Hani benim KARTALLARİM KARTALİÇELERİM?

çok mu iyi oynadık hayi̇r!

ci̇ncon iyi miydi hayir!

maçın yıldızı, kazanını kim? cüneyt çakir ve veletleri̇ ci̇ncon!

bu bize koyar mı? koymaz! koymamalı!
unutmayalım ki biz süleyman seba'nın evlatlarıyız. biz bu yolda şampiyon olacaksak, şerefimizle hakkımızla namusumuzla olacağız. o yüzden bu kirlenmiş maça üzülmeyin!

biz bu sezon en kötü mağlubiyeti zaten lig başlamadan "süleyman seba'yı" kaybederek yaşadık. ona verilmiş bir şeref sözümüz var!

bugünde beşi̇ktaş ulan!!!

(soru seklinde olmasi için sorum, maçi nasil buldunuz?)

0|1
6|25

En İyi Kız Görüşü

• Burdayız. Yensek yenilsek ölsek yeniden dirilsek biz burdayız hep Beşiktaşımla en büyük aşkımla. Rengimizin olduğu her maç güzel o sahayi güzel yapmaya benim canim armam kartalim yeter

3|7
    1|5

Erkekler Ne Diyor 25

• Hiç bu kadar berbat bir derbi izlemedim
    ne kadar kötü bir mactı.
    Kazananın kim oldugunun önemi yok.
    Cidden cok kötğ bir mactı.
    saha hava soguklugu
    bir de üstüne kırmızı kart

0|2
    1|1
  • Avrupada yediğimiz gollere alay eden Galatasaray 4 diye dalga geçenler karşımızı çıkınca mosmor oldular. Maçta Galatasaray daha üstün oynadı ve galibiyeti hakketti.

3|2
    2|4
    • Ustun degildiniz. Topla azcik fazla hakimiyetiniz vardi diye ustun olamazsiniz!!! Biraz serefinizi takinjn

• @SezaiY Avrupada Drogba kadar gol atamamiş takımın taraftarimi bunları söylüyor:)

• bizim atamadığımız golleri siz yemişsiniz gibi görünüyor :) @baros15

• En kötü gün bugünse bugün de Beşiktaş

0|1
    0|0
  • BesiktASK

2|2
    1|2
  • Biz Ne maçlar Gördük Hakemle Alınan, Biz Ne Taraftar Gördük Bıçaklardan Kaçan, Biz Seninle Doğduk Kartalım Seninle Ölürüz Bu Yolda. Kazansakta Kaybetsekte Beşiktaşlıyız :)

http://www.youtube.com/watch?v=6mWxx_PrNtE

2|0
    0|0
  • Bizler yendiğimiz maçta yine yorumlarda görebilirsin tebrik ettik iyi mücadele oldu cincon filan olmamış hakettik kazandık baştan sona üstün oynadık kırmızıda net kırmızıydı hakemlik birşey yok.

0|1
    2|0
  • Kim ne derse desin en son cevabı sezon sonunda vereceğiz şampiyon BEŞİKTAŞ

3|0
    0|1
  • Hala cüneyt çakıra laf ediyorsunuz.
    Ama 8taşlılarda böyle avunuyor anlıyoruz.

Namustan bahsedenler hakem sayesinde 5 maç kazanıyolar.

1|0
    0|2
  • Futbolculari taniyamadim... NOKTA.
    Canimiz sağolsun. .. bu sene fenev şampiyon olacak demedi demeyin. .. hissettim bu maçı kaybedecegimizi cidden...

BIZ bu sene Avrupa da ilerleyelim istiyorum yoksa elde var sıfır olacağız yine :S

0|0
    0|0
  • Puahahahhaahahahahahah

Her Bjk - Gs maçından önce böyle yüksekten uçuyorsunuz. Şöyle yenicez, böyle kötü yapıcaz sonra yenilince şerefli ikincilikler diye kendinizi avutuyorsunuz. Ahahahahkdfjhgkdfg

0|2
    2|0
  • http://i.hizliresim.com/BRvkyD.jpg Beşiktaş'ımız ne yapsın?

2|2
    3|1
  • önce azize ve tüpçüyü gönderin

0|1
    0|1
  • geçmiş olsun demeye geldim.
    not: gsli değilim yanlış anlaşılmasın.

