GALATASARAY Beşiktaş maçı hakkında?

7 maçtır kazanıyormuş
Çok iyi top oymuyorlarmış
Teknik direktörleri çok iyiymiş
Lidermiş
Falanmış-filanmış...

Sorun bakalım GALATASARAY'la hiç oynamış mı =)))

0|1
613

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• tebrikler.

0|0
    0|0
  • şimdi beşiktaştan bir şey olmaz orası doğruda galatasarayda iyi değildi

0|0
    0|0
  • galatasaray bugün iyi oynamadı kazandı ama

0|0
    0|0
    • Fener maçında da iyi oynamadık ama kazandık ;)
      Büyük takım iyi olduğunda değil kötü oldugunda da kazanandır ;)

• Bizim kızıl dereli alvesimiz sağolsun o maçta yenildik bunun bide kadıköyü var aslanım :)

• Kadıköy'de kazanamayız problem yok yaralı kanaryam ;)

• Kac kac bitti ya golleri kim atti bunalimdan izliyemedim

0|0
    0|0
  • atıp tutmadık bazıları gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hala üstünüzdeyiz sıkıntı yok lig uzun maraton

0|0
    0|0
  • Abi bana hiç bir şey savunmayın gerçekten dinleyesim gelmiyor.. Bir takımda bir tane mi karakterli futbolcu olmaz? Hepsi Arif Erdem anasını satayım düşen yerden kalkmıyor hepsi çirkef böyle futbol oynanmaz gidip podyuma çıksınlar daha iyi ve daha ilk yarıda Melo denen o. ç'nun attığı dirseği de saymıyorum!! Sonra da gelip rahmetli Metin Oktay'ın arkasına sığınıyorlar gerçekten zavallılar !!

0|0
    0|1
    • Kıyamam :)) melo numara yaptı diyorsun sakatlanıp çıktı sneijder gene aynı. Bırakın artık bunları 9 maç oldu kabul edin büyüğünüzü ;)

• Falanlar filanlar.. Mağlup olanın bahanesi çok olur dimi sen de haklısın :))

• Anadolu takımlarına kükrerler böyle ama işte nerde acaba o yıldızları demba balar yok sosalar ne oldu bunlara..

0|0
    0|0
  • Baştan sona GS daha iyiydi hakettik ve kazandık hepsi bu :)

0|0
    0|0
  • ben bu maç kadar sıkıcı bir maç izlemedim ilkyarının sonlarına doğru az daha uyuyacaktım. maç zevksizdi. saha kötüydü. cüneyt çakır sneijderi mi takip ediyor sneijder cüneyt çakırı mı takip ediyor onu anlamadım. bala filan kazandık ama iyi oldu. ha birde şu hamit topçu filan değil.

0|0
    0|0
  • lig çok uzun maraton kardeşim derbi kaybetmek ile şampiyonluk kaybedilmez biz gene lig başladı mı 7 de 7 yi bırak onun üstüne bile çıkarız artık siz düşünün.

0|0
    0|0
  • valla 2 saat öncesine kadar oynamamış öyle diyo ama son iki saatinide hatırlamıyo bişey çarptı bana diyo kendimden geçmişim diyo merak etme canım sabaha kendine gelir

0|0
    0|0
  • GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Bırakın da lideri alkışlayın

0|0
    0|1
  • bunlar bızı tanımıyor kardeş :D :D : D

0|0
    0|0
  • Para komidinin üstünde. 😆😆😂