Galatasaraylı taraftarlar neden boyle arkadaşlar objektıf yorumlar yapın ama?

Dıkkat edıyorum ben fenerbahcelı ya da besıktaslı trabzonlu degılım torku konyasporluyum maclara her zaman gıdıyorum evımde lıg tv var dort buyuklerın ve bazende bursanın maclarını seyredıyorum fakat anlayamadıgım su besıktas tarafları mac sonunda galıbıyet alınca koyduk mu demıyor? fenerbahcelı taraftarlardan da duymadım stad ıcınde boyle bırsey? fakat galatasaray taraftarları anadolu takımlarından bırını yenıne taraftar koyduk mu dıye bagırıyor. cok uyuz olmaya basladım galatasaraya sempatım daha fazlaydı ama her hafta aynı seyı yapınca dıkkatımı cektı cok ıtıcı gelmeye basladılar artık benım gıbı dusunen var mı? (Anadolu klublerını yenınce koyduk mu demelerıne lafım yoksa derbıler ıcın degıl.)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle çirkinliği kötü tezahürati yapan bir kaç taraftari bir takima mal etmek doğru değil ancak Galatasaray'i sevmemen için sana bir sürü sebep yazabilirim. Galatasaray lisesinde okuyan tarafsiz birisi olarak lisede'ki masonik güç havasini hissetmemek mümkün değil kurtuluş savaşi döneminde Fransiz askerleriyle olan ilişkiyi malum lisede düşman askerlerini ağirlama olayini bilmeyen yoktur. Atatürk'ün nutukta camiadaki görevli kişileri ve dönemin lisedeki öğretmenlerini lanetleyen açiklamasini okursan ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin medyada çalişan Galatasaray Lisesi mezunu olan kişilerin hayatlarinda bir dönem Fransa'da mutlaka yaşadiklarini görüceksin. Galatasaray'in başkanlarini bir kaç yil öncesine kadar taraftari değil sadece Galatasaray Lisesi mezunlarindan oluşan üyeler seçebiliyordu. Tv lerde sevmesemde fanatik yorumcu Rasim Ozan K bile Galatasaray'in Mektepli takimini Masonik cemiyetini eleştirel sözleri açiktir. Hal böyleyken inanip inanmamak sana kalmiş

3|4
    2|5
    • yenı gelen duygun yarsuvatta ıyı bırıne benzıyor ama yok bız avrupa takımıyız turklerden farklıyız yok fransız kulturumuz var bılmem ne dedı flan dedım he yok buda hepsı gıbı cırkeflesecek anlasıldı. ıllakı herkese mal etmıyorum ama her maca deplasmana vs gıden seyırcı kıtlesıde bellı yanı hep onlar.

• Rasim Ozan mı? Komik olmayın ;)

• Ben Fenerbahçeli değilim soruda Galatasaray soruldu onu anlattim yazimda belirttiğim Atatürk'ün camiayi lanetlemesi senin için boş ise senin kendi kimliğini sorgulamaya davet ediyorum. Puan şampiyonuluk bunlar gelip geçicidir günlük başarilardan bahsedilecek kadar ucuz konular değil bunlar ben memleket yaniyor diyorum sen kudüse cami diyorsun durumu senin ki

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen galatasaraya uyuz olunca biz cok uzulduk ama :(

1|0
    0|1
    • ama öyle deme acıları var adamların :(
      baksana bir 5 attık iflah olmuyolar hep 5 -2 -3 yiyip duruyolar :D

• Ahaha olemi diyosun bende supelendim zaten:)

• gs konyayı yenıyor. mac sonunda face durumları nasıl koyduk fenere amaaa :) adamlar agır takıntılı

1|3
    0|2
    • stad ıcınde koyduk mu dıye bagırmasınlar ben ona uyuz oluyorum dısarda herkes kendı capında laf etsın bırıbıne ama sahada bır takım oyunları ve seyırcılerı var bıraz saygı bıraz saygı once..

• Konyaspor ve beşiktaşın ortak acısı anlıyoruz

1|0
    0|1
  • nefret edilen bir kulup yaptıkları çirkinlikler normal geliyor onlara

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray bunu yapan bir takim degil. Hatta anadolu kuluplerine en yakin takim. Galatasaray koyduk mu derken bosuna demiyor. Bu takimlar Galatasaray'a sürekli 4 4 4 4 4 diyerek psikolojik baski yapan takımlar. Galatasarayda kendince dalga gecen bu takimlari yenerek koyduk mu diyerek cevap veriyor.

