Selçuk inan sorunsalı?

eksisozluk.com/4-ocak-2015-besiktas-galatasaray-maci--4471605

Arkadaş uzunca ve güzel bir dille anlatmış. Sizce de selçuk inan artık kendine getirilmeli mi? Körü körüne takım tutup bağırıp çağırım yorum yapmakla olmuyor bence. Galatasaray lı arkadaşlar lütfen gözünüzü açın!!

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunsal, candır, yok bilmem nedir vs bu zımbırtıları hep ekşi başımıza bela etti..
    Selçuk İnan'a gelince tam bir emek hırsızı, Galatasaray gelenekleri doğrultusunda kazanamak için her şeyi mübah gören bir kaşarolog..

0|0
    0|1
    • Kesinlikle. Bunu yıllardır görmemeleri mümkün değil. Görüp de gözardı ediyorlarsa onca insanın hakkını yemiş olmuyorlar mı? Hangi tarafı işlerine geliyorsa o demekki

• Bir dikkat edin ya ikili mücadelelerde en ufak bir şarjda hemen kendini yere bırakıp hakemin de faul çalmasını sağlamak için düşerken topu ellerine alır..
      Bu söylediğim Selçuk ile ilgili sadece küçük bir anekdot ve devede kulak kalır..

Erkekler Ne Diyor 5

• link ile sorunun alakası nedir? linkte derbiden bahsediliyor

0|0
    0|0
  • Hamza hoca geldikten sonra toparlandı iyi futbol oynamaya başladı dün çok şık birde gol atabilirdiki Tolga sonanda çıkardı ve direğe çarptı. Prendelli dönemindede destekliyordum ben ama söven çoktu.

0|0
    0|0
  • Selçuk İnan iyiydi yinee kötüleme.

0|0
    0|0
  • formsuzsa yedek kalabilir zira hamza geldikten sonra gözle görülür bir toparlanma var takımda ama alternetifi yok

0|0
    0|0
  • kızların futbol yorumuna bayılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sinsinin teki bir kaç ay önce küfür ediyorlardı selçuk prandelliyide al git defol diye formayı yere attı ya kimse bişey demedi kötü sonuç alınca gerçeği anlıyorlar şimdi memnunlar

0|2
    0|0
    • o sinsi dediğin kim senin ha söyle bakalım ado Selçuk prandelli döneminde berbat fıtbol oynuyordu 10 milyon spor yazarları bile Selçuk kötü diyordu laflarına dikkat et kendini akıllı sanıyorsun

• Gayet kendinde kaptan

0|0
    0|1
  • Selçuk prandelli döneminde prandelli gibi son derece kötü bir futbol oynuyordu onun hataları sonucu kaybettiğimiz maçlar oldu sitemler etmiştim ama hamza hoca geldi Selçuk düzeldi kimse bana iki yüzlü diyemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...