Ne oluyor, biri ellerimi lanetledi mi? Bu kadar da olmaz ya!

Burda soruyorsam siz düşünün mağduriyetimi..

parmaklarımın çekmediği çile kalmadı sağ ve sol baş parmaklarım ayrı yıllarda biri arabanın kapısında biri de evin kapısında kaldı .küçükken piskopat amcam elimin üzerinde sigara söndürmüş (piskopat bana özel bişi değil çocuklarınıda döver karısını da ama beni sevdiği için yapmış saolsun ) hala iz var ama pek belli değil dünde kabini kapatırken resmen derim soyuldu barmağımda kocaman bi oyuk şeklinde yara öğlende salatalık doğrarken hafif serçe parmağım kesildi..

ne oluyo biri ellerimi lanetledimi bu kadar da olmaz yaa :(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sabret hayat nasıl olursa olsun yaşanmaya,sabretmeye değer.Bu hayatın sonunda cennet de var cehennem de,zaten cennet olmasaydı neden bu acılara katlanıyoruz.İnşallah çektiğin acıları bir nebze hafifletmiştir.Ama lanet diye düşünme,insanın sürekli düşündüğü şey şaşırtıcı bir şekilde onun başına geliyor.Bu yüzden ne düşünd. de dikkat et.

0|0
    0|0
    • şimdi bunun benim parmaklarımın süreklikesilmesiyle ne alakası var ?

• İnsanın düşündükleriyle yaydığı manevi enerji başına gelenleri çok etkiliyormuş,bir kitapta okumuştum.

• tamamda ben parmağım kesilsin diye düşünmüyorum ki.eğer lanetlendiğini düşündüğümü söyledim die diyorsa olanlardan sonra düşündüğüm bişi

Erkekler Ne Diyor 3

• sakar şakir'sin, yapılacak bişey yok. sen sadece ellerini tümden kaybetmemeye bak.

0|0
    0|0
    • :)) yaa değil ya sakar falan değilim .amcamın elimde sıgara söndürmeside mi sakarlık parmaklarımın kapıda kalmasının sakarlıkla ne alaksı var

• sigara olayında senin bir suçun yok, o, dedenle ninenin sakarlığı, amcanı dünyaya getirmişler.

kapı konusuna gelince, mühendis hatası yoksa, sakarsın demektir.

• tamam.

• kurban kes ellerine

0|0
    0|0
  • dikkatli ol bence :)) var mı sakarlık sen de :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• "ama beni sevdiği için yapmış saolsun" kısmında kaldım ben

0|0
    0|0
  • Laneti bırak sakarsın sen çok :)

0|0
    0|0
  • şu an nasıl yazabiliyosun o.O

0|0
    0|0