Sneijder ve Veli Kavlak farkı?

Bir tarafta yenilirken rakibini kırmızı karttan kurtaran bir adam, bir tarafta yenerken rakibini attirmak için her türlü çirkefliği yapan bir yıldız!! Sizin görüşleriniz nedir?
Benim yorumum:
Siz galibiyetlere sevinin, biz formamızı taşıyan adamlara...

Not: Görüşlere cevap verilmeyecektir.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Melo dirsek atar ama kırmızı kart yok neden mi? Çünkü o Galatasaray forması giyiyor.

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Konuşmaya değer bir konu değil. Suç Velide hakemin babasının belli olmadığını biliyor. Bilmeli ilk maçına çıkmadı bu adam profesyonel oyuncu. Sinirlerine sahip olmak zorunda. Hakkı yoktu takım arkadaşlarını zor durumda bırakmaya. Hakemler ilk defa bizim aleyhimize karar vermiyor varsa bir sıkıntı Vedat Okyar'ın sözlerindeki gibi olur

''Hakem sana haksızlık yapıyorsa, öyle bir oynarsın ki hakemi çimlere gömersin. Golüne ofsayt mı verdi, 30 metreden gol atarsın, hakemi de topla beraber kaleye sokarsın..."

1|1
    0|0
  • O. c. CÜNEYT ÇAKIR diyorum sadece!

1|1
    0|1
  • Çirkef olduklarini her seferinde cok guzel gozler onune seriyorlar.
    Hic sasirmiyorum artik laf kalabaligindan baska bir sey degil , su an yaptiklari

1|0
    0|0
  • veli sneijderin oyununa geldi bence ona kızmalısınız

0|0
    0|0
  • ezberledik artık bu sözleri Gökhan dembaba yalan oldu

0|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bunlarda yüz yok ki. Velinin üzerine 3 kişi gidip kışkırtıp boynuna sarıldılar
    melo dirsek attı ama hakem kör gibi devam ettirdi

0|0
    0|0
  • Veli Kavlak kırmızıyı haketti net %100 kırmızı pozizyon Meloya net faul yaptı sonrada ortama gerdi biraz objektif olabilirsen net kırmızı olduğunu anlarsın.

0|0
    2|0
  • Kardesim boş boş konusma her zaman fener ve besiktasin sahasina gittigimizde cirkeflik yapiyorsunuz zorunuza gidiyor amaciniz bizi öyle soğutmak oyundan... her sene şampiyonuz şampiyonuz diye sevinerek basliyorsunuz ondan sonra Galatasaray koyunca dususe geciyorsunuz yahu birak bu ayaklarida tebrik etmeyi ogrenin once yok hakem yok su yok bu sizin sayginiz olsa süleyman seba sezonunda tribunde Galatasaraylilarin anasina bacisina kufur edilmez. Siz hakettiniz daha cok golü ama neyse

0|0
    0|0
  • Çirkeflik nerde kardeşim. ?
    Veli zaten çoktan atılmayı haketmişti.
    Hep böyle ağlıyorsunuz yazık.

Veli kırmızı kartını iptal ettiği pozisyonu tekrar izle bakalım pozisyon faul bile değil attı kendini yere bide utanmadan övüyolar.

0|0
    0|0
  • Güzel, hoş da yazdıkların bu kadar da budalalık olmaz ama yani milyonlarca euro kazanıp bu kadar basit, aptalca atılamazsın oyundan..

0|0
    0|0
  • gene aynı bahane hakem o değilde siz neden saha ya atlamadınız şaşırdım doğrusu

0|0
    1|0
  • Adamlik parayla satilsa bunlar onu bile alamazlar İyiki Besiktasliyim Gurur l*n

0|0
    0|0
Yükleniyor...