Neden bütün erkekler futbola bu kadar düşkün ya?

evet benim çevremdeki çoğu erkek neredeyse herşeyin önüne koyarlar futbolu neden bu kadar çok seviyorlar sizce?

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• yok oyle bır genelleme futbolu severım eskı lısanslı futbolcyum hatta ama o kadar da duskun degılım bı derbı varken benı terk eden sevgılımle yemege cıkmıstım baska bı derbı varken bana geldgnde bı fılm acıp ızlemıslıgımde vardır futbol bır zevktır hastalık boyutunda olanlarda vardır ama genelleme yapma bence su an gereksız dır o kadar acının arasında futbolmu? oda ne ? yenılıyormu? bı cesıt hayvan mı?

0|0
    0|0
  • bir gün real madrid de oynama hayaliyle azimle çalışıp her okul çıkışında maç yapmamızdan olmasın.hangi erkek tiger woods a özenipte mahallede golf oynamıştır ?

0|0
    0|0
  • Dünyada en popiler spordur bu 1.si

2. kızlar hayal kurar işte aşk felan erkeğinde hayali

bi ronaldo olsam herkez bana hayran olsa para o biçim olsa vurmadıgm mal almadıgım araba olmasın diye.:) zenginlik şöhret hepsini bir erkek futbolda bulabilir bende

hakemim futbol hakemi ama az şöhretim azda param var yani futbol=futbolcu

0|0
    0|0
  • futbol bir aşktır tutkudur görsel sanat zenginliğidir yaşama sevinci dertlerin bitiş anıdır. mutluluğa bir adım heyacanın son noktasıdır.

0|0
    0|0
  • abartmayı seviyoruz

0|0
    0|0
  • futbol AŞKTIR

0|0
    0|0
  • futbol bizim deşarj olma alanımız kadınlArın dırdırında kaçıp

0|0
    0|0
  • futbol hayatır

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yapısında var

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum ulan.

0|0
    0|0
  • Futbol bir yaşam tarzıdır;)

0|0
    0|0
  • futbol yerine basketbolu tercih ederim her zaman

0|0
    0|0
  • Futbol ile alakam yoktur. Yoksa ben erkek değil miyim? :O:O:O:O

0|0
    0|0
  • ben sevmem..araba da sevmem..motor da..

0|0
    0|0
  • Genellemeler yanlıştır.Bu hayatımda gördüğüm en gerçekliği olmayan genelleme.

0|0
    0|0
  • Futbol heyecan herkes oynayabılır çok zevkli bır spordur.

0|0
    0|0
  • Boks seviyorum.

kendimi sorgulasammi acep?

0|0
    0|0
  • Futbolla alakam ;beşikbahçe,fenersaray,galatataş.

0|0
    0|0
  • Futbolu severim. Suyunu çıkarmadan.

0|0
    0|0
  • çok sevdik be abi

0|0
    0|0
  • vücutta biriken öfkeyi dışa atmak için en uygun uğraş

0|0
    0|1
  • Hc abartmiyorum futbol icin ailemi bile satarim tek engel din olur futbol icin herseyi yaparim futbol sehirlerin birbiri ile rekabeti ezme mucadelesi atismasi ayni zamanda birlesmesidir.bir insanla 24 saat futbol konusabilirim onun icin kizlar bna vok sıkıcı geliyo kndim gbi birini bulurmuyum bilmiyorum :-)

0|0
    0|0
  • şahsen benim futbolla pek aram yoktur arada arkadaşlarla halı sahaya gideriz o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• onu bırakta G-S bu son maçı nasıl alamaz ya ,gelde kafayı yeme sıkora bak 3/3 sanki kalede civ civcivler vardı:((..olacak işmi bu hocam pes yani..

0|0
    0|0
  • nefret eden erkeklerde var heyecanı seviyor erkekler futbol sevgisinin temelinde de bu var ama zevkli bir oyun.

0|0
    0|0
  • e futbol guzel bisey cok heyecanli ki barcelona real madrit gbi takimlari izlerken bir yetenek izliyo oluyo insan

0|0
    0|0
  • Bağımlısı olmasını istemem ben sevgilim takım tutsun tutmasın demiyorum ama yanii abartıyorlar yok totem falan

0|0
    0|0
  • çoğu değil ama yüzde 10 luk kısmı ilgilenmiyor :P

0|0
    0|0
  • Bazıları için aşk 6 harflidir: Futbol. ptwmdajp

0|0
    0|0
  • Bilmem, acaba neden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...