Ankara'nın nesini severler ki?

Kocaman köy, alışveriş merkezleri, iki cadde bile denmez sokak "Park ve Arjantin" evet evet bende Ankaranın İstanbula dönüşünü seviyorum :D

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Diğer insanlarını bilmiyorum ama öğrenci milletinde samimiyet var.

Oradan tanıdıklarımın (istisnasız) muhabbetleri çok zevkli. :)

0|0
    0|0
  • İkinci cevap hakkımı da kullanayım

link

0|1
    0|0
    • Ankara' da aşık olmak... Cepte sadece simit parası, yükseldeki kahveyi sen açarsın, beklersin gelsin Seyran yurdundan sevgilin, şöyle bir tunalıya çıkarsın, yukarlara takılamassın o zamanlar , köroğlu Kuba Bar, Club Soo... ama Meşrutiyet Cd. sindeki pizeriada ufak şişe efes, ... Sakaryada deniz atı pastanesinde kesişirsin, heryer ayna ... kesiştiğin kız arkanda oturuyor çıkar. karşılıklı ayna yansımalarından... :) ... yaşın siyah beyaz' a veya hayyamiye takılacak yaşa gelmiştir ..

• arkadaslarim su edepsiz sarkiyi yapmisti : ((((((( The Bomboks - Ankara Yarrak Gibi link

sevmeyen sevmiyor

• Birde , " gelirde goynuna girerim ama , kobrayı da salarım boynuna :D:D:D misket havası eşliğinde oynayan minili hatunlar, ulus pavyonları , eskiden Rus düşürdüğümüz Hotel EL- HAMRA :):)

Ankara Ankara duy sesimizi, saklı kentmiş... trance miş de get beyaaaa

• ankara candır.en önemlisi istanbulun kasıntı tipte samimiyetsiz insanları yok en güzel yanı

1|0
    0|0
    • sen nerelerini gördün istanbulun, :) emin ol ben ankarayı senden daha iyi tanırım ama :)

• diyomuşum par pavyon gördüm geldim :))

• İnsan, evet güzel insanlar en ücra yeri bile güzel kılarlar, yaşanan arkadlıklar mekandan bağımsızdır.. Ben ankaranın Gölbaşısını veya Eymür gölünü sevmedim, o göl kenarında seviştiğim insanları sevdim, ben ankaranın sakaryasını, olgunlarını, yükselini sevmedim; ben oralarda biramı yudumlarken yaptığım hoş sohbetleri sevdim, ben ankaranın bahçelisini sevmedim, orada evimi paylaştığım insanları sevdim, vs vs vs...*şu an diyorumki; keşke boğaz kenarında korularda sevişseydim,

• emekli amcaların teyzelerin takıldığı yazlık siteler bile daha eğlenceli ankaradan :D

1|0
    0|0
    • katildim

• yaranı deşmek istemezdim soran kardeş kusura bakma ama isteyerek yapılmış birşey değil :D

• Bulgar bir dilberdi Teodora, Ankara'da sanirim babasinin işi sebebiyle oradaydılar... Tunalı GITAN bar, Kara kediler ayırdı bizi be TEO

• İçindeki insanları, anıları

Griliği, binaları, kışı, ufak mekanlarını

Ankara'yı Ankara yapan

0|2
    1|0
  • sen nereyi seviyorsun?

0|0
    0|0
    • Himmm bir bakalım, İstanbul dünyanın en güzel şehri, ama 2. yi belirlerken tercihin yurtiçimi yurtdışımı tatkıkız

• aşk! aslında herşeye biraz aşığız. farkına varmak önemli olan. ve yine önemli olan kendini kaybetmemen

• Önemli olan kendini kaybetmemen değil, kaybettikten sonra tekrar bulabilmendir, ve tekrar bulduğun o insanı sevmen ve kendinle barışman... Şarkıdaki gibi Hayat sen sil baştan yaşayacağım... Ebru söylerse süper olur... Bak işte Istanbulda Ebruyu gidip dinleyebilirim mesela, Bon Jovi yi dinleme firsatın olduğu gibi... veya WTA turnuvasını...

• bes yildizi caktim. ankara evlat olsa sevilmez. oyle de koyumsu bir yer.

1|1
    1|2
  • kuğuları..

0|0
    0|0
    • evet kuğulu park, gölet , pardon kuğuları syrederken güvercinlere dikkat ::):):)

yavvv kaçtane kuğu var orada

• Dikkat et kafana pislemesinler, :D

• senin pisllemişler sanırım :D

• behzat amirini.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bizdeki alışveriş merkezleri istanbulda yok, üniversitelerimiz, hastahanelerimiz türkiyede bir numara. bende istanbul için aynı şeyleri söylüyorum o saçma sapan çarpık kentleşmiş kalabalık bunaltıcı kentin neyini seviyorsun?

0|0
    0|0
    • Senin yaşın kadar Ankara da yaşadım ben...:) Ama bu kıskançlığı anlıyorum tabi... Boğaz içi ünüversitesinin manzarası 10 ankara eder :) Kuleliyi, Robert i saymıyorum bile

• De get güldürme adamı :) ama bak , onun olduğu sokakta , eskiden bir Road House diye bar vardı... kebap 77 miydi neydi bide kebabçı fena değillerdi... sonra Marlyn Monroe ve Sixties diye karşılıklı iki mekannnn tunalıda ... ... evet ankaranın anıları güzelmiş bitter-moon in dediği gibi, Ah o anıları istanbulda yaşasaydım bide

• zevkler ve renkler tartışılmaz bana göre ankara istanbuldan çok daha iyi

• Melih Gökçek var orada. Canım <3

0|0
    0|0
  • İkinci cevap hakkımı da kullanayım

Trance Ankara'da dinlenir.. link

1|0
    0|0
    • ev arkadaşım gitmişti Astral'e bir zaman

• tespit iyiymiş

• bu apaçiler ilk angarada çıkmamışmıydı yahuuuuu

• soruma cevap ver

0|0
    0|0
  • botanik parkı cinnah caddesi ve karum. bir de bentderesi vardı .

0|0
    0|0
  • Tabi yahu beğenmeyenler hergün Reina'yı kapatıyorlardı değil mi İstanbul'da..Hak verdim..

1|0
    0|0
  • Ben Ankaralıyım doğma büyüme. Bence çok güzel bir şehir.

0|1
    0|0
  • Samimi ve içten olması yeterlidir

İstanbul gibi kolpa değildir

1|1
    0|1
  • bitter moon haklı

1|0
    0|0
  • Hayvanlari ve haymanasi

birde pavyonlari.gerisi bos

0|0