Basen sorunum var ve bacağımın üst kısmı kalın nasıl sıkılaştırabilirim 1 ayda?

myo nun voleybol takımına gitcem şort giydirirlerse sı*tım :) belki benden daha kalınlarıda vardır ama ben rahat edemem

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 ayda biraz zor bunu biliyorum sadece biraz sabır ve süreklilik gerektiriyo.

0|0
    0|0
    • ya zaten direk zayıflasın demiyorum az da olsa sıkılaşsın 1 ay sonra voleybol antrenmanlarına katıacağım için sıkılaşır zaten

• Hayırlısı olsun ozaman senin için :)

• squat lunge ön bacak arka bacak calısmaya basla o zaman protein ağırlıklı beslen sıkılaşmaya başlarsın

0|0
    0|0
  • Basenlerini sıkılaştırmak istiyosan oblik ve squat egzersizleri yapmalısın 1 ayda pek bir gelişim göremezsin ama kardiyo antremanlarıda yaparsan düzenli olarak sana büyük bir katkı sağlıyıcaktır

0|0
    0|0
    • bisiklet mi daha iyi olur yoksa hareketler mi?

• Bisiklet ve koşunun yanı sıra egzersizleride yapmalısın

• Kasayi çift dingilli man ford kamyon gibi yaparsan olacagi buydu tez erit onii :Ddd

0|0
    0|0
  • Jog + bol merdiven inip çık, yediklerinede dikkat ediyorsun tabiki

0|0
    0|0
    • Tamam saol ama 1 ayda sikilasirmi peki

• yaptığın çalışmaya ve beslenmene bağlı, tuzu da komple kes bol su at vucudundan antremanlarda güzel terle bir ayda hiç bişey fark etmese attığın su fark eder ;)

• Gecici bir heves degilse sana program yazabilirim.

0|0
    0|0
  • (: Tekvando yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkılaşmasını istiyorsan o zaman squat yapmalısın.

0|0
    0|0
  • erinecek en zor bölge basen belası :(

0|0
    0|0
  • squat squat squat!

0|0
    0|0
  • takipteyim :)

0|0
    0|0
  • bol bol yürüyüş yap ve bisiklet sür bisiklet al eve pahallı değil çok bacakları inceltir ve sıkılaştırırmış araştır bak istersen

0|0
    0|0
    • tamam da bacaklarımın alt tarafı sıkılaşıyo üst taraflara pek etki etmiyo :)

Yükleniyor...