Beşiktaş Milosevic ile anlaştı. Sizlerin görüşleri nelerdir?

Galatasaray bozgunundan sonra Beşiktaş ilk transferini yapıyor. İsveç'in AIK Stockholm takımında forma giyen 23 yaşında 1.91 metre boyundaki defans oyuncusu Alexander Milosevic ile 4 yıllık anlaşma sağladı. Milosevic 13 Ocak'ta İstanbul'a gelecek.
www.ntvspor.net/.../alexander-milosevic-besiktasta

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• tanımıyorum kendisini şahsen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bozgun derken? Zaten daha onceden anlasilmisti Miloşeviç için niye gizlendin
    Genc olması boyunun uzun olması ve İsveç milli takımında olması avantaj

0|0
    0|0
  • her mevkiden yedek lazım ligin sonunu görmek için
    forvet lazım
    sakatlanıyor demba ba çokça!
    serdarın yerine bir tane
    veli ve atiba çok thlikeli oynuyor onların yerine adam gibi ortasaha

0|0
    0|0
  • Hayirli olsun.

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim bilemem.

0|0
    0|0
  • Takımda fazla bir değişiklik yaratacagini zannetmiyorum futbolcu transferinin yerine teknik adam transferine yonelmeliyiz bilic geldiginden beri galatasaray ve fenerbahce karşisinda 3 puan almişligimiz yok evet bilic cok sempatik ve iyi bir insan, belki iyi bir antrenör ama kesinlikle iyi bir teknik adam değil. derbi kazanamayan takim şampiyon olamaz

0|0
    0|0
    • Daum ile kazanılan şampiyonluğa bakarsan derbi kazanmadanda şampiyon olunduğunu görürsün.
      Ancak biliç'in derbi performansını bende beğenmiyorum derbide özünden vazgeçiyo rakibe oynama fırsatı tanıyor.
      İyi bir teknik adam değil diyorsun şu an için belki evet değil ama ilk yılına oranla daha iyi ve sürekli kendisini geliştirmekte zamanla dahada iyi olacaktır.

• Hayirlisi be gulum

0|0
    0|0
Yükleniyor...