Çok fanatik misiniz? Neler yaptınız?

Arkadaşlar çok fanatik insanları sevmem açıkçası. Ama sanırım onlardan biriyim örnek veriyim bir arkadaşıma Gs tişörtü almıştım. Sonra para veriyorum o kulübe diyerek gittim değiştirdim o ürünü kendi takımımın tişörtüyle. Fenerbahçeliyim ama fanatik olmak istemesem de sanırım fanatik bir insanım. :D Şimdi fanatik arkadaşlarım sizin böyle durumlarınız varsa anlatın bakalım.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• fanatiğim gsyi 2-1 yendiğimiz arenadaki ilk derbide ilk golde sevinçten gözlüğüm kırıldıydı ikinci goldede masanın üstüne çıkıp sevinmemiz sonucu masa kırılmıştı.

gerçekten maç başladığı zaman ilk 30 dk kendimi tutamıyorum elim ayagım titriyor zor nefes alıyorum istem dışı oluyor tabi çok seviyorum çoooook :)

1|0
    0|3
    • :) Aman dikkat et kalp krizi geciren taraftarlardan olma. Ben o duruma düstüm mac izlemem yasaklanmıstı bir ara :D

• En iyisi su bence :D

• hahaha :D tabi ki tercih meselesi :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Dünyayı İki Elinin Arasına Alabilir misin Dediler Bizde Galatasaray Atkısı Açtık ;)

çok şükür maç kaçırmaaaam stadıma giderim bağıra çağıra izlerim ...

1|0
    1|0
  • Çok fanatik değilim ama eski kız arkadaslarımı maca gitmek için çok ektiğim oldu :)

0|0
    0|1
    • Önceliklerin farklı demek ki :)

• Yok valla öyle değil ben şu an askerimin yanına gitmek istiyorum ama evden cıkamıyorum yol uzun ne dicem falan birde bilmediğim bir yer ya sen düsün:D

• öyle öyle ben çok gördüm değil falan deme hiç şehirler arası mesafe sorun olur tabiki :)

• Fanatiğim ama Atatürk fanatiğiyim...

1|0
    0|1
  • kesinlkle fanatigim ve özellkle derbilerde kaybetmemiz halinde ağladıgım ve hatta sebepsiz yere etrafmdakılerle aramı bozdugum olmustur :)

0|0
    0|0
  • aşırı fanatiğim fenerbahçeliyim ve bir sefer italya da maça gittim inter ile şampıyonlarligi maçına. orada olaylar çıkardık ama italyan polis iki kişiyi aldı biride bendim ve 6 gün nezaretteydık gurbet ellerde

0|0
    0|0
    • Pek maca gidemiyorum kız basıma malesef o yönden cok sanslısın. Olay cıkarmak bize yakısmaz :)

• Ben her maça gidiyorum kombinem var. Ayrıca bizim grupta çook kızbaşına olanlar varyaklaşık 300 kişilik grubuz. Birde olay çıkarmak yakışmaz bize ama orada olayı biz çıkartmadık yabancı ülkedeyiz ya fatura bize kesildi durum bu

• fb lısın ama gs tişörtü almıstın bjk bu aralar kötü sende bir iki tana feda tişhörtü alıpta klubümüze katkıda bulunurmusunuz hanımefendi :)

0|0
    0|1
  • Fanatık Galatasaraylıyım

1|0
    0|0
  • ÜniFeB üyesiyim :) sarı lacivert renkler mutlu eder, marşı heyecanladır, maçı beni çağırır her daim :)

0|0
    0|1
  • UEFA ve Süper kupayı almak nedir bilir misiniz? Hiç o sevinci yaşadınız mı?

1|0
    0|1
    • Emek hırsızı olunca anlarız o duyguları da :)

• Arkadasım soruyu saptırmayalım,tartısma yeri değil burası yoksa 24 saat tartısırım seninle sorun değil. :)

• Hehheh tamam tamam senin dediğin gibi olsun ayrıca kızmışsın, kız olduğunu görmedim erkek olsaydın tartışırdım seninle.

• Evet

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyız yetmez mi ?

0|0
    0|0
  • burak yılmaz'a hala küfrediyorum.

0|0
    0|0
  • çok tutkuluyum...her konuda ..ve önyargılardan nefret ediyorum

0|0
    0|1
  • Fanatik değilim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• koyu bir GALATASARAY'lıyım sağ kolumda 1905 dövmem bile var 2 senedir hiçte pişman olmadım :) kütahyada okuduğum zaman istanbula maça bile gelmiştim ki istanbuldayken evim stada 2.5 saat kadar uzaklıkta düşünün maç 10da bitse ben 12den daha geç evde olurdum ama değiyo sevince :)

0|0
    0|0
    • Hele bir kız olarak helal :) Bende yaptırıcam 1907 yazısı pisman bende olmam bizde bu kadar fanatiklik durumu olduktan sonra :D

• teşekkürler işte böyle olmalı fanatik dediğin insan , sonuçta hepimiz insanız duyarlıyız tebrkler :D

• çok fazla fanatik bir fenerbahçeliyim hatta gol sevincinde kol liflerimi yırtmışlığım bile var hayatımın merkezi fenerbahçe diyebilirim :)

0|0
    0|1
  • Geçen şampiyonluk maçında galatasaray şampiyon olduğu halde pencereden aşağı sarkarak galatasaraya yağdırmıştım ağlayarak :D Sinirden oldu birazcık ama fenerbahçe herşeyim :D

0|0
    0|0
    • Benim cevremdeki insanlarda gaza getiriyor herhalde beni. Cünkü öyle durumlarda sevincleri duymamak icin uyku ilacı alıp icen tanıdığım var :D

• en iyisini yapmissin bende fena fanatigim sebebini bilmiyorum xd

0|1
    0|1
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...