Beşiktaş-Galatasaray maç hakkındaki görüşler?

Maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş kendine güvensiz.. Golden sonra iyi oynadı.. Bence maça bu şekilde başlasaydı , sonuç değişirdi.. Bide bu Ba yı ben hiç beğenmedim.. Ruh gibiydi.. Takımı 10 kişi bıraktı..

0|0
    0|0
    • Abi kaleye kadar süper geliyoz ondan sonra ya vuruslari kotu ya da paslari isabetsiz. Bitirici bir oyuncu lazım Beşiktaşa.

• Olimpiyat berbat bir yer tv de bile tat vermiyor , kaldıki statta ne anlıyacaksın.. Üzülme takım doğru yolda..

• Beşiktaş herzaman doğru yolda :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kazandık boş konuşmadık

0|0
    0|0
  • bişey düşünmüyorum çok sıkıcı bir maçtı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• cüneyt çakır görevini yaptı rahat uyuyordur

0|0
    0|0
  • Galatasaray maçın başından sonuna kadar üstün oynadı 10 kişi kaldığında BJK brz kıpırdar gibi oldu ama hakeden kazandı.

0|0
    0|0
  • velinin yaptığına direkt kırmızı veriliyorsa. o zaman melo maçın başında veliye dirsek atıldığında idam edilmeliydi. ayrıca sosayı 2 kişi biçiyor hani nerde penaltı. sonra görev adamı deyince kızıyorlar.

0|0
    0|1
    • Şaşırdıkmı hayır. Beşiktaşın şampiyon olması için sadece takımları yenmesi yetmiyor hakemi de yenmesi lazım

• @leylimercan velinin sarı kartı olsa ne olacak adam direkt kırmızı kartından atıldı. yani yaptığı hareket kırmızı olarak değerlendirildi. bunu bilmiyorsun galliba. doğrudur velinin kart sayısı fazla çünkü bizi hakemler korumuyor.

• Korumasiyla alakasi nedir kardesim. sampiyonluga oynuyan bir takimin oyuncularinda disiplinden yoksunluk varsa o takımda sıkıntılar var demektir.

• kalitesiz maçta gol atan kazandı.

0|0
    0|0
  • Hakederek aldıgımız bir maç.

0|0
    0|0
  • Galatasaray için önemli bir galibiyet aldık burak adam ne şanslı ya gerçekten oynamadıgı maçta gol attı yine

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/BRvkyD.jpg Beşiktaş ne yapsın kardeşim...

0|1
    0|2
    • Bide türkiyenin en iyi. hakemi olcak. Melo veliye dirsek atıyo kart çıkmıyo ama veli sniejderin gozune parmak atınca kırmızı kart

• ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • beşik taşı desteliyorum

0|0
    0|0
  • besiktas oynadi galatasaray kazandi

0|0
    0|1
Yükleniyor...