Sırf O istedi diye kapanır mısın?

Bir ilişkiniz var uzun süreli..Kız arkadaşın güzel, modern giyimli, bakımlı bir hatun. Birgün evlilik kararı aldınız hatta sevgilinin gelinliği bile straplez kesimdi. O güne kadar ufak detaylar dışında karışmadın giyimine kuşamına. Fakat evlendikten sonra kapanması için baskı yaptın..Bir erkek olarak böyle davranır mıydın? Bir bayan olarak bunu kabul edip, eşimi seviyorum diyip kapanır mıydın? Bayanlar ve erkekler buyrun

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• kapanması için baskı yapmam ama öyle açık da gezmesin zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evlenmeden once nasil ben onu begenip sevmissem oyle devam eder... madem kapali lazimdi kapali alsinlar

2|0
    0|0
  • modern erkek asıl bu durumda çıkıyor ortaya bak :)

güvenle alakalı

güveniyorsam emin ol gözü kapalı herşeyine olur derim

ama o güveni vermeli :)

1|0
    0|0
  • çok saçma hiç bi erkek eşine yada kız arkadaşın akapanmasına baskı yapamaz zorla olmaz bu işler ben şahsen kapan da demem kapanma da demem..

1|0
    0|0
  • Eger cok acik giyiniyorsa evlenmeden once soylerim ama kapanmasi icin baski yapmam cevremde kapali yok ama kapanacam derse saygi duyarim kendi bilir dolayisiyla serefime laf gelmedigi surece giyiminde serbesttir

1|0
    0|0
  • Yanlış adamla berabersin yazık :(

1|0
    0|0
  • Ben birlikte olacağım insanın hiçbir şekilde kapanmasını istemem. Hatta kapanması ayrılık sebebidir.

1|0
    0|0
  • çok açık olmucak şeklde giynerse giymne karışmam kararına saygıyla karşılrdım...

0|0
    0|0
  • Kişinin kendi vicdanıyla ilgili. Sadece saygı duyarız. Zorlama ile bir yere varılmaz. Allah rızası için hareket etmek lazım. Nefsi karıştırıp kapan yada açıl demek uygun değil.

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce nasıl giyiniyorsa öyle giiynmeye devam etmeli. bu konularda ödün vermek karekterin oturmamasıyla ilgili bence...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 1. evlilikten hemen sonra kapatmak niyeti olan birisinin, önceden bunu planlayıp tenhada kadını kıstırmasına benzer.

2.bugüne kadar neden karışmadın straplez gelinlik giydirecek kadar ? şimdi ne oldu

3.eşimi seviyorum diye kapanmak olmaz. kapanma isteği kendisinde olmalı islamiyeti düşünmeli, gerekli şekilde uygulamalı.

4. önceden böyle bir düşüncesi olmayan, fakat birden bu isteği söyleyen bir erkek beni şok eder.

5. kapanmam

1|1
    0|0
  • ALLAH için yapamıycam bunu eşim istedi diye yapmam ALLAH için yapıcaksın eşinin gönlünü almak için eğil.

1|0
    0|0
  • eşimin isteğiyle kapanmam..allah ın rızası için kapanırım..

1|3
    0|0
    • Bize söyleyecek söz bırakmamışsın. +1

• e öyle değilmi :))) sevgilim bana dioevlenince kapan benm ona verdiim cevap senn için değil zaten kapanmaya niyetli olduum için..allah ın rızası için..

• Bayan kendi isteğiyle ALLAH rızası için kapanıyorsa ne ala ama bir erkeğin baskısıyla hiç hoş değil zaten dinede uygun birşey değil madem istemiyorsun bu kadınla ne evlenıyorsun ha yeni bişeyler mi öğrendin eşinle paylaş o isterse ALLAH rızası için kapanır istemezse erkeğe susmak düşer çok açık giyinmedikçe insanlara karışılması hoşuma gitmez

0|0
    0|0
  • Kapanmazdım. Özgürlüğüme karışmak için benimle evlenmeye çalıştığını düşünür, kontrol manyağı olduğuna karar verir ve eğer üstelerse de terk ederdim. Dini seçimlerim onu ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • yok oyle bırse kapanırsam Allah ıçın olur ıste evlılık askı olduruyor dıyorlar tabı oldurur tapu almıs gıbı ımzayı basana kadar herseye tamam sonra degıstırme cabaları kesınlıkle kapanmazdım

0|0
    0|0
  • Bunu senle evlenmeden önce dile getirmesi lazımdı zorla kimse kimseye bişey yaptıramaz. çok yanlış olmuş.

Ama seninde içinde gönlünde böyle birşey zaten varsa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra kapanmayı düşünüyorum.Söylerse de karşı çıkmam çünkü isterim kapanmayı.Neden şimdi değil derseniz.Çevremde annemde dahil olmak üzere kapalı kişiler fazla yok tepkileri daha okulun bitmedi ilerde istersen kapanırsın gibi düşünceler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...