Yağ yakımını hızlandıracak yiyecek ve içecekler nelerdir?

Merhaba arkadaşlar;
Malum yaz yaklaşıyor her erkeğin istediği gibi yazın karın kaslarımızın daha belirgin olması için minimum yağ oranına sahip olmamız lazım bunun için beslenmemize dikkat etmemiz lazım. Yağ yakımını hızlandıracak birçok yiyecek ve içecek biliyorum ama sizinde görüşlerinizi alayım bir :)

0|0
23|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Greyfurt suyu 👌her öğünden önce (kahvaltı, Öğlen ve akşam yemeklerinden önce) tüketilmesi halinde müthiş yağ yakıyor

0|1
    0|0
  • Sabah içilen az şekerli Türk kahvesi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle su.
    Kas oluşumu için protein artışına gidilmesi gerekiyor ( tavuk, yumurta, et, mercimek)
    Elbette spor. Yağ oranı fazla ise yürüyüş ve mekik çekilmeli. kilo dengede ve sadece kas yapılması gerekiyorsa kardiyo çalışmaları sürdürülmelidir.

0|0
    0|0
    • vücudum için gerekli olan proteini fazlasıyla alıyorum yağ oranım %15 vardır muhtemelen :D kas kütlemi arttırmak içinde çalışıyorum :)
      yorum içinde teşekkürler :)

• Yulaf ezmesi diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Sabahları aç karnına bir bardak su içmek çok iyi geliyor hem sağlığa hem yağ yakımına.
    Yeşil çayı artık herkes biliyor zaten.

0|0
    0|0
  • Aycicek yagini tamamen bırakıp herseyde saf zeytinyağı kullan cok faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • Benimde ihtiyacım var bu sorunun cevabına :s

0|0
    0|0
  • Yeşil çay günde 4 kere ić ilk 3 ay su yakaçaktır sonrasında yağ yakmanda yardımcı olur ama yeşil çayı tüketirken 2 litre su içmeye dikkat etmelisin. Birde sabahları şekersiz türk kahvesi yardımcı oluyormuş.

0|0
    0|0
  • Seker pirinç tatlı hamburger pizza lop lopppppp et 😀😀

0|0
    0|0
  • Yogurt, ayran

0|0
    0|0
  • Su iç.

0|0
    0|0
  • Yesil cay, salatalik, yogurt, su

0|0
    0|0
  • acı ve yoğurt

0|0
    0|0
  • Ben limonlu sıcak su bu iş için faydalı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • hambıııırger :D

0|0
    0|0
    • hep kalori onlar kalori 1 hamburger+patates 1500 kalori nerdeyse eritmek için 1 saat koşmam lazım :D :D

• Yulaf ezmesi sabahları sütle ye
    Baya etkili

0|0
    0|0
    • sütlede yulaf ezmesi gitmiyor ya midem kaldırmıyor

• Zoe oluyor
      Light yoğurtla deneye bilirsin kuru üzüm at içine iyi oluyor
      Bide spordan önce kafain daha etkili bir yağ yakıcı bilgin olsun

• spora gitmeden önce kahve içiyorum :)

• Kesinlikle narenciye gurubundaki meyveler !

0|0
    0|0
  • sabah uyanınca ve yatmadan once ıctıgın suya yarım lımon sık ıc. yıyeceklerınde acı kullanabılırsın. maydonoz ya da maydonoz suyu. caylarınca ya da ıceceklerınde hatta yemeklerınde zencefılkullanabılırsın. eeeeeeennnn etkılı olanlar bunlar.

0|0
    0|0
  • rezene

0|0
    0|0
  • daha bismillah kışa yeni girdik ne yaz yaklaşması :D

0|0
    0|0
  • Sirke yag yakar, onun disinda bir de karisim caylari var ama sirke diyorum ben. Bir de elma, limon, karanfil, tarcin, karabiber su icinde kaynatip suzup sogutacaksin, butun gun iceceksin.

0|0
    0|0
    • Sirke doğruda mikatarı çok önemli arkadaşım aman dikkat mideye zararı olur ciddi anlamda

• Yazarken eksik yazmisim ben, buradan bir arkadas tavsiye etmisti bana da, annemler de kullanmis meger. Sabah ac karnina bir bardak suya bir yemek kasigi sirke ve bir cay kasigi bal karistirip iciyosun. Tek basina sirke aman diyim perisan eder.

• denerim onuda :D

• ıspanak kabal yeşil çay salatalık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yaz nere yaklaşıyor yaw

0|0
    0|0
  • Bol su iç

0|0
    0|0
  • acı biber yağsız yoğurt vs.

0|0
    0|0
  • Alkali diyetini bir araştır üstat.

0|0
    0|0
    • alkali diyeti yalanı diye yorumlar dolanıyor sosyal medyada bu aralar bende hiç merak edip bakmadım :D

• Beyaz lahana kürü var, ben uyguluyorum.. iki buçuk bardak suyu küçük bir tencerede kaynatıyorsun kaynayınca boyutuna göre 6-7 yaprak lahanayı kaynayan suya atıp 15 dakika haşlıyorsun bunun suyunu aç ya da tok bir bardak sabah bir bardakta akşam olmak üzere günde iki kere içiyorsun.. yağ yakıcı ve ödem söktürücü özelliğe sahiptir çok da faydalıdır.. kötü kokusunu ve tadını içine bol limon sıkıp giderebilirsin...

0|0
    0|0
  • Kalsiyum iceren besinler. Sut yogurt ayran peynir vss.. bol sebze tuket. Aci baharatlar. Su.. denegeli beslen her zaman ayni saatte :) . Sabah uyandiginda direk su ic. Gun icinde hareketli ol.

0|0
    0|0
    • günde 1 2 litre light süt tüketiyorum hemen hemen sabahları direk 3 4 bardak su içiyorum genelde sebzeyide bol tüketiyorum :D

• 1 senedir şeker ve tuz kullanmıyorum zaten evet fark ettim sürekli olarak sakız çiğniyorum zaten :D

• Iyi bakalim :) protein tozu kullaniosanda sekersiz yagsiz olanini kullan :)

• yoğurt.

0|0
    0|0
  • maden suyu

0|0
    0|0
  • şeftali ye karpuz ye

0|0
    0|0
  • bu işini göreceken iyisi

www.supplementler.com/.../karnitin-38

0|0
    0|0
  • Yoğurt yağ yakar. Birde kardio yapıyorsan lekarnatin kullan yağ işetir :D o derece

0|0
    0|0
  • yağı en hızlı şekilde yakmanın yöntemi yemek yememek :D

0|0
    0|0
  • En iyisi yulaff etkisi buyuk ve hmmde sonuc veriyo

0|0
    0|0
  • maden suyu iç

0|0
    0|0
  • Sarimsak tarcin karabiber

0|0
    0|0
    • sarımsak bildiğim kadarıyla tansiyonu dengeliyor :D

• Depo yaglarini yakar, trigliseriti dengeler. Tansiyon ritm bozuklugunuve kolesterolu dengeler. Vucut direncini artirir. Sahsen 2 kutu yag yakici gnc urunu kullandim sporla birlikte. Gram yag erimedi. Spora gitmeden 1 ayda 8 kilo verdim sarimsak hapiyla

• Zeytin yagı
    elma sirkesi Bir yemek kaşıgı

0|0
    0|0
  • Elma sirkesinin yağ yakıcı özelliği olduğunu söylerler ama mideye gerçekten zarar.

0|0
    0|0
  • Sakız- soda- elma

0|0
    0|0
  • Usurmak hızlandırır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...