İkinci öğretimler niye 2.sınıf muamelesinde..

Birçok bölümden fazla puan yapıp 5 puan farkla bi bölümün i.ö ne gir fazladan para öde sonra bi gün harçlar kalkıcak densin ama seninkilerde oynama bile olmasın nasıl iştir bu ya :s Özelde okuyrm dicem ztn artık paramla rezil oluyorum

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• arçlar gündemi pek fazla meşgul etmezken harçları kaldırma mevzusu ortaya atıldı. böylece gündemi meşgul eden bir konu bulunmuş oldu. bir müddet askıda bekletildikten sonra "harçları kesin olarak kaldırdık 'ama'. dendi. bu 'ama'nın devamı 2. öğretim okuyan öğrencileri ilgilendirmekteydi. böylece ne oldu? gündem başarıyla meşgul edilmekte yine yeniden. şimdi 2. öğretim okuyanlar isyan edecek, yetkililere seslerini duyurmaya çalışacak. meşgul edilen gündem ardında ne barındaracak kimbilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• puanları düşük, öğretmenler derse gece giriyor .

0|1
    0|0
    • Puanları düşük demekte yanlş bn 440 la girdim girdiğim zamana göre o okuldaki 1.öğretme göre düşk sadce genel olarak bişey yok 446yla alıyordu 1..ciside zaten..Öğretmenlern parasını bizden çıkarıyolar tm ama madem bi değişiklik yapıp açköğretmler falanda kalkıyo bizi es geçemezler

• Yani hani gelip diğerlerinde değişiklik yapıyorsa bizdede yapsın

• bu durum değişmezse ikinci öğretimlerin puanları daha da düşer

• yeni açıklandı bu 2.öğretimlere de bir şeyler yaparlar merak etme.

0|0
    0|0
    • Pek sanmıyorum ama biyerde 1.öğretmden biri biz hiç para ödemyrz ne gzl dyp keriz gbi suratma bakarsa tüm milli eğitim adına ona dalcağım kesin :D

• umarım yaparlar ümidi kesme sakın :))

• 2. öğretimlerede en azından bi alçaltma yapmalılar tabiki ama şöyle avantajalrı var çalısabiliyosun derse kafan rahat sabah değil aksam gidiyosun gündüz 3 saatlik dersi 1 saat yapabılıyosun erken cıkabiliyosun vs ama bu ölçü değil tabi onlarada hepten kaldırmıyolar sa bile bi kolaylık gelmelı onlarada

0|0
    0|0
  • iyi hoş diyosunuz da 2.öğretimler için ek ücretler ödeniyor.. ve 2. öğretim düşük başarının mesuliyetidir(ben de 2. öğretim okudum) bazen sonuçlara katlanmak gerekiyo..

1|0
    0|0
    • Düşük başarı denmesnide kabl etmyrm o bölümn 1.öğretme göre düşük sadece..Zaten bugne kadar böyle geldi geçiyor ama kaldırcam dyp 1.öğ ve açk öğretmlernkni kaldryosa bizi bırakamz bzde bu ülkede yaşıyrz o hakszlığı yapamaz yani

• başarısızlıktan kasıtım zaten oydu dediğim gibi ben de muzdaribim ve cevabım siyası değil ama biraz da şişi düşünmek gerek hep kebap yanmasın diyoruz.

• aferin len doğru demişin

• ikinci öğretimler fazlalık..hocaların maaşlarına katkı sağlamak için çıkarılan ekstra bölümler..

1|0
    0|0
    • Ekstra bölüm çıkarılmyo olan bölümün puanını 5 puan düşürüp yeni snflar açılıyor bölm aynı hatta tm 2.öğretm dha rahat ama yaptkları hakszlık ya aynı kalcaktı yada böyle çk isyan çıkacak

• ben de ikinci öğretim okudum..ekstra sınıflar demek istedim.yanlış yazmışım..

• şerfsizlik ya insan bi açıklama yapar ya

0|0
    0|0
  • En azindan bir indirim yapsalar.Fiyatlar çok fazla.

0|0
    0|0
  • Ahhh Bu Xper in Gözü Kör Olsun :)))

0|0
    0|0
  • harbi ezmişler he

0|0
    0|0
  • adı üstünde 2. öğretim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haha o zaman 2. öğretim diye bişey olmaz bebeim amaç fazla para almak öğrenciden

0|0
    0|0
Yükleniyor...