Şişman kızların profiline girince ölüm tehlikesi logosu çıksın

Şişman bir Ks Kızının profilkine tıkladığımız zaman, Ks'nin bu tarz bir uyarı gifi yayınlaması çok mu zor ?

Neden bizi uyarmıyorlar? Bu kızlar zaten yeteri kadar kafamızı karıştırıyorlar sadece yüz kısmı fotoları ile ?

Cenge mi gidiyoruz yoksa cenkten mi geliyoruz bir farkına varalım

Evet bildiğiniz kurukafa

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

• sitedeki kızların büyük bir çıoğunluğu minimum 175cm, düzgün fizikli, max. 57 kg.

site KS değil, sanki kaçak mankenlik ajansı.

ama şişkoların öldürülmesi taraftarıyım. nefes almaları oksijen israfına neden olmakta. dünyaki kıt kaynakların dağılımında rasyonel olmayan ve piyasa etkinsizliğini doğuran sonuçlara sebebiyet vermekte. her ne kadar serbest pşiyasacı kliberal biri olsam da, ikinci en iyi olarak piasa düzenleyici otoritenin(veya devletin) müdahalesi şart.

kurukafa güzel

0|3
    9|1

Kızlar Ne Diyor 13

• İnanki karaktersizin birisin adam değilsin!

9|3
    2|2
    • Sana kondüsyon bisikleti alabilirim

• sen o parayla git bir psikiyatriste görün iyi gününü bilmeyen kötü gününe çabuk erişirmiş seni kendini bilmez.. şükürler olsun benim ihtiyacım yok.Gün gelir obez olur çıkarsın allah büyük akıllanman için bölesine ceza sana müstahak olurdu o zaman anlardın kilolu insanların halini ama kötü dilersem senden bir farkım kalmaz o yüzden susuorum..

• İstersen sana beleşten zayıflatma ilaçları yazdırabilirim

• öööf gece gece kafa açma bi git

5|3
    2|2
  • insanlar boğazlarına hakim olamadıkları için şişman olabilirler, hareketsiz oldukları için vs...ama bilmemney hormonları bozuk olduğu, bir hastalık dolayısıyla ilaç kullandıkları için falan da öyle olabilirler. bunu sallamıyormuş gibi yapanları da vardır, ama büyük çoğunluğu eminim ki bundan hoşnut değildir...çocuklar ve ergenler böyle konularda acımasız ve anlayışsız olabilirler, ama bir yetişkine yakışmadı bence.

not : 47 yaşım itibariyle, senin nezdinde 'profiline tıklanacak ks kızı' kategorisine girmem. ama şişman değilim, şimdiye kadar da hiç olmadım. şişman olduğum için cevabın böyle olduğunu düşünme ihtimaline karşı...

2|0
    2|1
    • 47 yaşında internette ne işin var ya

git bi sahil kasabasında domates ek ne bileyim

• bunun düşünebildiğim en ve tek makul cevabı 'sanane!' olacak ister istemez. aynı şey; bu söylediğini senin yaş aralığında birinden beklemezdim. en azından istikrarlısın, yanıltmıyorsun. =) altı ucu internet, gözün görüp parmakların çalışıyosa 100 yaşında da girersin, ne var? böyle olma. 20 yıl, 30 yıl sonra girmiyor mu olacaksın? nerden belli?

• 2 sene sonra formentaraya yerleşiyorum

Büyük bir domuz çiftliği kuracağım ve domuzlarımıu besleyeceğim

benim sevimli domuzcuklarım :kalp

• gözünüze sokuyom yine anlamıyonuz arkadaş

2|2
    1|0
  • Yha anlamiyorum turk erkekleri balik etli severiz diye bizi mi kandiriyor. Aklim.karisiyor. Yapmayin boyle seyler gencler.

0|1
    1|0
    • balık et ne ya

melow sana söylediklerimi unutmadın umarım

• Ne bilim balik et severiz diyip duruyorlar. O beden istemeyiz diyorlar. :-(

Unutmadim. ;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)

• Seninkinede dikkat embesilcikabilir yassinlar bay brad pitt

4|3
    2|3
  • boyle bir sorun vardi. kendinden esinlenmissin.

2|1
    3|3
  • Ağır olmadı mı sence sorun

3|1
    2|2
  • sizi bilmem de ben cenge gidiyorum. ceeenk.

0|1
    4|0
  • Şişmanlarla ne alıp veremediğiniz var? Sanki isteyerek kilo alıyorlar!

0|0
    0|0
  • Soru resmen şişman.avi olmuş.

1|1
    5|4
  • Agir bi soru bu..

1|0
    2|0
  • beybim senin yazılarından anladıgım kadarı ile göbeğinde yag 3 ameliyata yeter demiştin

0|1
    4|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Naha boynu boğazı altında kalmaya güldürdün beni :)

senin profilde bundan sonra istiap haddi sınırsız yazmalı seni gidi Aşık mahsuni seni :)

şişman bir kız bile sende kuyrukacısı bırakmış adamsın :)

idolümsün binem mi sana? İstiap haddin sınırsız ben binmesem başkaları binecek ben binem de yabancıya gitme :)

0|1
    1|1
  • Geçen Lucifer'den duydum, şişman kızın şerrinden Allah'a sığınırım dedi. Durum ciddi yani.

2|1
    4|0
  • Olursa uyar beni çok çektim :(

1|1
    4|0
  • 5 puan verdim panpa

0|1
    10|1
  • çok ayıp...

tam tersine bende onları bulmaya çalışıyorum.

kimin şişman olduğunu biliyorsan bana tiyo ver

her zaman onların yanındayım

başka neresinin fotoğrafını koyacaktıki !

0|0
    0|0
  • Boşverelim , zayıf bir kızın da aynı şeyi yapabileceğini düşünmekte fayda var.

0|0
    2|0
Yükleniyor...