Kapat

Beşiktaş'ın Slaven Bilić ile 9 derbi kaybeden, tek derbi bile kazanamazken sürekli hakemler diye ağlaması hakkında neler düşünüyorsunuz?

Beşiktaş düşüşe geçti, yine ligi üçüncü tamamlayacaktır.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bjk buyukleri yani gs fb gibi takimlari zor yener ztn 9 mactir bizi yenemiyolar bole gider.

1|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye de her kaybeden takımın yaptığı gibi 'ah hakemler' söylenmeleri özellikle o maçı Cüneyt Çakır yönetiyorsa kaçınılmaz oluyor. Özellikle Fenerin her maçında şike var diye söylenerek sonucu kabul etmeyenlerde var. Hakeme suç atacaklarına maçları çekirdek çitleyerek izlemesinler.

0|0
    0|0
  • bilic iyidir iyi

0|0
    0|0
  • derbileri kaybetti diye kötü anlamına gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaş ağlamaz, ağlatır.
    Avrupada 10 maçta yenilen kırmızı 1
    Türkiyede 16 maçta 7

2|2
    0|2
  • Beşiktaş ağlamaz, ağlatır. Ondan bundan 4-6 yiyen takımın Beşiktaşı evinde yenmesi tamamen Türkiye'de şike olduğunun kanıtıdır. Avrupa'da iyi sonuçlar alacak Beşiktaş çünkü orada şike yok.

0|2
    0|1
    • Prandelli gideli kaç ay oldu.

• oraya 6'yı niye koydun anlamadım zaten, prestij maçıydı arsenal maçı Galatasaray açık oynadı yenildi. Beşiktaş kötü sonuç alınca kendi oyuncularına bile kızamıyorsun, maç başlar başlamaz defansa başladı takımın, maç 11-11 devam etse de Galatasaray gol atana kadar top kontrolünü bırakmadı, 1-0 dan sonra kendi isteği ile geri çekildi, bjk nin tek pozisyonu törenin şutunun semihe çarparak pozisyona dönüşmesi, Galatasaray dün biraz daha akıllı olsa size 6 tane sallardı da dua edin hala yaralı takım, siz sadece 2 fark yediğinize dua edin , kızacağınız kişilerden biri bilic diğeri veli, diğeri de atibadır.

• bir sus oğlum ya maçta toplasan 6 pozisyon var yarısı bizden. 6 atarmış kime attınızda?

• Senin sorunun arkasina gizlenecek kadar korkak oldugunu düşünüyorum.

2|2
    0|1
  • Ağır biçimde saçmaladığını düşünüyoruz.

1|2
    0|2
    • Beşiktaş'ın Slaven Bilić ile 9 derbi kaybederken, tek derbi bile kazanamaması sana göre saçma olabilir. Gerçekler acıdır.

• Beşiktaşın son üç maçtır düşüşe geçtiği de kaçınılmaz bir gerçek.

• 7 maçlık galibiyet serimiz bozuldu bu maç :D her takım oyun olarak inişli çıkışlı dönemler geçirir, ama kazanmayı biliyordu Beşiktaş, bu hafta sürpriz oldu bize açıkçası, ben maçtan önce en iyi beraberlik verirdim galatasaray a...

• 9 maç mı vay beeee bı de başarılı dıyorıuz adama

0|1
    0|0
  • şampiyon belli ikinci ve üçüncüyü belirleyin

0|0
    0|1
  • Basiretsiz kisilerin davranışları

0|1
    0|1
  • Top oynadıklarını sanıp avunuyolardı gerçeği gördüler.

0|0
    0|0
  • İkincide bitirebilir belki dördüncü de. Ama birinci belli.

0|0
    0|0
  • Her kadıköy deplasmanında ağlayan kim

0|1
    0|1
Yükleniyor...