Karın kası olan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz beyler?

Bir buçuk senedir fitness yapıyorum karın kası çalıştım ve hala devam ediyorum.
Karın kaslarım var fotoğraf atmak isterdim ama sorry :D
Biceps ve omuzlarımda fazla gelişti.
Ne düşünüyorsunuz karın kası olan kızlar hakkında?
İğrenç mi çekici mi vsvs

Güncellemeler:
Ya kızlar eksilemeyin gidin fitness çalışın hemcinslerinize hava atarsınız a*k. burada beğenmiyorum bir kıza hoş olmaz falan filan hiç gerek yok:D kıskançlıktan bunlar.
Aşırıya kaçmadan karın kası kol kası biceps harika görünüyor.
Bikininizden sarkan göbeğiniz daha mı güzel? Gidin allah aşkına.

0|0
1027

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• fazlası itici

0|0
    0|0
    • Fazlası tabiki itici. Erkek gibi görünmek mesela.

• Çekici tabi ne iticisi saçmalama :)) bende de var karın kası adonis falan :))

1|0
    1|0
  • Itici kusura bakma

0|0
    1|0
  • Kızlar kas yapmasın ya.

0|0
    0|0
    • Yapsın ben yapıyorum harika

• Bence on numara ya bende fitness yapıyorum bendede var karın kası kol omuz sırt vs işte mükemmel uyumlu olur valla öyle bir kız bulsam iyiydi :D beraber antreman falan aboo.

0|0
    0|0
  • Aşırı olmadığı sürece güzel görünüyor...

0|0
    0|0
  • karın kası olan kızlar olarak düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • dünya ahiret abimsim :D

0|0
    0|0
  • erkeklerde varsa bayanlarında olabilir. abartı olmadıktan sonra hafif görünüm iyidir. onlarda baklava kadınlarda hamur işi değil sonuçta.

0|0
    0|0
  • Bizdensin bro asds

0|0
    0|0
  • bence abartı olmadıkça çekici ama bir buçuk senede bir bayanın bahsettiğin kadar gelişmesi için deli gibi beslenmesi lazım

0|0
    0|0
  • Pehlivan

0|0
    0|0
  • iğrençler

0|0
    0|0
  • Çok çekici kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ooouuwww helal sana :D:D

0|0
    0|0
  • Kızda kas olmamalı. Çirkin görüntü. Hoş değil bence

0|0
    0|0
  • sexyyy

0|0
    0|0
  • :) tamda aradığım hatunsun :)

0|0
    0|0
  • Bence cok guzell

0|0
    0|0
  • Cook iyi şeyler düşünüyorum :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 10

• Aşırısı olmadıgı surece tabikide guzell :) bende fitness hocalıgı yap8yrm :)

1|0
    0|0
  • bence kötü. s bayan dediğin ince zarif olmalı , karın kasıda ne :s ahh ahh birde bazı bayanların bacak kısımlarında kas olmazmı görüntü kirliliği direk.

1|0
    1|1
    • Aşırıya kaçmadan bacak kasıda çok hoş görünüyor bence. Görüntü kirliliği falan da değil. Karın kası da harika duruyor, hala çalışıyorum. Tavsıye ederım..

• Benim bebek karın kaslarım var çünkü karın çalışmayı sevmiyorum ama daha çok isterdim...

1|0
    1|0
    • Bebek karın kası derken?

• Hmm anladımm, fazla büyütmeden çalış hani yine belirgin olsun bikini giydiğimde çok hoş duruyor.. Benim tamamen oluştu artık sürekli elim karnımda dokunuyorum falan..:Ddd

• Ben de sewiyorum

• neden kötü olsunki seveni var sevmeyeni var senin hoşuna gidiyosa yap bence devam et :)

0|0
    0|0
  • Bende yapıcam yapma diyenler ozaman yagları sarkan kızları kessin kardeşim en iyisi hem fit hem cok hoş gözüküyor

0|0
    0|0
  • kötü be hacı :(

0|0
    0|0
  • yakışmaz bence

0|0
    0|0
  • Karin kası bende istiyorum çok güzel görünüyor

1|0
    0|0
  • hiç hoş değil bence

0|0
    1|1
    • Göbeğinizdeki yağları eritemiyorsunuz diye mi bu ::::::::::ddd her kız kaslı olmayı ister, inanın karın kasları harika duruyor.. Fazlası tabiki itici erkek gibi bir görünümden bahsetmiyoruz burada.

• itici bana kalırsa

0|0
    1|1
    • Göbeğinizdeki yağları eritemiyorsunuz diye mi bu ::::::::::ddd her kız kaslı olmayı ister, inanın karın kasları harika duruyor.. Fazlası tabiki itici erkek gibi bir görünümden bahsetmiyoruz burada.

Yükleniyor...