2|2
    0|1
    • Arkadaş anlatmış olayı tam olarak.

• başarılara laf atan oldu mu ya da kotuluyen? bugun kazandınız tebrıkler bunada laf eden oldu mu? ama bence velıye yapılan hareketten once snaıderın velıyı kıskırması var oncesınde o elıyle sakalına dokunuyor onun bırde melonun dırsegı var mesela. objektıf olucaksak bunlarıda gor bence besıktaslılar ne dıyor bılmıyorum ama bunları gormezden gelemezsın kı ben lıg tvden pozısyon tekrarına baktım hakem velının yaptıgını gormuyor snaıderın tepkısıne bakıyor oyle kart cıkarıyor. bu da sacma.

• Selcuk inanin aciklamalarini okudunmu? O esnada veliyi uzaklastirmaya calisarak devam etme kirmizi goreceksin yapma dedim ancak veli devam etti dedi. Inaayan veliye bunu sorabilir dedi. Bizde 10 kisi olan bir takimi yenmek istemezdik. Keske 11 e 11 olsaydi. Benim sana asil tepkim Galatasarayi yerden yere vuran birinin yanitini eig yaparak deger vermen. Bu takim Turkiyenin en büyük ve en Başarılı takimi. Daha basarilisi varsa soyleyin. Istiklal marsimizi ve Turk bayragimizi en çok sergileyen bir takima bunlari yazarak dusmanlastirmak resmen provakatorluktur. Misalen ispanya da deportivo la coruna diye bir takim vardir. Celta vigo ile aralarinda gecen bir husumet sebebi ile Turk bayraklarini benimsemislerdir. Ve bayragimizi her macta acarlar tribünlerde. Bu takim hristiyan diye sevmeyimmi yani? Yok fransiz yok masonik bunlar ne tip suclamalar? Huzunle guluyorum bu halinize yazik!.. Göğsunde Türk armasiyla ter döken bir takima bunlar soylenemez. Hak yiyorsunuz haberiniz olsun!..

• antipatik olmayı seçenler sevilmezler

0|1
    0|1
  • Neden gizli soruyosunki? Konyasporlu sevdiğim bir üye var sitede o olsan gizli sormazsın diye düşünüyorum ya da oysan niye gizli?:) Beşiktaşlısın gibi geliyor bana mağlubiyet acısından olabilir ağır gelmiştir. Gerçekten Konyalı olduğunu bilsem cevap verirdimde.

0|1
    0|0
    • O degil tabi ki :) bu bizim malum 18-24 mavili :D

• yok kardesım konyasporluyum benım galatasarayla alıp veremedıgım bırsey yok ben sadece koyduk mu demelerını antıpatık buluyorum ve hos gozukmuyor basında da galatasaraya oncelerı sempatım oldugunu soyledım sadece bu yonden elestırıyorum bu sene olanlar hosuma gıtmıyor bunları gormek ıstemıyorum galatasarayda olay bu.

• Bence senin yaran var ondan dimi bnlar

0|1
    0|1
  • Son bir kac senedir oyuncusuyla, yöneticisiyle, taraftarıyla çok antipatik bir kulüp oldu.

0|2
    0|1
  • çünkü ulTRASLAN (ulTRAVESTİ) dene taraftar grubunun adan gibi söyleyecek besteleri yok

0|1
    1|1
  • Bir Galatasaraylı olarak fenerin stadına bir kaç defa mac seyfettin kad. Erkek küfür ediyor Beşiktaş taraftarları da erkekler küfür ediyor Trabzon sahaya direk deviren kulüp hic yapmıyorum Galatasaray stadın da en fazla kale arkasında bir kaç kişi eder küfür

1|0
    0|0
    • dostum kufur hepsınızde var zaten ona bırsey demıyorum ayrıca bjknın derbı macı harıc ben kufur duymadım saracoglundakı maclarada baktım tv de hıc kufur yoktu? galatasaray da da zaten koyduk mu demelerıne takılıyorum sadece kufur etmelerı benı baglamaz yanı

• 4 yerken ağlıyorlardı

0|1
    0|0
  • Evet öyle galatasaray taraftarı çok pislik

0|3
    1|2
    • ben anadolu klublerını yendıkten sonra stad ıcınde koyduk mu demelerını ıtıcı buluyorum ne olursa olsun once saygı

Yükleniyor...