Kadınlar kaslı mı olmalı kassız mı?

hangisi daha güzel gözükür sizce, kaslı olsun diyorsanız nerede bulunması iyidir kasın?

Güncellemeler:
cevaplar icin tesekurler

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için farketmez.Kendilerini nasıl mutlu hissedeceklerse öyle olsunlar.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• her vücudun spor görmüşü, hala görüyor olanı güzel olur! spor yapan vücut da yağ tutmaz,kas yapar çalışan bölgelerde! kadınların kaslısı değilde düzgün fiziklisi hoştur! kadınlar sporu kas yapmaktan keza şekillendirmek için yapmalılar diye düşünüyorum!illa kas yapacaklarsa biraz karın kası ama sadece belirginleştirsinler yeter! vücut şekillendirmek içinse kalça sıkılaştırmak ve şekillendirmek,daha kalkık bir görüntüye ulaşması için olan hareketler var;onları yapabilirler!hem bel oyuntusu da yandan çok hoş gözüküyor o zaman!ayrıca kolları dabıngıl bıngıl sallanmasa iyi olur!sıkılaştırıp sertleştirmeliler bence,genişletmeden!göğüs açma ve dikleştirme hareketleride hafif tempoda yapılabilir!şahsen benim çalıştırıp sonucu gördüklerimde kendileri de çok beğendiler! ve bacak tabiki...erkek gibi olmasa da biraz dirileşmeliler diye düşünüyorum!anlayacağınız sırt omuz çalışmasınlar veya azıcık calışsınlar ama dediğim yerleri dediğim amaçlara uygun mutlaka çalışsınlar!vücutlarını kendileri bile gördüğünde etkileneceklerdir, başkalarına gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Kassız iyidir. Doğal olsunlar yeter

link

link

0|0
    0|0
  • 2sinin ortası

0|0
    0|0
  • kaslı olmasınlar ya sonra evlenince kocalarını falan dövüyolar zaten karakola şikayete gidenlerin büyük bir bölümü karısından dayak yiyenler oluyor.bi de bu hanımların kaslı olduklarını düşünürsek biz en iyisi düşünmeyelim :D

0|0
    0|1
  • Ülkemizde kaslı kadın denilince anlaşılan Arnold Schwarzeneger'in peruk takmış hali olduğu için kadınların "kassız" olması gerektiğini düşünüyor herkes. Ancak Kate Upton, Kim Kardashian, Jenniffer Lopez gibi ünlülere bayılan halkımız bunların haftada en az 5 gün ağırlık idmanı yaptıklarını bilmezler.

Bayanlar hormon takviyesi almadıkları sürece erkekler kadar kaslı olamazlar. Bu yüzden spor yapan bayanlar sıkı kalır, çünkü kaslar vücuda formunu veren çatıdır. Lütfen bunu yabana atıp iki ağırlık kaldırınca erkek gibi olacağınızı kafanızdan silin. Erkekler bile kaslı formlarına ulaşmak için ne kadar sene ve çabalar harcıyorlar yani... Kaslı olmak istemiyorum tembel dişi bünyenin kendine bulduğu bahanelerden bir tanesi...

Bayanlarda en güzel gözüken kaslar hafif büyükçe omuz kasları, kalça, karın ve calf kasları.

0|0
    0|0
  • Kassız tabiki.

0|0
    0|0
  • SANA TAVSİYEM SPORA DEVAM ET BEL KASLARINI VE GÖĞÜS KASLARINA YOĞUNLAŞ AYNI ŞEKİL BALDIRLARA O ZAMAN 90 60 90 Bİ FİZİKE KAVUŞURSUN SAKIN MEDE VE KARIN KASLARI ÇALIŞMA HA GENE ÇALIŞ AMA ABARTMA BAKLAVLAR ERKELERE YAKIŞIR KIZLARA DEĞİL AMA SAN Bİ SORU BENDE SPOR YAPIYORUM BİRAZDAN SPOR BÖLÜMÜNE DE Bİ SORU SORCAM SENÇE Bİ ERKEKĞE BAKLAVA OLAYI YANİ KARIN KASLARI ÇİRKİN Mİ DURU YOKSA İYİ Mİ FAZLA OLURSA

0|0
    0|0
    • zaten 89/65/90 orantiya sahibim yani yaklasmisim cok. bence iyi duruyor, guclu gozukuyor

• İYİ AMA FİZİKİNİ KORUMAN LAZIM BU ARDA VUCUT YAPIN BUDA YAŞIN KAÇ

• yas 18, aynen korumak gerek de yinede bunla kilolu gibi hisediyorum

• kassız, hafiften kası olsun o kadından soğurum

0|0
    0|0
  • dil kası olmasında fark etmez

0|3
    0|0
  • kaslı değil sıkı vucutlu olmalı normal şartlarda.sadece aerobik yapsın yeterli.

0|0
    0|0
  • düz bir karın ve sarkık olmayan arka kollar bir kadın için gayet yeterlidir.

0|0
    0|0
  • kassız ve yağsız ama cılız olmamalı bırazda yuvarlak kalça

0|0
    0|0
  • yemegin salcalisi

karinin kalcalisi

0|0
    0|0
  • kassız

0|0
    0|0
  • seksi olmalı

0|1
    0|0
    • yani? kassiz?

• bence cok kas yapmakla ugrasmayın sızın fızıgınız nasıl ayrıca

• Sen erkek arkadaşınımı dövücen ne kası :D

• Kadın dediğin kaslı olmalı, kodu mu otturtmalı!

0|1
    0|0
  • bana göre kassız olması gerekir

0|0
    0|0
  • Kassız , yağlısı iyidir

0|0
    0|1
    • hadi ya, bende saniyordum yagli kotu gozukur diye

• Hiçbir yerde kaslı baldır ve omuz çok kötü

0|0
    0|0
  • Kaslı severler

0|0
    0|0
  • balıketli olmasını tercih ederim.

0|0
    0|1
  • Az bısey kaslı olsa zararı olmaz arada karete yaparız=)

0|0
    0|0
  • but tarafından lütfen yağsız olsun ;)

0|0
    0|0
  • Kassız ve yagsız olmalı...

0|0
    0|0
  • kas ha! göğüs kalça vajinası olsun da gerisi çok önemli değil

0|0
    0|1
  • kas göğüsleri yok ediyor öyle biriyle anca tertip olurum ben

0|0
    0|0
    • yok mesela daha fit olmazmi? kol kaslari olsa

• kol mu kasları yok ya bayan dediğin narin olur kasta neymiş düzgün fiziğe sahip olmak istiyorsan kas yapmayacak derecede spor yaparsın sadece sıkılaşması için okadar

• hm, ben tam tersi saniyordum ogrendigim iyi oldu

Kızlar Ne Diyor 3

• kassız olmalı bence

0|0
    0|0
  • kaslı kadın iğrençççç. düzgün fizik olmalı ama kas asla.

0|0
    0|0
  • kassız

0|0
    0|0
Yükleniyor...