Bu fenerli taraftarlara ne oluyor?

Maçtan önce fenerliler:
İnşallah berabere kalırlar. En azından beşiktaş yensin.

Beşiktaş gol yiyince fenerliler:
Skor kötü, haydi beşiktaşım.

Maçtan sonra fenerliler:
Bitane derbi yenin, ancak öyle basit anadolu takımlarını yenersiniz.

Bu tarz yandan çizmeli olan TÜM FENERLİ taraftarların amk!
Siz kendi maçlarınıza bakın herkesi yenin şampiyon olun.

Tebrikeler galatasaray.
Teşekkür ederiz cüneyt çakır.
Daima BEŞİKTAŞ!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Onu düşünenlerin * kolay mı o saha şartlarında mücadele edebilmek futbol bu yenmekte var yenilmekte iyi oynayan kazanmayı bilen şampiyon olur sıkma canını genç bu sene şampiyon BEŞİKTAŞ

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tebrik ederim galatasarayı ama ortada geçti mücadele kim ne söylerse söylesin

0|2
    0|0
  • ya neden bizim adımıza konuşuyorsun bütün fenerbahçelileri zan altında bırakıyorsun ben öyle bişey demedim beşiktaş hakkında bir olumsuz cevabım olmadı bu maçla ilgili yok anadolu takımlara kesin birinden duymuşsundur

0|0
    0|0
    • Diyenlere diyorum zaten. Bu şekilde demeyen başarılar dileyen iyi oynayan kazasın diyen de oldu. Benim lafım gitmesi gereken yerlere gidiyor. Sende demediysen eğer üstüne alınma. :)

• okuma öğren okuma bütün fenerbahçeliler diye birşey yok o yazıda.

• he yandan çizmeliysen kendini o tüm klasmanına sokabilirsin no problem tabi.

• yendik mi yendik

0|0
    1|1
    • Al işte neresiyle okuyor sanki kötü bir şey dedik, tebrik ettik. Burada galatasara ya da beşiktaşı konuşmuyoruz farkındaysan? Konu başlığını oku ilk, öyle cevap ver. ;)

• yendin bravo da yazıyla ne alakası var?

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaşlısın sanıyorum evet maçtan önce çoğu beraberlik istiyordu. Bende bu yorumlarından sorundan dolayı seni BJK yi tebrik ediyorum iyi mücadele ettiler ama GS haketti.

0|1
    0|0
    • Evet Beşiktaş'lıyım. Kendimce ortada geçti maç, biz de Galatasaray'da bu hava koşullarına rağmen ellerinden geleni yaptılar. Skora bakılacak olursa Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Biz yenseydik de aynı şeyi düşenecek Galatasaray'lı arkadaşları da tebrik ediyorum.4

• Eyw kardeşim.

• cüneyt çakıra neden teşekür ediyorsun ben bunu kinaye kabul ediyorum bence ortada bir maçtı hatta beşiktaşa iki tane pozisyon bile verdi

0|1
    0|0
    • Bu sefer iyi yönettiğini düşündüğüm için teşekkür ettim. Geçen sefer yönettiği maçı hatırlar mısın? Burak kendini yere attı hakemin penaltı verdiğini...

• hatırlıyorum ama bu maç bence ortadaydı atan kazanacaktı ki öyle oldu

• Aynı görüşteyiz. :)

• Bu işler böyle işte :D

0|1
    0|0
  • Cüneyt çakır'ın suçu yok.

Her zaman biz yeniyoruz alıştık artık.

0|0
    0|0
  • fenerliler niye beşiktaşı desteklesin. ya beraberliği ya conconu destekler şampiyonluk için.

0|0
    0|0
    • 4. cü yıldız gibi özel bir şeyi, ezeli rakibine kaybetmek istemeyen fenerliler mesela?

• Cinconu destekleyen fenerlide oluyor bazen.
      Cinconla dalaşan da oluyor.
      Beşiktaşı tutup sonra arkasından konuşanda.
      Herkes kendi önüne baksın. Fikstüründe olan kendi maçları yensin.
      Kim kimi yeniyorsa tebrik edelim bizde. Boş boş konuşmaya gerek yok dimi?
      Takımının daha teknik direktörünü bilmeyenler bile muhalefet olmuş. :)

• futbol için çok konuşmaya gerek yok evet boş konuşmanın anlamı yok:)

• Tüm fenerliler de senin a. koysn piç * gs lisi

0|0
    1|1
    • adam gs liyim diye bir yorum mu atmış beyin yerine saman taşıyan arkadaş önce okumayı öğren. Tüm fenerlileri kasteden cümleleri bu yazının neresinden çıkardın? adam kendi takımının değil başkalarının zaferiyle konuşan fenerlilerden bahsetmiş daha açıklama yapayım mı yoksa okuma mı öğrenmen gerekiyor en baştan? ne kalın kafalı adamlarsınız birader bir bitmediniz.

• @Azathiel bunlar gibi soysuz, it, köpek, beyin yoksunu kişiler kim aslında biliyor musun? Sahada rakibe, hakeme bir şeyler atanlar. Dışarıya çıkınca her yeri aleve veren holigan kişiliksiz kişiler.

• Nasl da biliyo ya piç bir kere daha sövesm geldi tüm fb liler g. koysn asdadadd

Yükleniyor...