Galatasaray 2 beşiktaş 0 ne düşünüyorsunuz?

hiç bir zaman show yapacaz demedim her zaman inandım bazı taraftarlar demba ba show yapacak diyorlardı ne oldu dem ba neden atamadı

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ıma şükürler olsun yenceğimizi biliyordum hiç şasırmadım ama en çok Burak gol atmasına sevindim.
    O kadar trübünü susturdu yaa.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Hakettik kazandık baştan sona üstündük MELO nun gol atması çok iyiydi oyundada defans hattımız hatasız oynadı diyebilirim.
    O değilde Yılmaz Kral Burak kaç metre top sürdüde gol attı onu merak ediyorum :)

1|0
    0|0
  • yanlış yazmıssın ama sekıztas sıfır galatsaray 2 olacak mac onların sahasındaydı:))) bız adamı evındede evıre cevıre yenerız 5 senedır oldugu gıbı... adet bozulmadı.. sekıztaslılar bılıyormusunuz evlat olsa sevılmezsınız:))

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyız aslan yine kükredi hakkımdı aldık gelsin 4 yıldız uleynnn :D

1|2
    0|0
  • bu bjk liler her sene böyle konuşur durur. sonra gs gelir susturur. yine olmadı ama üzülmeyin bjk liler arenada şansınızı denersiniz yine:))

1|0
    0|0
  • Hakeden kazandi..

1|1
    0|0
  • Sasirmadim acikcasi bu skora

1|0
    0|0
  • Bir galatasarayli olarak mutluyuz, huzurluyuz bu gece:)

0|1
    0|0
  • Haketmeyen kazandı

0|2
    0|2
  • Yaaa böyle yaparlar işte :D

0|0
    0|0
  • Her hslükar da fenere yaradı ;)

0|0
    0|0
  • galatasaray 2 beşiktaş 0 olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hep sustum o yorumlara burak in golu çok iyiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaş Galatasarayı bile yenemiyorsa kendine büyük takım demesin. Demba Ba var demesin. Helal olsun aslanlar.

1|0
    0|0
  • Ne dusunelim yaaa meloya kurban olurum ben hahahahahah son dkda da guzel oldu kralin golu hahahahhahaha cok mutluyum

0|1
    0|0
  • tebrikler öncelikle bizi LİDER yaptığınız için şampiyonlukta en büyük rakibimizi yendiniz büyük başarı :)
    bu arada melo yine kanıtladı kendini nasıl bir çirkef olduğunu

0|1
    0|0
  • GS'ın kazanacağı belliydi zaten.

0|1
    0|0
Yükleniyor...