Her kavga edişimizde aramaz sormaz oldu uzun süre ne şimdi bu?

son zamanlarda ne zaman tartışsak kızsak, aramıyor sormuyor günlerce hep ilk adımı ben atıyorum. ben arayınca herşey normalmış gibi davranıyor. en son yine tartıştık, saçam yere kızdı sonra tamam sinirlenicem yoksa ben dışarı çıkıyorum hava alicam dedi kapattı teli. 2 hafta oldu ses seda yok bu sefer bende aramadım. ee nolduk şimdi, bu şekildemi bitti. yoksa arar mı? arar gibime geliyor ama artık yetti, ilkokul çocuğu gibi ne yapmalıyım sizce?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer olayları bir sene önce bende yaşadım..erkek arkadaşın gibi davrandım.ama hani artislik olsun diye trip olsun diye değil.o zamanlar da çok tartışmaya başlamıştık,ve telde konuşamıyordum günüm onla geçiyor akşamına 4-5 saat sürekli telde konuşmak istiyordu..elbette bir kız ilgilenilmek ister ama benim normal bir hayatımda vardı.oturup arkadaşlarımla 1-2 saat muhabbet etmem onu sevmediğim manasına gelmezdi.yani sürekli ve kısır tartışmalardan yorulduğum için araya mesafe koymuştum.sürekli konuştuğumuzdan paylaşacak bişeyler kalmıyor ve kısır tartışmalar yaşıyoruz diye..yoksa seviyordumda.Aynen erkek arkadaşın gibi normal karşılıyordum bir süre sonra çünkü TARTIŞMAK İSTEMİYORDUM..o olay yaşanmamış gibi devam etmek istiyordum..O zamanlar kız arkadaşım anlamadı ama şuan hak veriyor..Uzun süren,huyunu suyunu bildiğin ve seni sevdiğine emin olduğun biri ise arkadaşın,tekrar ara ama tartışmak için aramadığını belirt..eğer tartıştığınız konular önemsiz ve çözümünü bulamadığınız şeyler ise,geçici bir süre ertele ve yüzyüze konuşuruz de..Tabiki o ne niyetle kapadı bilmiyorum ama ben o dönem saçma tartışmaları bu şekilde sonlandırmıştım..umarım onun sebebi de budur..sevmediğinden değildir.kişiliğini sen biliyorsun sonuçta bizler değil..mutlu olman dileği ile.

0|0
    0|0
    • herkes olumsuz düşünce belirttiği için bu açıdan belirtmek istedim.uzun süreli ciddi bir ilişki için benim söylediklerim.ama diğer görüşlerini bildiren arkadaşların da haklı olduğu yerler var..ama onların söyledikleri kısa geçici ilişkiler için.tartıştığınız konuları bilmiyoruz,onu tanımıyoruz.hemen onu da kötü ilan etmemek gerek..ama umarım arkadaşların dediği gibi değildir.

Erkekler Ne Diyor 5

• O iş bitmiş.

Yakında ayrılırsınız. Sevgi tükenmiş, tahammül tükenmiş.

Saygı da bitmek üzere.

İster inan ister inanma.

0|0
    0|0
  • Sizi hor ve küçük görüyor arama onu biraz sürünsün aklı belki başına gelir eğer gelmez ise ozaman "Aşk yarasına kulaktan şifa olmaz" sözüne dayanarak başka biri değerinizi bilir.

0|0
    0|0
  • ben 1 gün bile haber almasam kafayı yiyordum...ne zaman " bana zaman ver " gibi cümleler işin içine girdi ve iletişimsizlik hakim oldu ilişkiye,o zaman o ilişki bitti...Seninki de bitmeye yakındır,hatta bitmiş bile 2 hafta ne yaa...

0|0
    0|0
  • bence umursamıyor seni senin onun için sıradan birisin kıymet bileni seni seweni bulursun inş.şutla gitsin kısa zamnda gençline üzülürsün sonra:)

0|0
    0|0
  • başkası vardır hayatında onunla ilgilenir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senin her an onu terk edicegin korkusunu onun kafasına aşılaman gerekiyo. Sanırım sen onu biraz şımartmışsın e durum böyleyken çocuktan senin üzerine titremesini bekleme zaten. Bırak biraz kendi haline dönüp biraz o uğraşsın seninle. Çok seviyosan dahi onu beklemelisin ki o da sevgisini test etsin anlatabildim mi :)

0|0
    0|0
  • Ondan bir hayır gelmez. Bahane ediyor rahatlıyor herhalde öyle olunca yada cok konusmaktan sıkılmıs olabilir.

0|0
    0|0
  • arasa bıle kabl etmemelısın ılıskınızden sıkılmıs ınsanı bır sekılde ayrılamlısınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...