Bu pozisyon da Selçuk inana Kırmızı kart verilmesi gerekiyor muydu?

Pozisyon bu arkadaşlar. ; http://hizliresim.com/PYnjRQ

Sadece bu pozisyondan bu pozisyondan başka anlamlar çıkartacak cahil arkadaşlar lütfen yorum yapmasın.

Veliye gelince Kırmızı kartı hak etti ne olursa olsun adamın yüzüne müdahale yapmaması gerekiyordu.

• Evet Kırmızı vermeliydi
    75% (6)27% (3)47% (9)Oy Ver
  • Hayır gerek yok tu
    25% (2)73% (8)53% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tarafsız Düşünün.
Görülen o ki Futbolda adamın boğazına yapışmak kırmızı kart gerektirmiyormuş Dalın artık anasını satayım futbolcuların boğazına :D

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet Kırmızı vermeliydi.
    O zaman bugüne kadar kırmızı kart cezalısı olan Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı futbolcuların günahı neydi? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• velinin boğazına sarıldı kırmızı olur mu kartlık bile değil galatasaraylı futbolcuların boğaza sarılması normal :)

0|1
    0|0
  • hep aynı gazel neden kaybettik denmiyor ki

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 10

• haberkibris.com/.../...-paylasim--2014-11-03_m.jpg
    bu ilk değil ki
    üzerinde Beşiktaş forması varsa boğazında sıkılır tekme de yersin

0|1
    0|0
  • Olum maçı seyrettin mi sen pozisyonu gördün mü? fotoya bakarak söylüyorum. veli tükürüyor gibi. tükürdüğü için kart gördü demek ki. evet. yahu mal mal çıkışlar. efendi efendi oynandı işte. yok yani neden bu kadar gücünüze gidiyor. zaten yıllardır yeniyoruz. normal bir skor gerginlik yok neyin uzatması bu.

0|0
    0|0
    • yenersin yene bilirsin ben sana siz yenemiyor musunuz dedim ha? maçı 90 dakika da izledim kardeşim buradan şunu çıkartıyorum Futbolda adamın boğazına yapışmak kırmızı kart gerektirmiyormuş Tamam.

• Evet Kırmızı vermeliydi

0|1
    0|0
  • Tipik maç sonrası muhabbetler, kırmızı kart görmesi gerekir desem ne olacak demesem ne olacak? neticede bitmiş bir şey birileri birilerinin şampiyon olmasını istiyor ya da istemiyor muhabbetleride aynı müdahale etme şansımız var mı? Yok o zaman anca boş boş muhabbetler döner.

0|0
    0|0
    • fikir alış verişi kardeşim maçtan sonra pozisyonları tartışmak serbest :) .

• Evet fikir alış verişi ama değişen bir şeyin olmadığı bir alış veriş

• Selcuk orda onu ne amacla yaptigina bakmak lazim velinin sneijdere yaptigi hareketten sonra selcuk veliyi itmis araya girmek icin bence gerekmez

0|2
    0|0
  • Bu fotoğraf yanıltıcı sende izlediysen maçı Selçuk iyi niyetiyle ayırmaya çalışıyordu kırmızı ile alakası yok.

0|0
    0|0
  • melonun dirseğide kırmızı olması lazım

0|1
    0|1
  • ya ben bunu geçtim. bu olay meloya yapılan faul sonrası oluyor. peki maçın başında melo veliye dirsek atmadı mı? asıl kırmızı o olmaydı. eğer o kırmızı olsaydı bunların hiçbiri olmayacaktı.

0|0
    0|1
  • Eger velinin hareketinde once yapsa kirmizi olabilirdi. Ayirmak icin yapıyor bu yüzden kırmızı değil. Not :Beşiktaşlıyım.

0|2
    0|0
    • kardeşim sonuç olarak müdahalede bulunmuş mu o zaman adam benim adamıma tekme atsın bende ayırmak için onun suratına tekme atayım? sonuçta ayırmaya çalışıyorum =) .

• Pozisyonu izledim, müdahale zarar vermek için değil, uzaklaştırmak için. Belki öyle yapmasa olay dahada büyüyecek. Yenildik diye kılıf uydurmaya calismayalim.

• Kırmızı kart değil.
    Boşuna bahaneler uydurmayın.

0|0
    0|0
    • ön liberolar rakiple mücadeleyi çok fazla yapar bu yüzden
      ama aynı adam fb ya da gs de oynasa kimse cesaret edemez boğzazını sıkmaya

Yükleniyor...