Bir teselli ver.. bir teselli ver?

Beșiktașlı güzel kızlar uzulmemeli bence! Bakınız ben. Șu soğukta sütyenime kadar ıslandım olimpiyatta.. Yolda gelirken 3 5 kișilik galatasaraylı kız grubu gördüm. Nur yerlitaș bakıșı atıp ıyhhh tiplere bak dedim. Tam kezolardı. Bu güzel oyunla bunu haketmedik. Yorumlarnız neler?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel futbolmu? Galatasaray maçın başından sonuna kadar daha iyyidi bir ara siz 10 kişi kalınca bocaladık ama genel olarak iyiydik bizimkiler gol atmaya gitse 4-5 olurdu onuda anlamadım enterasan bir şekilde gol atmaya gitmediler.

0|0
    0|0
    • 10 kişi kalıp bizim bocalamamız gerek sen nie bocalıyon kardeșim? 10 kiși bile gayet net pozisyonlara girdik gol olabilirdi.

• Yapamadı. Bizde 11 kişi olsaydık maçı alırdık. Hadi eyw. 🙋

• 11 kişi olsaydınız maçı daha kolay alırdık emin ol ilk yarıda iki takımda eşitti GS daha iyiydi ikinci yarı 67. dakikaya kadar GS daha iyiydi BJK 10 kişi kaldı enterasan bir şekilde toparlanmaya başladı eyw :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Yakında kavga da edersin sen rakip takım taraftarlarıyla... Ulen eskiden kızlar hanım hanımcıktı. Şimdi tribün teröründe adam bıçaklar duruma gelmişler.

Ben de Fenerliyim ve yönetime kılım! Sen tut Kaptan'ın heykelini dik Yoğurtçu Parkına sonra gönder. KRALEX bunu hak etmemişti. Bağdat caddesinde meşalelerle jübileye uğurlanmalıydı. Beyefendi topçuydu ama şimdi gidip Azizeye dalacak değilim bu sebepten...

Biraz daha relax yani...

1|0
    0|0
  • sevinmek için sevmedik bu takımı sıkıntı yok hala altımızdalar

0|0
    0|0
  • Renktaşım takımımıza desteğin için sağol ama seninle aynı maçı izlediğimizi düşünmüyorum bu gün.. Sahada Gökhandan başka kimse yoktu bu gün :))

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=k5JZcm_MvNk
    ben zaten her acının tiryakisi olmuşum

0|0
    0|0
  • Kesin öyledir.
    Yazık laa sizee gidip ıslanıyonuz ıslanıyonuz bide yeniliyonuz :D

0|0
    0|0
  • herkes ayni hayatta kendini bir bo. k sanma misali.
    dogru yoldasin ama ilerde cevirme var.. yok. kuzu değil "kizi" cevirme.

0|0
    0|0
  • ben bir fenerbahçeli olarak skora sevindim sonuç itibariyle liderlik koltuğuna geçicez Allahın izniyle sizde bence üzülmeyin beşiktaşı hem oyun hem taraftar yapısı olarak daima taktir etmişimdir keşke bizim taraftarımızda sizler gibi olsa

0|0
    0|0
  • bayan böyle konuşmak size yakışmıyor. sonuçta bu gs takımının suçu degil. yenildiniz ve tebrik edin :) çirkeflik yapacaksan hakeme yap sen

0|0
    0|0
  • Besiktasa acıyan düsmanın gözü kör olsun

0|0
    0|0
  • Siz BEŞİKTAŞLILIK duruşunuzu bozmayın Kartaliçeler

Futbol bu bir üzülürsün bir sevinirsin.

0|0
    0|0
  • kilodunda ıslandımı :)

0|0
    0|0
  • Şansınız yoktu bir şey olmaz. Beşiktaş için değilde başka biri islansaydin değerli olurdun :)

0|0
    0|0
  • Güzel mi oyun?

0|0
    0|0
  • sütyenini ne maksatla vurguladın? üç kuruşluk aklımız var zaten...

0|0
    0|0
  • Sen takimları karistirdin galiba.. bende besiktasliyim maci izlemedim sadece nettwn özeti izledim adam akıllı pozizyonujuz olmamiş.. yakïnımı göremiyorsun uzagımı :-) :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzel oyun? Berbattık futbolcular koşamıyordu bildiğin.

0|0
    0|0
    • Guzel pozisyonlar yakaladık. 10 kiși kalınca yoruldular.

• maçı kaybetmenin verdiği üzüntü nedeniyle seni haklı buluyorum ben Beşiktaş kazansaydı tebrik edecektim

0|0
    0|0
  • En büyük CİMBOMM :)

1|0
    0|1
  • Maçı izleyemedim ya laned olsun -,-

0|0
    0|0
  • Bırakın bu ayakları ya. Yenildiniz mi Yenildiniz. Adam gibi tebrik edip geç tırı viri yapma!

0|0
    1|2
    • Haha! Kes sesini tarhana kokulu paçoz seni!

• PUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ne güldüm be arkadaş. Tarhana kokulu paçoz? Sen tarhanaya kurban ol be. Bumu çarşı ruhu? Hakaret etmeyen bir insana hakaret edip hakaret ederkende tarhanayımı kullanmak? Ayıp ettin

• evet öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...