Beşiktaş neden kaybetti?

sizce beşiktaş neden kaybetti arkadaşlarrr

Güncellemeler:
ben sonucu korkak futbola bağlıyorumm

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben beşiktaşlıyım eğri oturalım doğru konuşalım atiba yoktu adam isviçre çakısı gibi dembaba zaten sakatlıktan yeni çıktı oğuzhan formsuz zaten veli desen serseri mayın ondan olimpiyatta oynanması kötü oldu konyada oynansaydı maç çok farklı olurdu hava güzeldi konyada birde biz derbi kazanamıyoruz hiç menemenci samet bile derbi kazandırmıştı bize inşallah fikret başkan gerekli transferleri eder takım rahata ererer oyuncularımız biraz gevşedi bu tokat iyi gelmiştir gökhan töreye helal olsun adam turbo ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• atibasızlık ve cüneyt etkili oldu

0|0
    0|0
    • renktaş oda doğruda 2 sezon takım derbi kazanamamış belki bu sene şampiyon oluruz ona okay derbiyide kaybederiz onada okey ama bu kadar basit defans hataları velinin sorumsuzluğu bilicin saçma değişikleri bilicin sürekli 4. hakem tribünlere oynaması maça bakış açıksı 0 dün g. töre olmasa top ileri sürcek adam yok veli sorumsuz gereksiz bir hareket fener maçında hakem bizi mahvetti evet bu maçda hakemlik bir olay korkak futbol kaybetirdi bir laf vardır değişmeyen insanların yok çok aptaldır ya da çok zeki malesef dün bilic aptal tarafında oldu bu sözün fener derbisinde hiç mi ders çıkarmadın be adam üzülüyorum renktaş beşiktaş büyük bir klüp bu kadar kolay maç kaybedemez adamlar sadece basarak top yaparak yendi bizi

• Her derbide kırmızı görmekte etkiliyor tamam bilic vs etkenleri var ama renkliler kollaniyor

• 7 kasım 2011 de guti beşiktaş büyük bir camia ama amatörce yönetiliyor demişti adam çok haklı fikret orman zart zurt peşinde kollarlar tabi beşiktaş g. saray f. bahçe maçı kaybetti sürece medyayay geriye gidicek en basit örneği gazetelerde maç dışında fener cimbom 1 sayfa biz 3/1 ya var ya yok bunun yönetim yapmalı renktaş hataları kendimizde aramalıyız hakemler sözümüz geçmesi lazımm

• Baştan sona GS üstün oynadı daha doğrusu oynaması gerektiği gibi oynadı 10 kişi kaldıktan sonra GS li oyuncular gol atmaya gitse çok daha farklı olurdu 2-0 a bence eyw desinler rahat 4-5 olurdu maç.

0|0
    0|0
  • Bu skor çok normal.
    Biz sizden daha iyiyiz.

0|0
    0|0
  • çünkü sahada yıldız oyuncunuzn yok maçı çevirecek ne bilim pas atıcak şut çekicek siz sistem takımısınız bu yüzden derbi kazanamıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Saha berbattı iyi olsa o maç çok farklı olurdu bjk hırsına yenik düştü bence

0|0
    0|0
  • Atiba...

0|0
    0|0
  • demba ba sakattı beşiktaşı olumsuz etkiliyor ba mütiş oyuncu

0|0
    0|0
  • Moral..

0|0
    0|0
  • zaten kaybetmemesi anormal olurdu