Canınız sıkkın, nasıl rahatlatıyorsun kendini?

Herhangi bir şeyden dolayı canın sıkıldı, kendin rahatlatmak için ne yapıyorsun?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Bütün müzik arşivimdeki çılgın ve dans eğlenceli müzikleri toplayıp liste alıyorum evde yarı cıplak halde nutella kaşığı ağzımda dans ediyorum sonra da victorias secret defilelerini izliyorum cunku cok eglenceli oluyorlarr :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• önce hüüzünnlüü biii şarkı açıyorum iiice bunaltıyorum kendimi sonra bütüünn hatalarımı yanlışlarımı kaybettiklerimi düşünüyorum kendimi tamamen dibe çekiyorum sonra kendime küfürler ediyorum içimden bağıra bağıra kimsenin etmediği kadar...

Sonraaa ağlamaya başlıyorum ve aynanın karşısına geçiyorum kendime okkalı bi tokat atıyorum yüzüm kıpkırmızı oluyo biraz da ağlamaktan sonra yavaş yavaş sakinleşiyorum usulca yatağıma gidiyorum yastığıma sarılıyorum ve kendimi uykunun kollarına bırakıyorum...

Sabaha güzel uyanıyorum bi de yoğun baş ağrısıyla... kahvaltı ve ağrı kesiciden sonra kendime geliyorum :)

0|0
    0|0
  • Muzik dinlerm yada film

İzlerim

0|0
    0|0
  • dans ederim

0|0
    0|0
  • Sıkı can iyidir çıkmaz. Yapmıyorum bir şey.

0|0
    0|0
  • dua ediyorumm

0|0
    0|0
  • Sokakta yürümek kulagimda müzik ile.

0|0
    0|0
  • Uyurum yoksa çevreye zarar.

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • ağlıyorum, gülüyorum. kafayı yedim.

0|0
    0|0
    • En azindan tepki veriyosun, buda yasadiginin kaniti, bosver istedigini yap

Erkekler Ne Diyor 2

• kimse kuran-ı kerim oku dememişki.. kuran her türlü şifadır.. canın sıkkın moralin bozuksa önce wc ye girip snra abdest almandır.. abdets ınsanı rahatlatr.. 2 rekat namaz kılman senı gayeet rahatlatablr.. otrup kuran okusan tabı canın sıkılmadan çok güzel olur

0|0
    0|0
  • muzik dinlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...