Bugün sevgilimden ayrıldım bir daha olmaz demişti

bugün sevgilimden ayrıldım bir daha olmaz demişti ama tekrar yaptı şimdi ben buna ne yapıym sabah seni seviyorum mesajı geldi sonrada ters hareketler yapmaya başladı bence o mesajı başkasına atmıştı yanlışlıkla banaattı diye tahmin ediyorum birisi seni seviyorum sana sarılıp yattığımı hayal ediyorum yarım saat sonrada ayrılırsa ne düşünürsünüz

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aldatanı affetmiceksin abi.Affetmişin de nolmuş rahat durmuş mu yok .

0|0
    0|0
    • kafayı yıyecem ya tamam cehennemın dıbıne gıtsın ama bu kadarda olmaz ya cokmu safız ıkı damla gozyasına kanıyoruz artık kendımden nefret edıyorum

• evet bende oyle dusunmustum zaten katlanıcazz mecburı zorda olsa bu yara kabuk baglıycak elbet

• Teşekkür ederiz (=

Kızlar Ne Diyor 3

• dengesızdır belkıde..Bırak atsın eger yanlıssa bırdaha atmaz.Eğer sanaysa tekrar o mesaj sana gerı döner ama sen sessızce beklemesını bıl arama mesaj atma ona.Bıraz buyuk konusmus bıdaha olmaz demıs avucunu yalar merak etme

0|0
    0|0
    • bende aynı senın gıbı dusunuyorum ama ıcımde fırtınalar kopuyor yerımde duramıyorum ona oyle bı sey yapmak ıstıyorum kı dunyası yıkılsın anlasın bır ınsanın hayatıyla duygularıyla oynamak ne demek

• demek aynı kaderı paylastık senınle

• aynen öyle

• yüz vermemeye çalışıyor, yani ilk seviyorum ayakları sonra ben vazgeçilmezim havaları..

0|0
    0|0
  • hiç mesaj falan atma ,dalga geçer gibi mesaj atmış seni seviyorum diyor ve ayrılıyor saçma yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hocam dengesiz ise uzak dur bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...