Bugün maç 0'dan 2 olur dediğimde benimle dalga geçenler buralarda mı?

Evet evet onları arıyorum dalga geçme sırası bende. Futboldan anlamasak demezdik herhalde kaç kişi dalga geçti hatırlamıyorum bile kimdi onlar :) :) :) hatta iddaa oynamak isteyen kaç kişiye bunu söylemiştim yine dalga geçmişlerdi neredesiniz 😊

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• onlar sımdıruya kısmını gectıler kabus kısmındalar seslerı cıkmaz bugun pek yarın konusacak bır sey bulup ordan devam ederler:)) 3-0 dıyordum eksık olmuş bır gol onun huznunu yasıyorum sadece.. bız ıstemedıkten sonra kımse elımızden sampıyonlugu alamaz.. rakıbımız yıne kendımızız sadece..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• boşver sen onları imzamızı attık geçtik gerisi hikaye :))

1|0
    0|0
  • ne güzel işte mutlu olmuşsundur. Ben kg var oynadım yattı

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana 0-1 olsun bizim olsun diyorduk ama Yılmaz Burak kaç metre top sürdü bilmiyorum peşindeki BJK li oyuncular bıraktılar artık Burağı adam çok iyi gol attı :)

0|0
    0|0
  • her türlü GALATASARAY

1|0
    0|0
  • Ahaha helal sana :D

1|0
    0|0
  • Kupon evdeydi eğer duruyorsa bende 0/2 verdim ama barcelona basketten yattım

0|0
    0|0
  • Günün özeti : Havaya girdin mi Galatasaray çakar sana, az ötede oynayın cicikler :D:D

http://www.youtube.com/watch?v=5Yhn8jV911M

0|0
    0|0
  • Way be hem bebek gibi hem futbol sevdalısı hem gs li hem uzaklara gitmek isteyen biri... Seni kaçüracaummmm layn :)

0|0
    0|0
  • ben mac sonucu oynadim 2-1 gs dedim ama bjk atamam :(

0|0
    0|0
  • Abartma renktaş, sallamışsın tutmuş :))

0|0
    0|0
    • Ne sallaması ya 😊😊

• Sallama değil bu his yemin ederim his. Burada anlatamayacağım şeyler var. O yüzden sallamadım 😉

• Peki renktaş'ım öyle olsun ;)

• İyi oynamadik Beşiktaş daha iyiydi şans bizd
    en yanaydı yendik

0|0
    0|0
  • kaç kaç bitti. cim bomum ne yaptı

0|0
    0|0
  • Yiyen gelir ama sanmıyorum o kadar yürek yoktur :ddd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2