Karın kası olan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz beyler?

Bir buçuk senedir fitness yapıyorum karın kası çalıştım ve hala devam ediyorum.
Karın kaslarım var fotoğraf atmak isterdim ama sorry :D
Biceps ve omuzlarımda fazla gelişti.
Ne düşünüyorsunuz karın kası olan kızlar hakkında?
İğrenç mi çekici mi vsvs

Güncellemeler:
Ya kızlar eksilemeyin gidin fitness çalışın hemcinslerinize hava atarsınız a*k. burada beğenmiyorum bir kıza hoş olmaz falan filan hiç gerek yok:D kıskançlıktan bunlar.
Aşırıya kaçmadan karın kası kol kası biceps harika görünüyor.
Bikininizden sarkan göbeğiniz daha mı güzel? Gidin allah aşkına.

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• fazlası itici

0|0
    0|0
    • Fazlası tabiki itici. Erkek gibi görünmek mesela.

• Çekici tabi ne iticisi saçmalama :)) bende de var karın kası adonis falan :))

1|0
    1|0
  • Itici kusura bakma

0|0
    1|0
  • Kızlar kas yapmasın ya.

0|0
    0|0
    • Yapsın ben yapıyorum harika

• Bence on numara ya bende fitness yapıyorum bendede var karın kası kol omuz sırt vs işte mükemmel uyumlu olur valla öyle bir kız bulsam iyiydi :D beraber antreman falan aboo.

0|0
    0|0
  • Bizdensin bro asds

0|0
    0|0
  • bence abartı olmadıkça çekici ama bir buçuk senede bir bayanın bahsettiğin kadar gelişmesi için deli gibi beslenmesi lazım

0|0
    0|0
  • Aşırı olmadığı sürece güzel görünüyor...

0|0
    0|0
  • karın kası olan kızlar olarak düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • dünya ahiret abimsim :D

0|0
    0|0
  • Pehlivan

0|0
    0|0
  • erkeklerde varsa bayanlarında olabilir. abartı olmadıktan sonra hafif görünüm iyidir. onlarda baklava kadınlarda hamur işi değil sonuçta.

0|0
    0|0
  • iğrençler

0|0
    0|0
  • Kızda kas olmamalı. Çirkin görüntü. Hoş değil bence

0|0
    0|0
  • Cook iyi şeyler düşünüyorum :))

0|0
    0|0
  • sexyyy

0|0
    0|0
  • Çok çekici kesinlikle

0|0
    0|0
  • :) tamda aradığım hatunsun :)

0|0
    0|0
  • Alirim he 2 pack ona gore

0|0
    0|0
  • Bence cok guzell

0|0
    0|0
  • Çok aşırı olmamak koşuluyka evet çekici

0|0
    0|0
  • Ooouuwww helal sana :D:D

0|0
    0|0
  • saygı duyarım, abimiz.

0|0
    0|0
    • Yalnız şöyle, vucudum hala ince öyle kocaman kaslı kollarım falan yok. Karın kaslarım belirgin hemse fazlasıyla. Seksi duruyor yani..

• hiç sevmem

0|0
    0|0
  • güzel insan bayanlarda karın kası bana göre gekiçi ve çok güzel zaten yok olmaz diyenden de süphe duyarım
    genelleme yapmak istemem ama zaten güzel ülkemin güzel kızları hepsi göbeği almış başını gitmiş
    sen doğru olanı yapıyorsun güzel insan

0|0
    0|0
  • Yag oranın kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aşırısı olmadıgı surece tabikide guzell :) bende fitness hocalıgı yap8yrm :)

1|0
    0|0
  • Benim bebek karın kaslarım var çünkü karın çalışmayı sevmiyorum ama daha çok isterdim...

1|0
    1|0
    • Bebek karın kası derken?

• Hmm anladımm, fazla büyütmeden çalış hani yine belirgin olsun bikini giydiğimde çok hoş duruyor.. Benim tamamen oluştu artık sürekli elim karnımda dokunuyorum falan..:Ddd

• Ben de sewiyorum

• bence kötü. s bayan dediğin ince zarif olmalı , karın kasıda ne :s ahh ahh birde bazı bayanların bacak kısımlarında kas olmazmı görüntü kirliliği direk.

1|0
    1|1
    • Aşırıya kaçmadan bacak kasıda çok hoş görünüyor bence. Görüntü kirliliği falan da değil. Karın kası da harika duruyor, hala çalışıyorum. Tavsıye ederım..

• neden kötü olsunki seveni var sevmeyeni var senin hoşuna gidiyosa yap bence devam et :)

0|0
    0|0
  • Bende yapıcam yapma diyenler ozaman yagları sarkan kızları kessin kardeşim en iyisi hem fit hem cok hoş gözüküyor

0|0
    0|0
  • kötü be hacı :(

0|0
    0|0
  • yakışmaz bence

0|0
    0|0
  • Karin kası bende istiyorum çok güzel görünüyor

1|0
    0|0
  • hiç hoş değil bence

0|0
    1|1
    • Göbeğinizdeki yağları eritemiyorsunuz diye mi bu ::::::::::ddd her kız kaslı olmayı ister, inanın karın kasları harika duruyor.. Fazlası tabiki itici erkek gibi bir görünümden bahsetmiyoruz burada.

• itici bana kalırsa

0|0
    1|1
    • Göbeğinizdeki yağları eritemiyorsunuz diye mi bu ::::::::::ddd her kız kaslı olmayı ister, inanın karın kasları harika duruyor.. Fazlası tabiki itici erkek gibi bir görünümden bahsetmiyoruz burada.

Yükleniyor...