Kadıköyde Fenerbahçe yi kim yenebilir?

kadıköyde 32 lig maçında yenilmeyen bir Fenerbahçe var. ve ikinci yarı bjk gs ts bursa kadıköye gelecek. sizce kadıköyde yenilmeyen Fenerbahçe yi geçip şampiyon olabilecek takım varmı?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ya böyle diyip durma hatırlıyorlar üzülüyorlar ya yazıktır :)

0|1
    0|0
  • Şampiyon olurmu bilmem ama hep gençlerbirliği yenecekmiş gibi geliyor allah korusun ama

0|1
    0|0
    • kadıköyde Gençlerbirliği ni 2-1 yendik. ikinci maç ankarada o yüzden korkma sıkıntı yok:)

• Eğer maçı Cüneyt Çakır yönetirse malesef yenen olur ama o yonetmezse her takimida yeneriz

0|0
    0|0
  • hakemler arkanızdayken tüpçüde varken kimse yenemez benfica hariç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Korle yatan şaşı kalkıyor işte biz eskiden kalecisiz eksikken bile yeniyorduk kadıköyde ama gs o kadar kaybetti ki orada bizimkilerde alıştı
    Gerçi son derbilerde 11 kişi bitiremedik ki

0|0
    0|0
    • derbilerdeki kırmızılar konusunda bizde sizden aşağı kalmayız bizde11 kişi tamamlayamıyoruz. galiba hakemler birini atmalıyım diyerek çıkıyor

• Üzerindeki forma rengi kartlarda etkili oluyor demekki

• İçerde yenilmiyor Fenerbahçe kolay kolay doğru ama illaki çıkar yenicek biri Eskişehir yeniyoduda olanlar malum :) Ama bencede Fenerbahçenin fikstür avantajı var ikinci yarıda gerçi kadıköy bomboş seyircisiz oynanıyo nerdeyse maçlar ama derbide dolarmı bilmem Beşiktaş Galatasaray maçında 80.000 kapasiteli stadda 26.000 seyirci vardı sen düşün.

0|0
    0|0
    • başkan kombine dahil 20 bin bilet satışa çıkarıyor. geriye kalan 32 bin kişilik yerleri satmıyor çünkü hain gfb grubuna ait. gelince alex ersun diye bağırıyorlar bu sezon az seyirciye oynayacağız yapacak bir şey yok. derbilerde de aynı olur. yeni sezonda çaresine bakarlar

• Hayırlısı olsun ozaman.

• 34 maçın şampiyonu bir Kadıköy'e göre belirlenemez dostum. Umarım Galatasaray olarak orada alırız maçı ama ben 4. yıldızı tercih ederim. :)

0|0
    0|0
    • dört rakip yazdım dört takımı yenersek 4. yıldız bizimdir

• Ben yine de kesin konuşmamak gerek derim. Iki hafta üst üste deplasmanda kayıp çok sıkıntı yapar. Her takım için böyle. Araya bir de iç saha beraberliği falan girerse durum vahim olur.

• Kimse yenemez nasıl olsa hedef 1 milyon penaltı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...