Sizce fenerbahce liderligi hakketti mi?

Bence 8 penalti ve hakem hatalari olmasa şu an haklari en fazla 24 puan falandi. Sezonun sadece son 2 macinda iyi oynadilar ne oyun olarak hakkettiler liderligi bence nede kadro kalitesi olarak siz neler dusunuyorsunuz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ligin en iyi top oynayan takımı Fenerbahçe hatta kötü dediğiniz dönemde bile istatistiklerde herkesten öndeydi. Fenerbahçe ye verilen penaltı 8 ise verilmeyen de 4-5 civarında buda Fenerbahçe nin futbolu rakip ceza sahasında oynadığını gösrerir. hakem hataları olmasaydı bjk 4. sırada gs 5. sırada olurdu. lidere selam durun

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• hahahaha:D şu hakem hataları falan demeyi bırakın artık dünyanın her yerinde hakem hatası var bugün derbide bir sürü hata vardı

0|2
    0|2
  • Kıskançlık kötü birşey..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle :D

0|0
    0|0
  • bu penaltılarla hak etti

0|0
    0|0
  • hak etti hak etmedi diyenler kıskaçlıktan diyor ap açık belli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu lig hak etmeyenlerin başarılı olduğu lig haline gelmeye başladı

0|0
    0|0
  • Boyle giderse fener 2. Kez şike den yargilanacak. Normal yapmiyorlar abartarak yapiyorlar ustelik. Sene sonunda hakeden sampiyon olur insallah

0|2
    0|2
    • Fb en az 10 puanı hakemler sayesinde almıştır, şu an iki maç iyi oynadı diye bu gerçeği inkar edemez kimse. Şayet adaletli bir hakem yönetimi olsaydı şu an 25 puanlari vardi.

• 16 maçta 8 penalti kazanan kac takim var bu sene. Ustelik bu penaltilarla ne puanlar kazandi fenerbahçe. TFF nin basindan Tüpcu gitmedigi surece futbolda adaleti zor buluruz. Ne olursa olsun ilahi adalete inaniyorum

• Haketmedi bende buna şaşırıyorum hakem hataları yüzünden bir 10 puan fazlaları var.

0|0
    0|1
  • Haketmedi tabiki.
    Penaltılarla alınan bir maç.

0|0
    0|0
  • Sadece fenerin parmağı oldugunu sanmıyorum o kadar olaylar oldu olmaya da devam edıyoru neler Konuşuldu bu takım hala liğdeyse dicek sözüm yok.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ne zaman top oynayarak lider oldu ki. dunyanin en iyi şike yapan takimi ne de olsa.

0|2
    0|2
  • Oyununa bağlı birşey... Yani kalıcı olduğunu düşünmüyorum ama bjk ye üzüldüm bu gün

0|0
    0|0
    • Tum istatistiklerde Galatasaray üstün. Daha fazla koşan daha fazla pozisyona giren Galatasaray kazandı. 2 golde de şaibe yoktu. Ustelik kirmizi kart olayinda selcuk veliyi kac kez uyardigini soyledi. Yapma boyle devam etme kirmizi goreceksin diye. Hic kusurabakma bu gün hak eden kazandi

• Uzulme sebebini merak ettim besiktasa. Hakettigi bir maglubiyeti aldi sonuc olarak

• kardeşim takımı seviyorum yani o yüzden bugnkü maçta haketmedi

Yükleniyor...