2. öğretime harç ayrımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

hani parasız eğitim,parasız üniversite? Biz ne okuyoruz kardeşim bizimkisi üniversite değil mi? Zaten ne zaman tam anlamıyla düzgün bir iş yaptılar ki. yok öğrenim ücretiymiş yok bilmem ne önce harçlar ayrımsız kalkacak dendi sonra gündem meşgul edildi sonra kaldırıldı bu sefer sadece normal öğretimlere.. bir şeyi yapıyorsanız ya tam yapın ya da yapamadıklarınıza kılıf uydurmaya çalışmayın

evet sorumu kaldırabilirsiniz belki ama durum vaziyet böyle bu ülkede adalet yok..

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2. öğretime 2. sınıf muamele yapıldı sonuç bu insan yerine konulmadı yani. Gerçi bu hükümette kim insan yerine konuluyo ki :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Devlet öğrencinin eline bakıyorsa , zaten devlet olmakdan çıkmıştır. Vergi veren biziz, harç veren biziz ,herşeyi veren biziz , bunlar ne yapıyor ? milletvekillerinin cebine hobaaaa

1|0
    0|0
  • İkinci ögretimlerde harcın kaldırılmaması dogru.Çünkü bu durunda 1.ögretimlere haksızlık olur.

Şu yapılabilir %40-50 gibi 2. ögretimin harçlarında indirimne gidilebilir.

0|0
    0|0
    • evet en azından dediğin olabilirdi, fakat o bile olmadı. şikayetlerimizi bimer e yaptık..

• gümden başarıyla meşgul ediliyor durum bu

• gündem

• İkinci öğretimler genelde çalışıyo yani onun için olabilir..

Tamamn yükün altına girmemek için gibimsi

0|0
    0|0
  • kardiş kusur bakmada 1. öğretimden bi farkınız olacak ki 20-30 puan az alarak aynı bölüme girmiş olun

0|0
    0|0
    • kardeş ne 20-30 puanı benim son senem armaızda en fazla 4 puan fakediyor bizim üni.de sen uçmuşun

• canım ıyıde olay o zaten sizin bölume 310 la adam girmiş 2. ogretimler 290 la girmiş. bu 310 alan cocuga yazık değil mi. neden herkes kendi hakkını sorar sadece?

• ya ben ona yazık şuna yazık olayında değilim, en azından harçlarda bir indirim yapılabilirdi yani madem kaldırmayacaklar normal öğretim düzeyine indirilebilirdi. ki madem böyle birşey olmayacaktı neden ümit verildi bir çok kişiye ayrımsız kalkacak diye? neden bundan 2 ay önce naralar atıldı harçlar kalkıyor diye 2 ay sonra yasalaştı neden milleti umutlandırdılar? ben bunların cevabını buldum meşgul edilen gündem başka hiçbişey değil kimbilir ardından neler çıkacak.

• sector bu fark 1500 tl mi 2 bin tl mi mühendisliklerde bilmem kaç bin tlmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• söz veren sözünü tutmaz cayarsa olacağı bu ben hiç şaşırmadım..

1|0
    0|0
    • açıköğretime bile kalkmış

• 2.öğretimler 1.öğretimin geçmişteki harçlarını ödemeli...Sonuçta eğitim aynı, paralarda aynı olursa niye millet 10 puanını heba edip 1.öğretim yazsın? Bence ortada haksızlık bir tek 2.öğretim harç fiyatlarının düşürülmesi konusunda olabilir ama kalkmasını doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • hak varsa herkes için vardır. Ama kusura bakmasın kimse o zamanda örgün eğitimden farkınız kalmıyor. uygun bir miktara çekilip ödenmeli bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...