Alex sorunu hakkında?

Fb'de yaşanan alex sorunu hakkında düşünceleriniz neler ? sizce haklı taraf kim ve yaptırımı nasıl olmalı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok sükür o sorun kalmadı. Fakat Aykut Kocaman'ın ne kadar emeği varsa Alex'in de o kadar emeği var. Alex hatalı su konuda Twitter da herseyi acık acık yazması sonra silse de birsey farketmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• alex oynamıyor çünkü eğer 4 gol daha atarsa fenerbahçe tarihinin en golcü futbolcusu olan aykut kocamanın rekorunu geçecek.sence kim haklı şimdi?

0|1
    0|0
    • bu kadar küçük birşey için takımın başarısını göz ardı edecegni sanmıyorum

• zaten alexin son haftalarda performansının düşük olmasından dolayı bahane buldu yoksa dediğin gibi bu riski alamzdı

• ben zannetmiyorum bundan kaynaklandıgını. yani olayı sadece alex'in formszlguna ve hcbir hocanın cesaret edemedıgı sekılde kocamanın onu kesmesi acık ve net. alex'de bu duruma alısık olmadgından yediremedi bence

• alex ve aykut alexin buyuklugu onemı tartısılmaz ama kıskanlık oldugunu sanmıyorum alex sıstem oyuncu su yavas ama akıllı fb nın sıstemı degısıcek ozer bıle gıttıgıne gore alexın yedegıydı ozer ve gıttıne gorre fb sıstem degıstıyor onun ıcın alexın oynanmamsı dogru son 15 20 dak kala oda hatrı kalmasın dıye bellı bır perıottan sonra oyuna gırer alex mısyonunu tamamlamıstır ben FENERLIYIM hangısı haklı haksız konusuna gelınce alex e ayıp edıldı baskanımızı cok sevıyorum ben ama alex haklı galıba gıbı gelıyor bu hıc bırseyı degıstırmez fenerbahcenın menfaattlerıdır onemlı olan ısımler gecer bakı akalna fenerdır fenerın ısıne ne gelıyyorsa odur dogru oalan

0|0
    0|0
  • olayı bılmıyorum ama alex buyuk oyuncu değerını bılmelerı gerek

Galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • Alex oynamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...