Bu sene en iyi transferi kim yapar?

Fenerbahçe. . Beşiktaş. . Galatasaray. . Trabzonspor. . Bursaspor.

• Fenerbahçe
    42% (26)36% (201)37% (227)Oy Ver
  • Galatasaray
    31% (19)31% (170)31% (189)Oy Ver
  • Beşiktaş
    24% (15)24% (131)24% (146)Oy Ver
  • Bursaspor
    0% (0)2% (11)2% (11)Oy Ver
  • Trabzonspor
    3% (2)7% (41)6% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
13|108

En İyi Erkek Görüşü

• En zengin kulüp fener olduğuna göre onlar yapar en iyi transferi.

0|3
    0|9
    • seni alabilir mesela. bonservisin elınde gözüküyorsun burdan. asdfg

Kızlar Ne Diyor 13

• Fenerbahçe elbette.

1|6
    0|6
  • fenerim zengün olduğu üçün en iyi transfer fenerbahçe kulübünden gelir :)

0|5
    0|6
  • A dedim.

0|2
    0|2
  • Fenerbahçe

0|2
    0|3
  • FENERBAHÇEEEE <333

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe :D

0|1
    0|3
  • fikrim yok ama Anadolu takımlarından olur

0|0
    0|1
  • Mersinidmanyurdu...

0|0
    0|2
  • tabiki Galatasaray ^.^

0|0
    0|0
  • fenerbahçe

0|2
    0|3
  • Fenerbahçe

0|2
    0|3
  • Bursaspor ythjyhg

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 107

• Siyah coraplılar

0|5
    0|0
  • balıkesirspor

1|0
    0|2
  • bu sene en iyi transferi beşiktaş yapar diyemem çünkü mali kriterler gereği eli kolu bağlı fenerbahçe Türkiyenin en iyi kulübü şu anda ve transfere ihtiyacı yok sadece takım ruhuna ihtiyacı vardı ve onu son iki haftada aştılar..

0|0
    0|0
  • En cok ihtiyaci olan biziz bence Besiktas nokta transferler yapar. Basladik bile simdiden almaya ama bakalim kaliteli alalim az alalim.

0|0
    0|0
  • Valla artık şu borç batağında kı kulüplerin en ıyı transferi değil bütçeye en uygun transferi yapacağından artık herkes hem fikir. Eski de kaldı..

0|0
    0|0
  • galatasarayın yedeklerı adam gıbı top oynasın ılk 4 e gırer.. dıger takımların yedeklerı bır halta yaramaz, bence galatasarayın transfere ıhtıyacı yok.. adam gıbı bır santrafor belkı..

0|0
    0|5
    • Burak'la olmaz o iş Şampiyonlar Ligi'nde büyük takım gelince fos çıkıyor adam

• Galatasarayin abarti transfer yapacagini dusunmuyorum bursaspor yapabilir.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'm <3

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    1|4
  • Ekmekspor

0|0
    0|3
  • Fenerbahçe yapacaktır çünkü transfer yapmadan bir sezon geçirdi. Diego ile de kapattı yaz dönemini. Bu demektir ki 2 sezonda sadece 1 transfer yaptı. (Ocak ayı geçersiz) İyi bir forvet, yaratıcı bir orta saha, hızlı ve etkili bir kanat, dayanıklı ve oyun kurucu defans lazım. Gökhan yerine A2 yıldızımız Savaş Polat gelmeli artık.

0|1
    0|1
  • Galatasaray...

0|2
    0|5
  • beyaz futbol yapar bence o gruba bir erman bir gökmen özdenak şart

0|3
    0|0
  • yani görüldüğü üzere Beşiktaş her ne kadar derbilerde boy gösteremeseler de malesef ama maç grafikleri ortada maç tempolarıda öyle şu an ligde en fazla maç oynayan takım e doğal olarak yorgunluklar başladı ama genede iyi götürüyor ben sadece kaybettiği oyuncular için üzülüyorum neyse sınır kalktığına göre bence kadroya holoskonunda gerçi o sezon sonu ama olsun kaybetmeyeceğimizi düşünürsek

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • fenerbahçe acımaz erkanı bu yüzden istemedi erkandan iyi stoch var hemde 7 yaş daha genç ondan emenikeyi satıp bir forvet defansa bir alman bir orta saha alsak 2. yarıda şampiyonuz

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim ama Besiktas cok saglam transferler yapiyor yapmaya da devam edecektir. Galatasaray bir stoper alsn yeterli simdilik zaten cok zengin bir kadroya sahip.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe bu sene avrupaya gideceği için patlama yapar.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Bursaspor...

0|1
    0|0
  • Galatasarayın maddi sıkıntıları olduğundan bu yıl iyi transferler yapacağını sanmıyorum. Onun için Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Soruya baktım tebessüm ettim ve gider (parası olan duduğu çalar paranız kadar konuşun)

0|1
    0|0
  • Her zaman en iyi transferleri kim yaptiysa o tabiki.
    Anelka, piere, appiah, r. carlos, alex, ariel ortega uzaaar gider bu liste tabiki yine biz yapicaz

0|1
    0|2
  • Fenerbahçe

0|1
    0|1
  • Abi Fenerbahçe ya. Bu sene bomba gibiyiz. Yabancı sınırlaması kalktı her şey 10 numara 5 yıldız olacak. Kalkar kalkmaz hemen Stoch'u aldık zaten. Bir de Pato iddaaları var 2si bile yeter bu lige

0|1
    0|0
  • Besiktasli olarak fenerbahce diyorum kadrosu cok yaslandi cunku paragoz manejerlerin simdiden agzinin suyu akiyor fenerbahce'yi gorunce:)

0|1
    0|0
  • galatasaray başkanı istifa edicek desek ki durum onu gösteriyor dağılma olacaktır. fenerbahçe herzamanki gibi takım içinde barışık olan bir takım olduğu için ve eğitmenleriyle birbirlerini sevdikleri için fenerbahçe tabikide.

0|1
    0|0
  • besiktasliyim. ama yabanci sınırı değişince. feneri tutamazlar gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'dan :D FENERBAHÇE !

0|1
    0|0
  • fakir kulüplerimizden olan Beşiktaş aldığı oyuncular Dem Baba 21 maç 16 gol Sosa 2 gol 5 asist Ramon Motta 5 asist 2 gol Zengin denilen fb ye bakıldığında ribas 8 maçta babayı aldı yani her şey para değil panpalar :D

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    77
Yükleniyor...