Galatasaray'ın dünkü galibiyetine sevindiniz mi?

Soru gayet açık. Galatasaray'ın dünkü galibiyetine sevindiniz mi?

• Sevindim :)
    33% (3)67% (12)56% (15)Oy Ver
  • Üzüldüm :(
    44% (4)11% (2)22% (6)Oy Ver
  • Banane, ben başka takım tutuyorum
    23% (2)22% (4)22% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş almasini istiyordum. Ama fazla gosteremedi kendini bu mac. Ve o kirmizi kart yanlis bir karardi... Fener ayni hareketi yapsaydi kesinlikle kirmizi kart cikmazdi diyorum. Cok uzuldum yani.

1|2
    0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sevindim tabiki Galatasaraylı olarak hakkımız olan galibiyeti aldık. Gelelim pozizyonlara,
    - Melonun dirsek hareketinde kırmızı vericeksen veya sarı aynı pozizyonda GS ye penaltı vericeksin.
    - Melonun attığı golden önce Burağa yine penaltı var.
    - Velinin ortasahada topsuz alanda sneijdere salladığı tekmeye sarı ble çıkmadı.
    -Velinin yaptığı hareket net kırmızı karttı ki daha önce çoktan atılmalıydı.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 12

• uzulecek bırseymı vardıda kacırdık, bıldıgın yolduk kartalı.. liderlik galatasarayla karsılasana kadardır..

0|1
    2|0
  • sezon sonu sevineceğim

2|0
    0|0

0|1
    1|0
  • Hayir tabeke bjk li olarak kimse sewinmez ama tberik ettim bizimkilerden bir ... Olmaz hep derbi maci da öyle yaparlar yani ne bu yav

0|1
    0|0
  • delik deşik ettik ya la , beşiktaşlılar kendını dev aynasında umarım görmüodur hahaha ondan buyuk gs var cunku!

0|1
    0|0
  • sevindim çünkü gsliyim

0|1
    1|0
  • ilk golde faul var.. kırmzı kart hatalı.. bunlar geçerli sebepler olabilir ama galatsaray büyüktakım olmanın farkını ortaya koydu.. beşiktaş çok iyi takım ama bence yangın futbol oynuyolar..

0|1
    1|0
  • izledim de, iyi oynayan galatasaraydı. beşiktaş biraz dansla karıştırdı oyunu...

0|1
    1|0

0|0
    1|0
  • En çok sevindiğim liglerin bu hafta tatile girmesi oldu. artık maç muhabbeti görmeyiz bir süre.

0|0
    0|0
  • Nasıl sevindim var ya.. K O Y D U K M U?

0|0
    0|0
  • sevinmedim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...