0|1
    1|0
  • Ahh ah birde kaybedildiğinde tebrik etmesni öğrenebilseniz :-) hep sizin yüzünüzden bu elektronik bilet sistemi şu bu :-) kazandkmı kazandk ne gerek var şimdi bunlara :-D ( geçmiş ossuuun :)

1|0
    1|1
    • Siz meloyu insan edin gerisi kolay kardes

• Zorunamı gitti? Sizin veliye acıdım ama ya yazıktır garibim sürünmüş yerlerde :-) maçı şimdi izliyorm daha..
      Hadi hadş ağlamayın ;-)

• Siyah beyaz film gibi koyup koyup izliyoruz beşiktaşı.

1|0
    1|0
    • Beşiktaş için Lig Akışı
      -Açılış
      -İstiklal Marşı
      -Çarşı alayına karşı
      -Şampiyon be-je-ka
      -Galatasaray Maçı
      -Bu Lig İçin Fazla Şerefliyiz
      -Kapanış

hee hee.. hemen başlayın ağlamaya

• @KizlarSoruyor aloo? Yorumları okuyan moderatör yok mu burada?

! Ayıp be ayıp. Bu bir maç şu an yanımda beşiktaşlıda var fenerlide. Geldiler izlediler oturuyorlar. Bu ülke bu kadar mı kötü durumda?

0|0
    0|1
  • hep aynı bahane hakem mi çıkıp gol atacak arkadaşım

0|2
    1|2
  • Tek dert bu olsa ameke sonra diyolar niye Turkiye ilerlemiyor böyle giderse Türkiye yakinda afrika ülkelerinden beter olacak. Yok hakem yok melo yok o yok bu

0|0
    0|0
  • Oynasaydık 8 atardık zaten dua edin oynamadık.
    8taş hep demba ba bilmem ne diyodu ne oldu bırakın bu işleri galatasaraya yüklenmekten feneri şampiyon yapacaklar olan herkese olucak

0|0
    1|1
  • Dünyaya yeniden gelsem yinede beşiktaş derim. Değil yenilmek ikinci lige hatta ve hatta bölgesel amatör lig e düşsek yine yeniden beşiktaş.. Bir takım düşününki armasında ay yıldız var. Ölümüne beşiktaş.. Yibe yeniden ölünceye dek

0|0
    0|0
  • züğürt tesellisi ^^

0|0
    1|0
  • Galatasaray oynasaydi 8 lerdi bu jimlastik takımını :)

1|1
    2|0
  • Bende aynen öyle diyorum üzülmeyin ☺
    Soruya gelince iyi bulduk ☺☺

0|0
    0|2
  • Aslanlar gelecek kartallar out oldu

1|1
    1|2
  • @KızlarSoruyor her kaba paylaşımı siliyorsun. Hadi buyur

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Orada dur kızım kirlenmiş maç diyemezsin. Şerefi olmayan bir takımın taraftarı gelip yenildiği bir maça kirlenmiş diyemez. Avrupadan şike yüzünden men yiyen biz değildik.

4|6
    4|5
  • Burdayız :) Hep burada olduk hiç formayı ceket altına saklamadık hiç sahaya toto dönmedik hiç 3 yedik diye stadı terketmek istemedik. Kötü oynadık dediğin gibi hakettik bir taraftan. Ama sorun hakemdi ki gerçekten yanlı davrandı dirsekler gırtlaklamalar havalarda uçuştu yapan biz olunca gözüne gözüktü. Futbolcularımıza hala güveniyorum yorgunluk hat safhadaydı. Neyse

EN KÖTÜ GÜN BU GÜNSE BU GÜNDE BEŞİKTAŞ!

0|1
    0|0
  • bugün galatasaray kazandı gibi gözüksede kazanan FENERBAHÇE oldu :)
    iki takımda kötü oynadı verilmeyen kartlar vardı melo atılsaydı belki farklı olurdu dirsek attı çünkü hakem görmedi sanırımmm neyse bu maçtada hakemi konuştuk ama maçı izlemedim vineda gördüm dirsek pozisyonunu

0|1
    0|1
    • Gs'li misin? Bilerek yazmadim bunu çunku bir Gs'li yazar diye... Hani belkiii şerefli olurda kirmizi vermediler bize der diye..

Hakem renk körü zaten... Gs olunca gormuyor

• fenerliyim be allah korusun ne gslisi :)

• Ah şu hakemler.. Yapmayın etmeyin.. Maç korkunçtu..

0|1
    0|0
  • siz 4 diye alay edersiniz GS Gelir 2-0 yapar

1|1
    2|1
    • 2 vade yapmşlar ilk sezon 2 ikinci sezonda 2 :-) yıl snunda kapatırız hesabı :-D

Yükleniyor...