Yabancı sınırının kalkması ile ilgili kaç soru sorulur?

şu an için en az 5 soru mevcut. Bu şekilde devam ederse sitede kaç soru sorulur?

• En az 10
    22% (2)50% (4)35% (6)Oy Ver
  • 10 ile 20 arasi
    11% (1)12% (1)12% (2)Oy Ver
  • 20+
    67% (6)38% (3)53% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Beni sasirtan soruyu soran kisilerin bu kadar kısa aralıklar ile sormasi..
    Baskasının sordugunu gördükleri halde kendileride sorma geregi duyuyor..

Bu durumda en az 30 soru görecegiz sanirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İlk etapta minimum 10 soru bekliyorum. Sonrasında hiç anlamadığı halde xper amaçlı mevcut soruların cevaplarından bilgi edinen 3 kızımızda sorar. Bir de yarını var bunun 20+ rahat :)

0|1
    0|0
  • Bence yazan da oldu mu acaba TFF ile ilgili benceme dahil edicem de asdfghjkl

0|1
    0|0
  • Yabancı sınırı derken?
    Ya 5 soru bile fazla :S

0|1
    0|0
  • 20'den fazla. Bitmez artık !

0|1
    0|0
  • Borcu olmayana kalkacakmış sanırım.
    Türk futbolu altyapısı için kötü haber, fikrimce.

0|1
    0|0
  • bugün 10 nu bulur yarında 20 olur tıpkı beşiktaş galatasaray maçı kaç kaç biter gibi :(

0|1
    0|0
  • 10 ile 20 arası.

0|1
    0|0
  • 10 ila 30 arası

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İlk soruyu ben sordum eğer görseydim benden önce sorulduğunu sormazdım ilk soru bu konuda benim daha önce varsada görmedim benden sonra soranlar biraz baksalar daha önce sorulmuşmu banada değil benden sonra iki tane soruldu 4. de soruyo bakalım kaç tane olucak bende bekliyorum :)

0|1
    0|0
  • Birçok soru daha gelecektir ama geleceksede farklı konularla gelmeli. Mesala yabancı sınırlaması neden Fenerbahçenin cezası bittiği yıl kaldırıldı.

0|1
    0|0
  • Bir penaltı pozisyonu için peşpeşe 4 soru görmüştüm. Neyse ki ligler yarın tatile giriyor ve kurtuluyoruz bir süreliğine :d

0|1
    0|0
  • En az 10

0|1
    0|0
  • 10 ile 20 arasi

0|1
    0|0
  • 20+.

0|1
    0|0
  • En az 10 sorulur

0|1
    0|0
  • Bu soruda dahil mi?

0|1
    0|0
  • ha ha ha bende bunu düşünüyordum peşpeşe gelince. benim tahminim günlük olarak sıralarsak 4+4+4:)

0|1
    0|0
    • 44+44+44 desen tamam da 4 çok manidar :)

• Senin kafan iyimi gerçekten kim Terimi destekledi? Fenerbahçe yabancı sinirlamasina 2 sene önce destek veren kulup degilmiydi

• m.spor.mynet.com/.../...ti-fenerbahce-ayrildi.html yeme bizi ben bizzat Fenerbahçeli yöneticilerinin ağzindan duydum. Hatta burada sorular bile açtım sende hatta yabancı sınırlamasının olması gerektiğini ve Federasyonun bu kararının ileride Türkiye için çok iyi olacağını söylemiştin bunları ne çabuk unuttun

• şu net futboldan anlamayan kişi bile sır Xper kasmak için soruyu sorar :D

0|1
    0|0
  • En fazla 8 ile 10 arası

0|1
    0|0
Yükleniyor...