Seni seviyorum deyince karşılık vermeyen erkek?

Daha ilk buluşmamızdı. Saatlerce öpüştük falan çok da heyecanlıydı. Ben seni seviyorum dedim yoksa platonik miyim karşılık vermiosn dedim o da sevmek çok güzel bisy dedi ama karşılık vermedi. Ben de trip attım. Buna rağmen hergün arıyor o günden bu yana ben de arıyorum arada bir ve karşılık veriyorum aramalarına. Sizce ayrılayım mi

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• ee odunmuş o

1|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 15

• ilk buluşmada öpüşen kız erkek için soru işareti oluşturur.

2|0
    2|2
  • saatlerce öpüşdünüz demek öpüşme rekoru kırdınızmı barı:))) sen erkencei davranmışssın erkeğe sebı sevıyorum demişssin erkek dememiş normal ilk buluşmada hemen yapışırsan cocuğun dudakalrına sevgiyi düşünecek zamanı kalmamışkı ne desin sana az zaman ver cocuğa sölersana sevıyomu sevmiyomu dıye panpaa yaaa

1|1
    0|2
  • Adam yorgun hacı..Sevmek güzel şey ama sevmelerden yoruldum demiş :D :D güvenmiyor demekki..sonra da sevdiğini anlamış..ayrılma tabiki çocuğun derdine derman ol.bunun için ayrılırmı insan..

0|0
    0|0
  • hemen ayrıl çocuk kurtulsun...

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim de bana "seni seviyorum" dediği zaman "biliyorum" diye karşılık verirdim bende.

0|0
    2|2
    • Nie

• Ne bileyim. Uyuz bir erkeğim ben. "Ahh bitanem ben de seni çok seviyorum" dememi beklerken "biliyorum" gibi birşeyle karşılaşınca kız aptal gibi oluyor. Suratı değişiyor direk. Trip de attırmıyorum. Ne kötüyüm ya.

• daha ilk buluşmada saatlerce öpüşmüşün, ne ayrılacaksın boş ver... adamın seni sevmediği ortada, seninle sevişmek istiyor, eh sende buna meyillisin bence devam et. gereksiz bir soru

0|0
    0|0
  • karısık

0|0
    0|1
  • sevmey devam et zor erkek

0|0
    0|2
  • kullanıyo olsaydı yatağa atmak için ne söylemesi gerekiyosa söylerdi demekki kullanmıyor :P

0|0
    0|0
  • NERDEN BULURSUN BÖLESİ MALLARI ...ŞİMDİ BEN TRİBE GİRDİM YA...

0|0
    0|0
  • bilmem ki

0|0
    0|0
  • Odunun kralıdır. Sobada iyi yanar, kül olur gider. Hiç umut bağlayıp bir şey bekleme.

0|0
    1|2
  • Aynısı ben de yaşadım. İlk buluşmamızda öpüşmeye başladık, sevişerek tanıştık desem yalan olmaz :D Sonra sorgulamaya başladım. Acaba herkesle mi böyle kolay kaynaşıyor diye düşündüm. Bana aşkım falan demeye başladı. Beni sevdiğini söyledi. Ben de buna sevindiğimi söyledim ama kafam karışıktı, sadece nasıl bir insan olduğunu anlamaya çalışıyordum kızın. Eğer sadece seks istiyorsa olaya duygusal yaklaşmayacaktım ki durumda böyle görünüyordu. Beni sevdiğini söylediğinde ben de seni demeyi isterdim kendimi odun gibi hissettim ama hayatta yalan söyleyemem bu konularda, kızla yeni tanışmıştık sevmeye de başlamıştım ama seni seviyorumun anlamı bu kadar basit değildir. Ve bana şöyle demişti: Bana seni seviyorum deme, dersen de asla bırakma... Neyse... Tüm bunlardan sonra olay nasıl çözüldü biliyor musunuz? İkinci görüşmemizde ayrıldık :D Hayat çok garip değil mi? Oluru vardı oysa :)

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın bence kendini beğenmiş biri sonuçta

0|0
    0|0
  • söze ne hacet kalmış yiyişmelerinizin yanında.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• valla adam gibi adammis ne diyeyim sevmeyipte seviyorum diyen serefsizlerle kaynıyor ortalik...:)

0|0
    0|0
  • zaten sevgili değilsinizki ayrılasın? sana "cepte" muamelesi yapıyor uzak dur.

0|0
    0|0
  • Bazilari gerek duymuyor, çünkü her iki tarafta birbirlerini sevdiklerini biliyor.

Bazilari ise bunu cümleyi kullanmayi sevmiyor, gicik etmek içinde öyle yapiyorlar. Erkekler iste, yapacak birsey yok.

0|0
    0|0
  • daha sevgisinden emin olmadığın adamı niye öpersin ki be canım kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...