Size, karşınızdaki insanın dogru bir kişi olduğunu nereden anlarsınız?

bunu nereden anlarsınız. kriterlerinizle veya kullandığınız belli çerçeveler mi var. mesela önyargılar gibi..

1|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• anlayamam, hiç anlayamadım :)

anlayabilmiş olsaydım bu kadar hayal kırıklığı yaşamazdım :)

ama zaten tecrübe yediğin ve yiyeceğin kazıkların bileşkesidir. hepsi bana tecrübe oldu...

ben bi ilişkiye başlama kararı alırken karşımdakinin samimiyetine bakarım. ayak mı yapıyor sahi mi söylüyor ona dikkat ederim.

1|1
    0|0
    • çok çabuk alınan bir karar mı bu. karşındaki karakterinden çekingen ve mesafeli davranmak isterse, ve samimi olamıyorsa ... sağlam biri olmasına rağmen yanlış sinyal veriyorsa. durum ne olur

• ben de aynen dediğin gibi davranırım başta ve karşımdaki böyle bi tavır sergilerse sabırla bekleyebilirim. yeter ki bana ayak yapmasın. bu yüzden biten ilişkilerim var.

• çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 7

• dedikodu yapmıyorsa, hayvanları seviyorsa, şiddete eğilimi yoksa iyidir konuşulur görüşülür.

0|1
    0|0
  • eline dokunduğunda ellerinizden ışık fışkırıyorsa ruh ikizisiniz demektir. bkz:Eşruhumn eş Zamanı (fşlm)

0|0
    0|0
  • onla oldugun her an bunu an ve an yaşıcaksın ve bu diceksin ben böyle yaşadım :)

0|0
    0|0
  • Anlayamadım işte.. Ondan yalnızım :)

0|0
    0|0
  • anlar gibi yaparız aslında

0|0
    0|0
  • üslubu, konusma tarzı,davranışları,hal ve hareketleri

0|0
    0|0
  • bundan hıcbır zaman emın olamayız.Millet 50 yıllık eşini biile tanıyamıyor o derece yanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende avg linkscanner yüklü doğru insanalrın üzerinde tik işareti beliriveriyo..

0|1
    0|0
    • +1. teknoloji bu konuda çok geri.hatta işe yaramıyor diyebilirim...kesin appstore ve android markette öyle uygulamalar vardır :)

• konuşmalarından, bakışlarından anlarım

0|0
    0|0
  • beraber ölenedek anlayamam.

0|0
    0|0
  • Üslup, saygı, yürüyüş, duruş, giyiniş.. Daha sayayım mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...