Vücut geliştiriyorum bilgisi olanlar bir bakabilir mi?

Yaklaşık 40 gündür düzenli olarak salona gidip çalışıyorum. Antreman bittikten sonra kendime şaşırıyorum istediğim vücuda sahipmişim gibi oluyo hakketen. Ama ertesi gün hersey eski haline dönüyo moralim bozuluyo. Acaba ne kadar sürede kalıcı bir görüntü elde edicem?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim öncelikle sabırlı olmalısın. Bu spor %30 Antreman %50 Yemek %20 side uykudur.
    Yemeğe çok dikkat etmelisin unlu mamulleri yok asla.
    Çikolata vs gibi şeyler yasak.
    Meyve sebze ye akşamları 6-7 den sonra bir şey yeme antremandan 2 saat önce yemek ye başka yeme.
    Antremandan sonra imkanın var ise tavuk, balık, yağsız et ye.
    Sabahları haşlama yumurta yapıyorsanız sadece beyazını yiyin.
    Antreman şeklinizi yazabilir misiniz?

0|0
    0|0
    • Kardesim beslenme konusunda dediklerini aynen yapiyorum haslanmis et ve meyve kocun hazirldadigi menulerde sikca var. Antremanda detaya burada pek giremicem genel olarak acikliyim. Ilk baslarsa isinirken her hareketten 1er set 15 li yapardim. Simdi 3 sete kadar ciktim. Aletlerle calisirkende koc simdilik beni sinirliyo. Mesela halterde ilk yirmiyle basladim. şu an 40-50 arasi ideal geliyo ama koc 35 ten yukari cikartmiyo zamanla artircaz diyo. Bana kalsa ben daha fazlasini 3 set 10ar li sekilde basicam ama sinirliyo iste. Dogrumu yaptigi onuda bilmiyom ama bakalim. Antremandan sonra goruntu iyi ertesi gun eski haliyle ayni. Ilk basladigim zamanlarda olculerimi aldi goğuste daha 2 cm atti belde ayni sayilir :/

• Ne demek bro sen bilirsin kolay gelmemesi dileğiyle. Kolay gelirse gelişmez :)

• Eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• en az 6 ay düzenli olarak çalışman gerekir
    www.idealkilox.com

0|0
    0|0
  • 4-5 ay sonra kalıcı olur

0|0
    0|0
  • Antrenman sonrası kaslarin içi kan dolduğu için irilesiyor ama Dinledikçe eski halini aliyo. Kalıcı görüntü elde ediyorsun zaten yavaşca hedefine bağlı süre

0|0
    0|0
  • O durumun sebebi kaslara kan gitmesinden dolayi olur. Yaza kadar halledersin merak etme onemli olan yaza yetistirmek :)

0|0
    0|0
    • Aynen dayı Antalyadayiz zaten tüm uğraslar yaza. Gosterip vermiyolar * :D

• 40 gün uzun bir süre şimdiye kadar sonuç alman gerekirdi kardeşim.

0|0
    0|0
    • Müdür sonuc biraz var ama anca ben farkederim disardan bakinca bir fark gorukmuyo

• Antremanı ve beslenmeni gözden geçir o zaman dostum

• Yardımcı koçum ayarliyo onuda setlerimde gayet ağır ama vücut fossssss

• 40 gün ne kardeşim ya yıllarını veriyo insanlar sabırlı ol değişimi 5 6 ayda farkediceksin

0|0
    0|0
  • sporu bıraktığın halde 1 ayda bütün emeklerin suya düşücektir ;)

0|0
    0|0
  • ilerleyen aylarda düzeir

0|0
    0|0
Yükleniyor...