Hamza Hamzaoğlu'nun Fenerbahçe'li olması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Bulunduğu kulübü resmi dergisi.

Futbolla ilgilenip çocukluktan bir takım tutan kişi bence profesyonel kariyerinde bu takımı değiştireceğini sanmıyorum sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• düşüneyim yazacagım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Metin Oktay ve Lefterin de Beşiktaşlı olduğu iddiaları var.
    Önemli mi? Bence değil açıkçası. Önemli olan oldukları yere ne kadar iyi hizmet ettikleri :)

0|0
    0|0
  • Dergim gelmedi henuz, haliyle okuyamadim. Okuyunca tamamen yorumlarim. Ama icraata bakmak dogru olur boyle durumlarda.

0|0
    0|0
  • Küçükken fenerliydim demiş, sonrada Ali şenden daha yüksek bir teklif geldi ama ben Galatasaray'da hamza oldum ve reddettim de demiş. Bu durumda Fenerlimi oluyo sence?

0|1
    0|0
    • Artık Galatsarayı tutuyorum demiş mi? ya da Fenerbahçeli değilim artık demiş mi?

• Gerek var mı? Galatasarayda hamza oldum demis , baska bisey demesine gerek yok

• bence normal adam işini yapıyomu yapıyo bence anormal bişey yok sırf fenerbahçeli diye adam işndende edilemez bence

0|0
    0|0
    • İşinden eden yok zaten sen nerden çıkarıyorsun bunu la

• benim konusma tarzım boyle terslenmıyorum da

• Tamam anlaştık dilara :)

• aman olmasın galatasaraylı olsun bizden uzak dursun

0|0
    0|0
  • yav he he bende Fenerbahçeliyim zaten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hamza Hamzaoğlu çok iyi bir Galatasaray lıdır zaten futbolculuğundada Galatasaray lı Hamza olarak bilinir
    Ayrıca siz bizim teknik direktörumüzle ilgileneceğinize kendi vizyonsuz ve otoritersiz hocanızla ilgilenin

2|1
    1|0
    • O vizyonsuz dediğin hoca ilk resmi maçında size oturdu kupa aldı ve sizin hamzadanda daha başarılı bkz. Puan Durumu ;)

• İdil tuylu bamyayı nerden biliyorsun altından mı ciktin volkanin?

• Ahaha hala İsmail Kartalla şampiyon olacağını sanıyor bu zavallı:)

• Hamzaoğlunun nasıl bir Galatasaraylı olduğunu herkes biliyor gerek yok böyle şeylere lidersiniz tadını çıkartın bence bırakın Galatasarayıda hocasınıda.

0|1
    0|0
    • Kendisi söylüyor adamın ben değil. Biz liderliğin tadını hep çıkartıyoruz zaten rahat ol sen.

• Çıkarırsınız bilirim arada fazladanda oluyor :)

• Dönüş yapmış olabilir

0|0
    0|0
  • Zamanında öyleydim dedi.
    Yalan yanlış haberler yapmayın.

0|0
    0|0
  • ismail kartalda Galatasaraylı

0|0
    0|0
  • bence normal. galatasarayda oynayan ve fenerbahçeli olan çok oyuncu var

0|0