Sizden bir futbol takımı kurulması istense...?

Sizden bir takım kurulması istense ilk 11'iniz hangi oyunculardan oluşurdu?

----------------------Casillas--------------------------

dani------------puyol--------thiago silva---------ashley cole

----------------xabi alanso----------gerard----------------------

------iniesta-------------------------------------------------xavi----

------------------c.ronaldo-----------------------messi------------

Benim takımım böyle olurdu ya sizin?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Casillas

Daniel Alves-Pique-Thiago Silva-Coentrao

Xabi Alonso (Dos)

Xavi(OS) - Iniesta(OOS)

Messi(SLF) Ronaldo(SĞF)

Zlatan Ibrahimoviç(SF)

0|0
    0|0
    • Tam pes taktiği gibi geldi bana:) Yalnız xavi(oos) oynasa daha iyi olmaz mı?

• Aynen pes taktigi. :)) Bu taktik iş yapar ama,bence 1 tane "oos" yeterli bu kadro için onuda Iniesta daha iyi yapar diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• kaleden forvete 4-4-2 : Casillas, pique, puyol, sol bamba :D, jordi alba, iniesta, didier drogba, kaka, xabi alonso, messi,c. ronaldo

0|0
    0|0
  • Tarih olmuş futbolcularda kabul mü?

0|0
    0|0
  • takım kurulması ...

0|0
    0|0
  • bir futbol takımı

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular ama Barcelona'nınkiler gibi olamazlaryyyy

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular ama Barcelona'nınkiler gibi olamazlarttt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 4-5-1 kadro şudur;

kalede: Casillas

defanAlves-Pique-Sergio Ramos-Ashley Cole

orta saha: Messi-Fabregas-Xavi-Iniesta-C.Ronaldo

bu takım forvetsiz 10 kişi de kaybetmez :) ama yinede karşı takımları küçük düşürmemek için;

forvet : Ibrahimoviç

0|0
    0|0
    • Orta sahaya bak yok böyle bişey:)

• orta saha tek başına çıksın,dönüşümlü kaleye geçsinler yine türkiyede benim tuttuğum futbol takımınıda yener onun tuttuğu futbol takımınıda yener hadi seninkiyle berabere kalsın ama ona da yenilmez :) baktım ama senin kadro da dahil,sanırım benimki bu soruyu duman eder,kupayı alır :)

• 1 buffon

2 bale

3 puyol

4 tiago silva

5 maicon

6 xavi

7 iniesta

8 gerard

9 ronaldo

10 messi

11 zlatan ibrahimovic

0|0
    0|0
    • Gareth bale sol bek oynatacaksın yani;) Yalnız forvette ibrahimoviç iş yapmaz bence. Orta saha şahane;)

• Gareth bale'i meşhur olmadan da biliyordum ben evet dediğin gibi ilk senelerinde sol bek oynadı daha öncesinde ise rugby oynuyordu diye hatırlıyorum:) İbrahimoviç direk olsa orada topu çarptırıp gol atarlar diyorsun yani:)

• aynen kardeşim :))) yalnızz şu tek dokunma olayı yoookmu topaa o konuda zlatanın çook üstün bi yeteneği varr bu sebepten 2 sinin ortasına daha iyisini bulamadım ;)

• buffon - jhon teryy -kompany-dani alves -gareth bale --david silva -xavi -iniesta -aguero-messi-torres

0|0
    0|0
  • barcelonanın kadrosuna BAKİ MERCİMEK'İ ekle işte ya

0|0
    0|1
  • Casillas-Alves-Pique-Thiago-A.Cole-Xavi-İniesta-Neymar-C.Ronaldo-Messi-İbrahimoviç

4-2-3-1

0|0
    0|0
  • galatasarayın ideal 11ini yazarım işte ya :)

0|0
    0|0
  • Casillas - ramos-alba- piqe-puyol- iniesta-ronaldo-messi-neymar-ibrahimovic-drogba

0|0
    0|0
    • dört defans bir orta saha geriye kalan hepsi forvet:) iddialı bir takım olur bence bu:)

• 4-1-3-2 . taktiksel olarak maça göre değiştirilebilir. 1 tane defansif ortasaha alınıp forvet çıkartılabilir

Yükleniyor...