İkinci öğretim ne olacak?

bülent arınç amcamız.açıklama yaptı ve ilk öğretim harç ücretlerini kaldırdığını söyledi.ikinci öğretim ne olacak.asıl eşek yükü ile para yatıranlar ikinci öğretim.bu nasıl bir düzen.bir yerden yaparken bir yerden yıkıyorlar...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• ilk ögretim ne yaaaa?hangi ünide ögrettiler bunu sana?

0|0
    0|0
    • pardon da birinci öğretim ile ilk öğretimin ne farkı var.laf kalabalığı yapma.ben anaokulunda örendim yoksa onunda ismi baba mı

• vallahamı ya bak sen bilmiyordum sağol.bak ne güzel bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler.o geniş ve düzgün bilgilerinzden dolayı çok teşekkürler.ukala.ben 14 yaşında lise seviyesine geçtim.sen de yanlış biliyorsun.benim şu ana kadar okuyup bıraktığım bölümleri emin.ol rüyanda görsen destur çeker kalkarsın.

Kızlar Ne Diyor 7

• gazide ikinci öğretimlere Allahtan yüzde 10 a girme şansı vermişlerdi de ben kurtuldum .çook pahalı .okuyacak arkadaşlara allah kolaylık versin

0|0
    0|0
    • böyle olursa okumam ya niye ilköğretim bedava okusun.biz 2200tl verelim bunun neresi adalet.

• bilmiyorum ya bakalım kısmet burası türkiye dediğin gibi yarın ne olacağı belli değil.teşekkürler

• öenmli değil

• Okulu bırakmak istiyorum.

0|0
    0|0
    • insanları okumadan soğutuyorlar.başka bişey değil hem diplomalı işsiz olcaz hem de eşek yükü ile para vercez.ulan bari indirim yapsaydınız ya.

• İkinci öğretimin paralarını belli bir miktarda düşürselerdi iyi olurdu...

0|0
    0|0
  • ikinci öğretime de indirim yapılaydı iyiydi :D

0|0
    0|0
  • Kaldırılsa bile vergilerle bir şekilde o parayı ödüyoruz zaten.

0|0
    0|0
  • bnde 2.öğretm yolcusuyum bu sene lant olsun diyorum ağzımıza sıçıtılar sanki üvey evladız.

0|0
    0|0
    • adamların düşüncesi bu kişiler iö.yazdıysalar kesinlikle zengindirler.lan puanım ona yetti onu yazdım.zaten birinciöğretim gelse onu yazardım gelmedği için bu mereti yazdım

• al benden de o kadar.

• ikinci ögretimlere neden aynı hakkı vermediler ben de anlamıs degilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2012-2013 eğitim öğretim yılı boyunca üniversitelerde slogan atılacak propaganda yapılacak.sırf bu konu yüzünden birçok öğrenci hapse düşecek ...

1|0
    0|0
  • Ben 1. öğretimim ama Bence kaldırılmasa bile 2. Öğretim harç paraları düşmeliydi .

1|0
    0|0
  • ak partinin götünün boku

1|0
    0|0
  • 100 sene sonra kalkar ancak

0|0
    0|0
  • Hükümete yüklenenler harçlar kaldırılmaz falan diyordu, şimdi niye ötüp duruyorsunuz?

1|0
    0|0
    • ötüp duran yok bilader.iyi oldu sevindik kalktığına kaldırıyorsun da ikinc iöğretimin ne suçu var konu bu ötme veya hükümet değil.

Yükleniyor...