Aşık olduğunuz kişi başkasıyla bir hayat kurduğunda ne yaparsınız?

Aşık olduğunuz kişi başkasıyla bir hayat kurduğunda naparsınız ? sizi değil başkasını tercih etmesini nasıl kaçırlarsınız

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Hep böyle sorularda doğal olarak aklıma Ümit Beşenin Nikat Masası şarkısı geliyor .Yeşil Cam filimleriyle büyüdük ve bu müzikler ruhumuzda damgalı.Ne mi yaparım? Kabullenirim. Acı çekerim ama hayat bu.Kim dediki her istediğimiz olacak diye? Kabullenirim ve düğün gecesi ağlarım ve ne düğününe giderim nede nikahına.Hatta başka şehire gidebiliyorsam oraya giderim ve onun yaşadığı şehiri bile terk ederim.Giderim başka bir yerde yeniden bir hayata başlarım.Yeterki o mutlu olsun

İyi paylaşımlar

0|0
    0|0
  • eğer o beni istemiyorsa aşkımın ne önemi var sorarım sana ?

bence okumalısın, link Bir bağımlılık, Sigara ve Sen...

0|0
    0|0
  • hoşlandığım biri vardı 5 yıllık sevgilisiyle barıştığını öğrendim. Çok sinir oldum tabi inş ayrılırlar, mutluluklar dileyip ağlıcak değilim ya.

0|0
    0|0
  • Çok üzülürüm tabiki cünkü onunla hayal ettiğim seyleri bir baskasına yasatıcak ve bir baskası yasıcak. Ama evlendikten sonra onla ne konusurum ne görüsürüm cünkü uygun olmaz. Yoluma bakarım artık yapıcak baska bir secenek yok.

0|0
    0|0
  • Ben naparim guzel bi soru basima da geldi we ogreneli bu olayi uc gun oldu 6yil cktm 1yil ayqi kalmanin snunda bu cewbi aldm we hayat dwm edyr etmk yorunda mtlu dglm ama hala bi arays icndym yeni biri olmali sewg dnen seyi bu kdar kisa tatmamaliym dye dusunyrm onada ddgm tek sey mtlu ol sana bnim ismimin bas harfinı bile hatirlatmasin we kesnlikle bi daha bna donmeye kalkma ddm

0|0
    0|0
  • biz söz var sen olmazsan biterim diyordu ama bitmemiş üstelik çoğalmış diye... eğer o devam edebiliyorsa hayatına ben de devam edebilmeliyim yalpalayarakta olsa edebilmeliyim...

1|0
    0|0
  • Sonuçta o beni seçmemiş o yüzden bir şey yapmam.Yapacaksan başkasıyla gitmeden önce yapacaksın,haksız mıyım?Beni tercih etmemesi beni de beğenmediği anlamına gelmez,kendine uygun olmadığımı düşünd. anlamına gelir(beni beğenmemiş de olb. ama).

0|0
    0|0
  • ölürüm ben ya nefesim kesilir, günlerce belki de aylarca kendime gelemem. Belki antideprasanlara başlarım olmadı uyku haplarına uyanıkken bu acı geçmez.

1|0
    0|0
  • nikah şahidi olurum

1|0
    0|0
  • kadere öyle yazılmışsa kabul ederim. mutlu olmasını dilerim..

0|0
    0|0
  • Hayatina kufrederim ama icimden. ona karsi yapacak birseyim kalmamistir zaten.

1|0
    0|0
  • elimden ne gelir ki, mutlu olsun.içim yanar ama yapacak bişey yok..

0|0
    0|0
  • bişecik olmaz unutması daha kolay olur yoluma ve keyfime bakarım

0|0
    0|0
    • bu kadar kolaymı oluyor yoluna bakmak yaşamama az kaldıda olursa naparım ben diye düşünüyorum

• seni sevmeyen birinin başkasıyla evlenmesi mi seni üzcek ? komiksin, he zorla evlendiriliyorsa olay çok başka boyuttadır ama kendi rızasıyla başkasıyla birlikteyse arkana bile bakma

• giden gider yapıcak birşey yok

0|0
    0|0
  • düğünü basarım. evlenemezsiniz kardeşsiniz derim. napcam evlensin ben değil o kaybeder hıh

0|0
    0|0
  • cok kotu bir durum.. Allah dusurmesin. benim sonumda ayni olacak galiba. ne yaparim bilmiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah bozmasın napıcan ? nasip değilmiş

1|1
    0|0
  • Onu çogaltırım.

0|0
    0|0
  • Kurmadi mi kurdu. Rabbim mutlu etsin bir ömür. böyleymiş demekki hayırlısı dedim yoluma devam ettim.

0|0
    0|0
  • bi sigara yakar mutluluklar dilerim.

1|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok. Biri sever, biri hayatını yaşar.

0|0
    0|0
  • burj el arabın en üst katından atlarım

0|0
    0|0
  • başıma geldi.önümdeki maçlara bakmaya karar verdim

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...