TFF Yabancı sınırlamasını kaldırdı. Ne düşünüyorsunuz?

TFF önümüzdeki sezondan itibaren yabancı sınırlamasını kaldırdı. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu durum yerli oyuncuları nasıl etkiler, futbolumuz için iyi mi kötü mü?

0|0
34112

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 33

• cidden pek anlayan biri degilim ama turk futboluna katkisi olacagini dusunuyorum. fakat ayni zamanda kendilerine futbolcu olarak kariyer belirleyen genclerin yolunu dolayli yoldan az da olsa tikamis olabilir sanirim

0|0
    0|0
  • Bence kötü oldu. Neden bütcesi olan takimlar artik daha cok yurt disindaki yani yabanci futbolculara yönelecekler. Buda bana göre bir esitsizlikdir. Bütcesi kisitli olan takimda tabiki okadar iyi futbolcu transfer edemicek ve bu sekilde sampiyon olmali daha zorlasdircakdir ki zaten hep belli takimlar bu zaferi tatmakda. Simdi digerleri icin daha zor olucak. Ayrica türkiyede yetisen türk oyuncular icinde dez avantaj diye düsünüyorum. Gercekden cok cok iyi olmazlarsa büyük takimlara girmeye sanslari bile olmicak.

0|0
    0|1
    • Ama yata yata para kazanan Türk oyuncularda var onları napıcaz? Ayrıca azten şimdide ekonomiye dayalı futbol. Hala en iyileri alanlar şampiyon oluyor. Birde öyle kafana göre gidip harcama yaparak oyuncu alamıyorsun. Finansal fair play diye birşey var. Bütçenden fazla harcama yaparsan transfer cezası alıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 111

• Fenerbahçemiz Açık Ara Götürür Her Sene..

0|0
    0|0
  • iyi oldu bir yerlerini yayarak top oynuyan oyuncular şimdi çalışmadan formayı kapamıcak. böyle en azından türk futbolcular kendini geliştirebilir ben hep böyle bir kural istiyodum. alternatifi olmayan topçu nasıl olsa forma garanti diyip az çalışıyodu şimdi 1-2 yabancıyla forma mücadelesi olsun en azındna çalışır. çalışırsada kendini az da olsa geliştirir

0|0
    0|0
  • Cok sacma birsey kendi turk takimimizda bile yabanci oyuncular turk oyunculari gecerse geriye kalan oyuncularimiz ne yapacaklar, birde bakmissin bundan 20 sene sonra galatasaray fenerbahce felan kadrosu full yabanci cok sacma bir karar olmus turk futbolunun verimini dusuren bir karar

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi oldu...

0|0
    0|0
  • önemli olan şey altyapı. altyapıya gereken destek verilmediği sürece Milli takım toparlanamaz. Kulüpler daha iyi olabilirler ama.

0|0
    0|0
  • Kaymak gbi oldu

0|0
    0|0
  • Bizim külüplerin yobaz futbol anlayışı olduğu sürece yerli oyucular gün yüzü göremicek yabancı oyuncuya merakımız çok millet olarak o yüzden çok kötü oldu bu durum yerli oyuncular için bizim için türk futbolu için :/

0|0
    0|0
  • Bu sorunun tekrarlanmış ve bu yüzden günün sorusunu hak etmediğini

0|0
    0|0
  • doğru bir karar

0|0
    0|0
  • Kafamdaki tek soru fenevin avrupa kupalarindaki cezası bittiğinde niye kaldırıldı acaba?

0|0
    0|0
  • Milli takım için kötü, kulüp takımları için iyi olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Türk futbolcular ayvayı yedi :)

0|0
    0|0
  • Bence iyi bişi yerli oyuncuya kotu olmuştur tabii

0|0
    0|0
    • Yerli oyuncular biraz daha çalışacak artık hırslanırlar belki.

Yükleniyor...