İlişki uzmanı ve çoğu olasılığı tahmin edenler yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar görüştüğm hoşlndgm biri var kendisinden hoşlandğmi biliyor çok olmasada mesajlaştgmzda bütün gün mesajlaşıyoruz bana ne tür yemklrdn ,bugün ne ypçgni falan soruyor.Ona benim gibi düşünyormüşn dedğimde cevabı :'birbirimizi tanımaya çalışıyoruz zaman geçtikçe yüz yüze görüşünce her ikimizde daha net anlayacağız zaten ' dedi .Sizce bu ışıkının olma olasılğı nedir ? Not bn mesaj atmasam atmıyor atıncada epey ilgili cevaplıyor

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kendini ağırdan satıyor demek mesaj atmıyor sen atmadan düzelir bir durum ben ısık görüyorum :)

0|0
    0|0
    • bende atmycam inatla.ZtN bı kac gundr mesajlastk cep dn falan.ondan oncede facedn atıyorduk ben kestım atmamayı 1 ay gectı attım bu duruma geldık sımdı de gene mesaj atmasak atmyor :/

• atmaması cunku o atmynca bnde atma geregı duymyorm rahatsız edıo veya hayran adam bneden baskası yok avuclarmda durumna dusmek ıstmyorm.O atmayıcnada ne bırbırmzı nede baska turlu tanyablcz

• O yüzden dediğimi yap :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ilgiyi senden bekliyor demektir sana önerim çok üstüne düşme insanlar üzerine çok düşüldüğünde insanlar kendilerini matah sanıyor.

0|0
    0|0
    • Bende onu dusnyorm ne zmn ılgı gostrdgm deger vrdgm ınsan oldu benı terk ettı kabul etmedı :(.ya anlamıs degılım yuz yuze gorusnce gercktn cokmu farklı benim fotomu goruyor dusnclrmı soylyorm şaşırıyor bole bırısı kaldımı ya dıe

• yaşına 20 demısın ama cok dogru bı laf soyledın durustler hep kaybeder :(

• yaşıma aldanma hep bunun sıkıntısını yaşadım.

• neden acaba senden mesaj bekliyor ki, tanımaya çalışıyorsa sen mesaj atmadanda senle ilgilenmeli. hiç görüşmediyseniz belkide sana çok alışmak istemiyor bu yüzden mesaj atmayabilirde. ilerde görüştüğünüzde olabilir ikinize bağlı bu

0|0
    0|0
    • daha hıc yuzyuze gorusmedık.Sonucta facebokdn nasıl brıı oldgmu goruyor.Ufak bı mesaj atsam cep dn kac satır cevap yazıp teskkur edeıyor mutlu oluyor.ve butun gun mesajlasıyorz.Ama bn atmasam sessizlik

• kızlar genelde mesaj atmada çekimser davranıp ilgiyi hep karşı taraftan beklerler. o da senden hoşlanıyor gibi duruyor. ilişki netten mi?

0|0
    0|0
    • 5 ortak arkadas var onla tanısma fırsatı yakalayamadık malesef nettn oldu tanısmamız

• güven eksikliği

• ama sn sıradan olan kısılerle karıstryosn bızm ortk arkdsmz dolu.dusunsne ona sorar bn sunla konusyrm nasıl brı dıe

Erkekler Ne Diyor 1

• anlaşılan çok fazla darbe yemiş birisi. insanlardan korkar bi hale gelmiş. seni beğeniyor sana değer veriyor ama biraz uzaktan takip etmek istiyor. ilişki için hazır ama kendisini biraz daha dayanabilmek için zorluyor. birazda naz yapıyor tabi. sen bu şekilde devam etme her adımın daha yakın olsun yoksa kuş yuvadan uçar.

0|0
    0|0
    • hocam cok guzel yazmıssn fakat fazla ılgı bunaltmazmı bıde yas faktoru vr oneden 6 ys buguym ( bunu mesele etmıyor) o yuzdn bnde agırdan alıyorm

• pozıtıf olmayı basarabılsydım gersıı olcaktı.ama malum hayat pozıtıf mutlu bakmya ızın vermedı ne zmn baksam kafamı yerın dıbıne soktu

• sen güldükçe hayat pozitif oluyor zaten eli mahkumm

Yükleniyor...