Beşiktaş'ın şampiyon hayallerine son vermedi mi, sizcede hırsız dedikeri?

1 haftadır söylüyorum Beşiktaş top falan oynadığı yok anca biz geri yaslanırsak pozisyon bulabiliyolar.

Yok Türkiye'nin en iyi top oynayan takımına ne oldu acaba geriye yaslanmadan %67 %33 le oynadılar.

Hırsız, hırsız diye bağıranlara en güzel cevabı verdi.

3 haftadır diyorum Şampiyon GALATASARAY..!

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

• Galatasarayı yenemiyosan kendine buyuk takim deme abi buyuk falan olamaz Beşiktaş. Bilic böyle bir takima savunma futboluyla baslarsan sezon basindan beri oynadigin tarzina futbol stiline ihanet edersen Galatasaraya da yenilirsin Balıkesirede yenilirsin. Maçı kaybettiren Cüneyt Çakır değil Bilictir. Kimse takim yorgundu falan demesin golu yedikten sonra harcadiklari eforu herkes gordu. Liverpool macini da olimpiyatta oynatma Fikret 2-3 trilyon eksik kazan basaksehirde oynat konyada oynat bu takim boyle oynarsa liverpool yine basar 8.
    Beşiktaş-Trabzonspor maçında hakem hataları, çıkmayan kartları dediğimizde gülenler, şimdi hakemden dert yanıyor. ''3-4 hafta sonra kazığı sokarlar'' dedim, ki soktularda. Allah'ın sopası yok be aslanım. Hayırlı işler :)

1|1
    1|1
    • Seni seçtim pikaçhu :D
      Yaa ne konuştun böylee gözlerim yaşardı :D

Çok güzel konuştun ama bilic aynı taktikle çıktı tek fark gs oynatmadı.

• Beşiktaşlılara ayar oluyorum abi ya :D

• Bundan sonra bacımsınnn nerde görsem +lıcamm saygılar :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bilic melonun patisini omuzundan çektiği anlar :)

https://vine.co/v/OdH3jzl0qam

1|1
    0|0
    • Orda demek istiyor ki nasılda kydmdmdmm amaa :D

• o patisini bizede göstersin gösterebilirse

• melo size ne çok kaymiş be acı var bjk gs maçı fbliler maydonuz oluyor merak etme melu size kaymaya devam edecek filmin devamı bir daha vizyonda olcak

• şampiyonun galatasaray olucağınımı sanıyosun sen

2|1
    1|2
  • Verdi, ellerine verdi.

0|0
    0|0
  • defterleri düzdük

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bunu futboldan biri yazsa kaale alıp cevap bile vermezdim
    hala altımızdasınız ve henüz 16. hafta
    tek maçla şampiyonluğun kaybedildiği nerede görülmüş

0|0
    0|0
    • Ben sana şimdiden olacakları söylüyorum sezon sonu burdayım ve görüşürüzde sorumda duracak sonuçta.

• tamam melo melek bizimkiler şeytan

• ben öyle demedim melo neyse sizdede öyle oyncular vardı ama en çok fenerde..

• Beşiktaş kaç maçtır bizi yenemiyor içerde dışarda 9 maç oldu sanıyorum. Baştan sona üstün oynayarak hakkımızla kazandık Melo Burak bunların gol atması çok iyiydi.

0|0
    1|0
  • olimpiyatta londrada arsenale karşı tottenhama karşı oynanan futbolu da galatasaray oynamış o yüzden 4 yemişti galiba. Beşiktaş maçındaki topu gidin arsenale karşı oynayın bakalım kaç yiyorsunuz.
    Fener maçında alves atılmasa üstüne sneijder in 2 tane enfes şutu olmasa siz arena da da kazanamıyordunuz. kendi saha seyirci avantajı olmayan 10 kişi kalmış bir takıma karşı maç 1-0 ken bile hücum yapamayan bir büyük (!) takım taraftarı olmak da zor iş anlıyorum seni

0|1
    0|0
    • 11 e 11 ken geriye yaslanıp bekleyen korkakca evinde oynayan bir takimdan bahsediyorsun galiba.
      Totheam yedek geldi onunla ovunun anca.
      10 maçtır yenemeyip burada çene çalmakta zordur.

• işte aynı şeyi söylüyoruz biz iyi oynayamadığımız için siz kazandınız. sizin kaç tane atağınız pozisyonunuz var da rölantiden söz ediyorsun 1-0 lık maçta.

• En a 5 tane.
      Siz zaten oynayamiyonuz ki iyi.
      Yok demba ba yok sosa top aldrmadk

• bız ıstemedıkten sonra kımse elımızden alamaz sampıyonlugu.. şike yapsalar bıle..

0|1
    0|0
  • Kupayı alacaklarmış ba bayı alırlar :D Beşiktaş'ın kupa hayalleri her sene Galatasaray derbisinden sonra biter. İnşAllah Hamza hocayla 4 yıldızı alacaz!

1|0
    0|1
  • Göreceğiz bakalım lig sonu kim şampiyon kim değil tek maçla şampiyonluk kaybedilmez aslanım.

0|2
    0|1
  • Hala öğrenemediler Galatasarayı yenemeyeceklerini sekiztaşlılar

0|0
    0|1
  • konuşmak için çok erken , çok sular geçer bu köprünün altından

0|0
    0|0
  • o kadar atıp tuttular 90+5 te iki oyuncusu arkasından bile koşamadı bırasktılar resmen o koydu

0|0
    0|0
  • bilimsel görüntü

götün çok kalkarsa cimbom koyar :P

0|0
    0|0
  • Vermedi.

0|0
    0|0
  • İnş üzerine koyarak daha guclu olup orgeneral oluruz dorduncu yildiz ile

0|0
    0|0