Gerçekler rüyalarla sınırlıdır diyorum...

Sabahlari uyandığınızda eğer bir rüya görmüşseniz 'gördüklerim bir rüyaymış' der, hayatınıza devam edersiniz.

Peki hiç düşündünüz mü; gerçek dünyayı rüyadan ayırt eden nedir?

Gerçek dediğiniz dünyayı, duyu organlarınızla algılayabiliyor olmanız mı?

Peki, ya bir gün duyu organlarınızın hepsini birden kaybetseniz "gerçeği" nasıl ispat ederdiniz?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• şu anda rüyada olmadığımızın garantisini de kimse veremez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• o zaman biz olmayızki. Neyi anlamlandırma gereği ortaya çıksın? Her şey sıfırlanmaz mı?

0|1
    0|0
  • Rüyadayken olaylar sanki film gibi geçiyor,müdahale yok ama gerçek hayatta var.

0|1
    0|0
  • ne içiriolar sna?

0|0
    0|1
  • o değilde ben gece gördüğüm rüyanın gercegini yaşadım şoktayım

0|1
    0|0
  • duyu organlarının hepsini kaybeden insan zaten ölmüş demektir

0|1
    0|0
  • neyse ben cikolata yemeye gidiyorum.
    kafam allak bullak oldu. :D

0|1
    0|0
  • Oldu bitti geçti

0|1
    0|0
  • inception(başlangıç) ı mı izledin sen?

0|0
    0|0
  • Sorduğun sorudan bir bok anladıysam arap olayım arkadaş.

0|1
    0|0
  • totoyu pembe ferrariye yaslayıp atıp tutmakla olmuyor bu işler ;;)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allaha şükür 5 duyu organımız var.) 5 ini birden kaybedersek yaşıyor olmayız zaten ozamanda bişey ispat etmeye gerek kalmaz

0|1
    0|0
  • Tamam dokunmada yok ama şöyle sağlam bi kafa atsan sert bir yere beynin zonklar anlarsın :)

0|1
    0|0
  • Onun arabası var güzelmi güzel , çok yakıyormu veled.. o araba senin değil gbi duruyor burdan :)

0|1
    0|0
  • Sorunu begendim duyu organlarin hepsini kaybetmek kisaca ölüm rüyada gerçek hayataki gbi herşey net degildir duydugun sesler ugultu gbidir ruyada kendinide goremezsin olaylara hep kahraman bakis acisiyla bakarsin müdahalede edemezsin bir filmin senaryosu gbi ilerler. Ayrca olay biryerden sacmalasmaya bilinç altindaki bastirilms duygulardan özlemlerdn korkulardan devam eder ne kadar derine gitikce gerceklikten bir okadar uzaklasiriz

0|1
    0|0
  • Ekşınlı bi giriş gibi olmuş ama ekşınlı bitmemiş

0|0
    0|0
  • Akıl sayesinde

0|1
    0|0
Yükleniyor...