Veli kavlakı kınıyorum sneijderin yüzünü çırmaladı bu ne ya ayıp ya ceza almalı mı?

veli resmen kadınların yaptığı gibi sneijderi çırmaladı bu nasıl çirkefiliktir

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver kırmızıyı haketti ve gördü bizim işimize geldi gerçi 11-11 lede yenerdik zaten üstün oynuyoduk hatta BJK 10 kişi kaldıktan sonra iyi oynamayada başladı Beşiktaş çok kırmızı kart görmeye başladı sorun içerde bence.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Çirkefliği iyi biliyolar.
    Veli hiçbir derbiyi tamamlayamıyor ki zaten.

1|0
    0|0
  • çoluk cocuk ya takılma sen onlara güzel galibiyet aldık :)

1|0
    0|0
  • Oyamadıki gözünü 2 kişinin arkasından artistliğini yaptı ha hakettimi sonuna kadar maç boyunca konuşup durdular sonunda olan beşiktaşa oldu Cüneyt Çakır atmaya yer arıyodu o olayda tuzu biberi oldu.. bu arada söylemeden geçemeyeceğim MELO kadar şerefsiz bir futbolcuda yok ahlak yoksunu it

1|1
    0|0
    • veli de aynısı

• Ben zaten veli farklı demedim ki tek fark velinin kolu daha uzun çıktı yüzüne yetişti :) ( olay öncesi sneijderde kolunu uzattı ama yetişemedi)

• Melo zaten veliye dirsek atmadı sadece okşadı öyle değil mi :D

0|3
    0|1
  • Bacım sen Melo itinin Veli'ye attığı direği gördün mü? Tabiki görmezsin :))

1|2
    0|4
  • Cüneytin maçlarında öğrenemediler elin kolun kalkmayacağını. Adamın en sevdiği renk kırmızı. Dikkat edeceksin:)
    http://i.hizliresim.com/dW8Rr4.jpg

0|0
    0|0
  • En şerefli hakkıyla oynayan Trabzonspor dur yenilse bile centilmen tek Fb ye karşı değil

0|1
    0|1
  • Cezasını keserler velinin snijderin ekmeğiyle oynadı adam reklam yıldızı bir taraftan da iyi bir futbolcu olduğu kadar

1|0
    0|1
  • Çıkmaladı ne ln

0|0
    0|0
  • İstersen kına istersen kınama cebine mi giriyor paralar?

0|0
    0|0
    • hoş bulmuyorum

• Git sen anana yardım et mutfakta kız dediğin maçla ilgisi olmayacak erkek fatma seni erkeklerin ilgisini çekeyim diye laf olsun diye maç konuşuyorsunuz ilk 11 i say desem sayamazsın la sen

Kızlar Ne Diyor 4

• Kasiniyodu macin basindan beri

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/pmXLML.jpg tırmadı diyorsun selçuğada kınıyor musun sözde türkiyenin en iyi hakemi cüneyt çakır bu maçta berbattı

2|1
    0|0
    • avukat hanım Beşiktaşlılar adına teşekkürler

• emin ol onlar feneri yerden yere vuruyorlar

• vursunlar beni ilgilendirmiyor ben maçı izlememiştim şimdi özetten izledim vineda bana gelenler selçuk velinin boğazını sıkıyor bu net sarı kartlık ama geçenlerde veli emrenin boğazını sıkmıştı aklıma direk o yaptığı geldi zaten aynısı ona oldu herşeye kendi pencerenizden bakmayın diyorum ben

• Almalı tabikide, Alır zaten.

1|0
    0|0
  • alır zaten ceza 2 hafta oynamaz bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...