Galatasaraylılar üçüncülüğe bile sevinirken bizim gibi lider olsalar ne olurdu?

Bjkyi yendiler diye havaya girdiler kimse unutmasın kadıköy cehennemini

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

• Ya bir kes ya koyuyoruz koyuyoruz halen konusuyorsunuz ölüküz size yetiyor kalkmissin bosbos puan tablosuna bak diyorsun sanki puantablosunda kac puanlik fark var avarajda bile biz ondeyiz sene sonu sampiyon olalimda sizin gibi ahmaklarin dilini birkezdaha keselim.

1|2
    0|1
    • Kadıköyde koyduklarımızı unuttunmu

• Kadı köyde kupa kaldırdık sizin gibi gt değil:-)

• Ulan evinizde kupa kaldirdik halen ötuyorsun... ulan horoz bilr kendi çoplugunde oterken karanlikta tecavuz ettik 50 bin okuzde bakti ya. d daha ne yapalim vallahi zavallisiniz halinize uzuluyorum

• Bir çiçekle bahar gelmez haftalardır lideriz ama bu kadar tantana yapmadık

0|0
    0|1
    • Sizin liderlik yalan oldu

• Carsiyi severim ama dün ben olsam meloyla buraga muz atardım sizden ses çıkmadı

• Gereken tepkiler verildi buraka her top gelişinde hırsız denildi meloya da aynı şekilde

• arada sadece 1 puan var uyandırıyım

1|2
    0|0
  • sayemızde lıder olmuş ettıgı lafa bak:))) lıderlık galatasarayla karsılasana kadardır...

1|1
    0|0
    • Ne sayesinde biz bjk yi yenmesek liderlerdi

• Sizi sahanızda çok yendik siz en son kadıköyde ne zaman yenidiniz

• Masal o senin dedigin biz sizin sahada sampiyon olmus takimiz:))

• 3. luge sevinen kim gizli?:) biz cok atip tutan bjkyi yendik diye seviniyoruz o 4 4 diyenler varya hani hem fbyi hem bjkyi yendik alin size 4 :)

0|0
    0|0
  • üçüncülüğe sevinen kim totonuzdan uydurmayın gerçi sizin gibi fbjk örgütünden her şey beklenir şaşırmam sosyal medyalar bak bakalım en çok sevinen kimmiş utanmasanız şampiyon olduk diyeceksiniz bu kadar aciz mi oldunuz

0|0
    0|0
    • Kanka bunlar neye sevindini bilmiyolar ki bunu bilsinler:-) hatırla timsah yürüyüşünü:-)

• Penaltılarla alırsınız anca o liderliği ama şampiyon biziz.

0|0
    0|0
  • Wowowoowowoowo :D hiç caiz değil

0|0
    0|0
  • Hamza takımı düzeltmeye başladı. Burak ilerleme var 4. yıldız geliyorum diyor zaten :D Ayrıca Fenerbahçe'yi takım yerine tutmam.

0|0
    0|0
  • spor bölümünde yeni yeni galatasaraylılar türerdi. sayfayı çekilmez hale getirirlerdi

0|0
    0|0
  • Tamam (:

0|0
    0|0
  • Sizde bizle karsilasana kadarr lidersinz :D

0|0
    0|0
  • unutmuyorsun dimi 12 mayısı ordan şampiyon çıktığımızı.

0|1
    0|0
    • Mayıslar sizin nisanlar bizim olsun

• sende haklısın dostum. sizi iyi uyutuyorlar. Nisan da şampiyonluk ilk kim tatmış bak bakalım. ayrıca nisanı geçtim sen kadıköy cehennemi dedin
      madem cehennemse en öenmli gün 12 mayıs da neden yenemediniz

• Sövmek istemiyorum kaşınma

0|0
    0|0
  • Kardeş bu sezonun en iyi takımını yenmişiz ve fenere 90da 90 sana çakmışız :-) ee daha ne olsun:-) kadıköy özenti köy oğlum timsah yürüşü orasının nasıl bir sahne oldunu gösterdi bize:-)

0|1
    0|1
    • Kadıköyde deden bile galibiyet goremedi nerdeyse

• Kadıköye bayrak diktik deden iyi bilir:-) sonrada kupayı kaldırdık torunuda bilsin diye şimdi de sizi kaldırcaz :-) ufaklılk:-) ama siz unutursunuz:-) kuşsunuz ya beyniz doğal olarak unutmaya yatkın, şimdi yürü baklım timsah gibi deden sevinsin:-) bu arada saat kaç 20:45 dimi:-) utancınızdan karanlıkda verdiniz kızlığınızı :-) şikeyi hatim eden kulüp fenevbahçe:-)

Yükleniyor...