Yabancı Sınırlandırılması Serbest Bırakıldı Düşünceleriniz Neler?

www.ligtv.com.tr/haber/yabanci-kuralinda-devrim

Kulüpler isterlerse 11 yabancı ile sahaya çıkabilecek detaylar linkte. Ben sevindim açıkcası ama bu kuralın FB nin cezası bitecek sezonda gelmesi şaşırtıcı siz neler düşünüyosunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geç gelen bir serbestliğin taa neyse..
    Neyse amrabat ve brumaya gün doğdu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• artık rekabet olur

0|1
    0|0
  • çok sevindim ya duyduğum en güzel haber ara transfer döneminde fenerbahçe imza şov yapacak seneyede şampiyonlar ligindeyiz :)
    şimdi rakip takımlar düşünsün

0|0
    0|0
    • Açıkcası bende çok sevindim en azından avrupada daha fazla başarılı olabiliriz+ Türk oyuncularında fiyatı düşer ve oyun anlamında kendilerine gelirler.

Erkekler Ne Diyor 5

• buradaki en büyük amaç ekonomiye para akması için futbol kulüplerini hizaya getirip vergi ve ssk paralarını indirmek. Tüpçü israrla vergi borçları diye diye bir hal oldu

0|1
    0|0
  • Yabancı sınırlamasının kaldırılmasına sevindimde Fenerbahçe nin cezasının bitmesine denk gelmesi tesadüf olamaz

0|1
    1|0
    • O detaya bende değindim kesinlikle tesadüf değil neden geçen sene değil veya bu senenin başında değilde şimdi düşündürücü şeyler ama hayırlısı olsun.

• Suriyelilere tahammülü yoktu bizim milletin elin gavurları gelecek,
    bizim Türk futbolcuların önü kapanacak :/
    işte bizim samimiyetsizliğimiz bu kadar ağa.

0|1
    0|0
  • güzel kardeşim bu kararın baş mimarı fatih terim değilmi odamı fenerbahçe ye çalışıyor

1|0
    0|0
    • Şimdimi olsun dendi sezon başında ya da iki sene önce geçen sene neden olmadı fenerin cezalı olduğu dönemler hep bir tesadüftür gidiyor zaten :) Neyse bende sevindim iyi oldu.

• aziz Yıldırım 2005 yılından beri söylüyor serbest bırakın diye yeni anladılar

• Türk kulüpleri Avrupa'da başarılı olabilir ama milli takımın kalitesini düşürebilir. Zamanla görücez

0|0
    0|0
    • Yabancı sınırlaması serbest olan ülkelerde hep kulüp hem ülke bazında iyiler çoğu biz neden olmayalımki Türk oyuncuların fiyatı düşer iyi olan kadroya girer.

Yükleniyor...