İzmir'in kızlarının güzel olduğunu düşünürler öyle midir?

izmir kızlarının kendine has bi güzelliği varmıdır

0|0
11|20

En İyi Kız Görüşü

• Has izmirliler güzeldir genelde dışardan gelenler var (bende dahil olmak üzere) :D

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Orjinal izmirliyse havasından mı suyundan mı bilinmez istisnai durumlar hariç güzeldir. Bunun yanında İzmir kızıyla yarışabileceğini düşündüğüm Çanakkale ve Denizli kızları diyebilirim... Ha bu arada göçmen kızları da güzel oluyo :)

0|0
    0|1
  • bi kere sexi giyiniyorlar hiç erkeklere bakmıyorlar çekici duruyorlar kendilerine bakıyorlar güzel olmayanının bile bu yüzden alıcılığı var . fazlaca sexe düşkünler ve yapıyorlar bundan dolaıy genel olarak kısaca izmirin kızları güzel deyimi ortaya çıkmışş

0|0
    1|3
  • allah rabbim işte işine sual olmuyo yaratırken onları boş zamanında yaratmış özenle çizmiş cenneti bizelere onlardan örnek alın cennetde hep öleleri var demiş kısaca izmir offf offf neden izmirde doğmadım ya isyaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnn

0|1
    0|1
  • hiç bir topuk tıkırtısı bu kadar davetkaaaar çalamaaz :)))

link

0|0
    1|3
  • hep duydum bunu ama gıttıgımde kızlarının degıl kadınların hatta yaslı teyzelern bıle guzel oldgunu gordum :D yalan degıl gerceklık payı var

1|0
    1|2
  • her yerde İzmir'deki kadar güzel kız mevcut...

Gidip Mardin'deki kızları İzmir'liler gibi giydirin bakalım görmediğiniz ne güzeller var...

İzmir'de de bol miktarda çirkin kız var... sadece biraz daha bakımlılar...

bence konu balon...

0|0
    0|1
  • o cidem gibidirler onlar konakta buluşalım kemer altına inelim bu arada ben sakaryadan izmirlı kızlara selam güzellere.

0|0
    1|2
  • İzmir'in kızlarının güzelliği rahatlıklarından geliyor bence. Güzel yurdumun diğer yörelerinin kızlarına göre daha avrupailer. Ha bu iyi bir şey mi derseniz orası tartışılır. İzmirli kızlara selam olsun.

0|0
    0|0
  • ne farkeder izmir izmit afyon benim olsun nereli olursa olsun

0|0
    0|1
  • manisanın kızlarından güzel kesinlikle değiller.

0|0
    0|1
  • İzmirin kendi yerlisi olduğu sürece güzel ve seksiler. Ama sonradan oraya gidenlerde onların güzelliğini görüp de kendilerine daha çok bakmaya başlıyorlar sanırım onlarda havasından mı suyundan mı nedir güzelleşiyorlar:D

0|0
    0|1
  • Bende bırtane izmirlıye aşık olmadımmı arkadaş bu nasıl bırseyye etkısınden kurtulmam baya zaman aldı Kendıne has guvenleri var bıde zekıler. Kısacası benden uzak dursunlar=)

0|0
    0|1
  • guzel değil bakımlı ve havalılar..

2|0
    1|3
  • izmir kızı kendini neyin yakıştığını bilir bakımlıdır genelde çoğu güzeldir

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|1
  • izmir'in denizi kız, kızı deniz

sokakları hem kız hem deniz kokar

0|0
    0|1
  • Öyle zaten.

0|0
    0|1
  • Hayır. Sadece özgüvenleri biraz fazla. Sıradanlar yani.

0|0
    1|3
  • karadeniz kızlarını tek geçerim

0|0
    1|3
  • vardır

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• bence abartı izmilri kızlar genelde rahat ve açık giyindikleri için dikkat çeker yoksa her yerde güzel kız var ama bazı yerler kapalı diye diikat çekmiyolar .göçmen olur hem çoğu izmirlilerin ondan boylu posşlu olurlar yani göçmenlikten kaynaklanır izmirlilikten değil

0|0
    0|0
  • Aslında gerçek İzmirliler esmerler ve öyle abartılacak güzellikleri yok. O sarışın-kumral karışımı ve güzel olanlar, zamanında Rumların bölgeye etkilerinden.

0|0
    0|2
  • gercek ızmırlılerı gormek ıstıyorsanız koylerıne gıdeceksınız sehrı bende dahıl olmak uzere dısardan gelenler doldurduk onlara yer kalmadı kactı hepsı :) ama harbi cok guzel oluyorlar

1|0
    1|3
  • bir sürü izmirli arkadaşım var , çoğu güzel .

0|0
    0|1
  • Karadeniz kızları doğal güzellikleriyle İzmir kızlarını gecer bence ama İzmir kızları güzel mi derseniz fizik bakımından güzel cekiciler ama yüzüne bakınca makyajdan baska birsey göremiyorum.

0|0
    2|3
  • öyleyizdir :p ama yerlileri olarak..

0|0
    0|1
  • şehirimin kızları güzeldir genelde sokakta taş gibi kızlar görüyorum her gün..

1|0
    1|3
  • izmirliyiz güzeliz:)

0|0
    0|1
  • ben görmedim :D en son gördüğüm şişmandı sivilceleri vardı

0|0
    1|4
  • Bilmem, güzeller mi?

0|0
    1|2
Yükleniyor...